Gibbons přežil útok na utajovanou vojenskou základnu. Útočníci mají za cíl zlikvidovat amerického prezidenta. Gibbons navštíví vězně - bývalého poručíka Stonea a spolubojovníka z akcí, kterému poradí, aby ve vězení zaútočil, protože se na něj něco chystá. Přiletí pak pro něj vrtulníkem a pomůže mu z vězení uprchnout. Po Gibbonsovi je vyhlášeno pátrání a Stone se stane nový agentem xXx. Podaří se jim dostat do zničené centrály pro informace v počítači. Gibbonse zajme Deckert, současný ministr, bývalý voják, který je namočený v nekalostech. Při výbuchu Gibbons zahyne. Stone s agentem Tobym pátrají po všech členech zapojených do špinavé Deckertovy hry. Stone osloví Charlie, přítelkyni a spojku Gibbonse, která mu pomůže dostat se k Deckertovi. Všichni členové jednotky, kteří podporovali Gibbonse, zmizeli, Deckertovi lidé je hledají. Stone se chytí do Charlieho léčky a je zavřený v domě obklíčeném policisty, kde je zavražděný generál. Jemu se podaří uprchnout. Deckert mezitím svolává všechny své muže a pohřeb generála chce využít jako krycí akci pro vraždu prezidenta. Stone s Tobym zjistí, kde ukrývá Deckert zbraně a vydají se je zničit. K velkému překvapení tam objeví živého Gibbonse a další členy bývalé jednotky. Stone zničí zbraně, podaří se mu utéct a kontaktuje jednoho z agentů tajné vojenské základny Steela. Přesvědčí ho o Deckertových nekalostech a společně naplánují protiútok... (TV Prima)

Tuxedo

Tvůrci si asi mysleli, že když do filmu nacpou partu černochů, hodně rapu a pár akčních scén se samopaly, tanky a výbuchy, tak by to mohlo být děsně cool. Nebylo. ()

Brouk

Ač bezvěrec musím říct... Ó bože.... Těžkotonážní hamburgerožrout Ice Cube mrštný jak laňka.... mrštný jak laňka? Možná... tak leda postřelená... oproti jedničce výrazně efektnější a s plným svědomím a zodpovědností lze závěrem konstatovat že: xXx byla blbá, ale xXx 2 blbější a to tak, že velmi.... Jedno je pozitivní na tomto filmu a to, že jsem definitivně pochopil co přesně obsahuje termín čiré zoufalství.... ()

genetique

Neuveriteľné sklamanie! Čo iné napísať! So sľubným výberom režiséra ale nastalo fiasko. Tým, čím bola jednotka zaujímavá a nápaditá, to dvoječka úplne zmarila a to hlavne stupidným scenárom a priblblím výberom hlavného hrdinu, pretože Ice Cube je úplný LOSER! Tým si tvorcovia zabili klinec do rakve prípadnému pokračovaniu dali teda definitívny amen. Veľká škoda! 40%. ()

3DD!3

Co to s tím XXXem proboha udělali? Věděl jsem do čeho jdu ale místy to už nebylo ani k smíchu, ale spíš k pláči. I když pravda je že takovou šílenost jste už pravděpodobně hodně dlouho neviděli. Připomíná to futuristickou partii šachů - na jedné straně "hodní" černí na druhé straně "zlí" bílí. "O boj za mír v matičce americe." ;-) ()

Hitman_47

Pokud chcete vidět trošku akčnější bondovku (přirovnal bych to ke Zlatému oku), tak budete s tímto filmem nejspíš spokojeni.....ale KURVA, tohle má (nebo spíš mělo) být pokračování ŠILENĚ AKČNÍHO NÁSERU.....zkraťme to, kriplX 2 se teda vůbec nepovedl a Lee Tamahoriho by měli pověsit za koule do průvanu. Jediné, co se mi na filmu líbilo, byla hudba a úvodní scéna. Ale dobrý OST a jedna ucházející akční scéna film nezachrání. Prostě SHIT. ()

Kaka

Nevkusná, nenápaditá a režijně naprosto nevýrazná slátanina, těžící tak maximálně z několika málo koukatelných akčních scén, dvou ultrasexy kočulind a typické mnohadecibelové koncepce. Ice Cube je jako XXX stejně nepřesvědčivý a nehodící se, jako o tři roky před ním Vin Diesel. Ve finále je však druhý snímek s prapodivným supertajným agentem přece jen o nějaký ten stupínek lepší. Důvod je ten, že narozdíl od jedničky, se pokračování netváří ani zdaleka tak vážně a nehraje si na nejlepší akční film několika posledních let. Nabízí jen a jen bezmozkovou zábavu, kde je vtipu a sebeparodie více než dostatek. Nejvíc odpuzující je finále, kde jsou triky velice odfláklé a celá vlaková scéna působí jako nepovedená počítačová hra. ()

castor

Neuvěřitelná směsice kýče a trapných hlášek, která je korunována skutečností, kdy se banda negrů v plné zbroji postaví (a tu a tam ukradne tank) před Kapitolem armádě Spojených států. V hlavní roli permanentně nasupený Ice Cube, vedle něho povrchní příběh s nespočtem logických propastí a fakt, že zručnost je mnohdy více než zápal pro něco. ()

Spooner

Ještě akčnější, tupější a hlavně černější než jednička. Ultradrsňáka Diesela nahradil ultrablb Cube, kterej to absolutně nezvládá a Lee Tamahori se opět vyžívá v digitálních tricích, i když jsou opět příšerný. Akce je přitom taky průměrná a místy až moc blbá, takže závěrečná akce s vlakem místy vypadala jak Torque 2. Aspoň, že je tady zase ten Jackson a navíc i Dafoe, kterej je určitě lepší záporák než ten z jedničky. Jinak ale opravdu nic moc a spíš než potenciální guilty pleasure je to spíš blbost. ()

2Pac

...,,mne to skor pripadalo, ako trosicku dhlsi klip k raperskym songom"... tak takto nejak sa vyjadrila moja holka k xXx2...a ja s nou musim zialbohu suhlasit...primitivnucky scenar s este primitivnuckejsim dejom a chabymi hereckymi vykonmi, ktoreho jedinou devizou je rychly koniec a este aby som nezabudol, 2Pacov citat, ktory tu odznel az 3x :) ()

Jamal

Asi jsem nějak nedával pozor, ale uteklo mi, že Vin Diesel nebude hrát v tomto snímku, ne, že by to byl nějakej akční superherec ale nějak mi sem pasoval mnohem více než Ice Cube. A tak jsem se ani nedočkal. :: (( ()

Fiftis

Zabudnite na namachrované hlášky z jedničky a českú políciu útočiacu na hrad v Alpách. Dvojka ponúka prvó pouličnú krádež tanku v histórii, dokonalú naháňačku s člnom (kto nevidel, nepochopí) a veľa scén, pri ktorých vyprsknete smiechom, len zahliadnete Cubeov žiletkový pohľad. Oba filmy s xXx agentmi sa tak radia do kategórie "dokonale hlúpe, dokonale zábavné" a je minimálne chvályhodné, že Tamahori sa vydal svojou vlastnou cestou, ktorú možno, s výnimkou poslednej desaťminútovky s virtuálnym vlakom, s kľudom absolvovať bez ujmy na zdraví. ()

Shakers

Jednotka bola štýlová magorina s kaskadérom Vínom Benzínom. Mistr Benzino, však nechcel natočiť dve pokračovania v jeden rok (Riddick 2) a tak sa vykašlal na Xandera Cagea a išiel si radšej vyleštiť bulvy za dvacet mentolek. A tak dvojka musela nájsť nového agenta. Augustus zjazvená tvár Gibbons vsadil na rodnú čokoládovú a tak tu máme zamračeného drsňáka, pána Ľadovú kocku. Ten si na pomoc zavolá tiež pekne do hneda opálených kamošov, aby tu úlohu zvládol, a aby si to spríjemnil, nechýba ani pekne hnedo guľatý a hlboký výstrih, s ktorým sa zoznámil v minulosti na zadnej sedačke nadupaného auta. Willem Dafoe a Scott Spedman hrajú tak kvalitne, aby s tej porno hviezdy, čo ma vzadu vytetované tri x-ká vymlátili dušu a hodili ho pekne do chládku, kam ľadová kocka patrí. No finále, ktoré je ultra digi odporné sa vymkne spod kontroly a dobro zvíťazí nad zlom. Nech je to aká kolvek kravina, ja som si ten 60 miliónový rozpočet vyhodení do luftu užil. 60% - 3* ()

Boogeyman odpad!

Tohle ne! Dokážu si vychutnat tupé akční filmy a jim podobná béčka a můžu z nich být kolikrát nadšen, ale xXx 2 v režii Lee Tamahoriho (geniální Kdysy byli bojovníky - kam dal ten chlap mozek?) s neustále supercooldrsně se tvářícím Ice Cubem je totální chcanec! I ten nejnovější a nejlevnější Seagal či Van Damme jdoucí rovnou do výprodeje v půjčovnách není taková sračka! ()

Indiana

Chytlo mě to rozhodně více než jednička, protože Ice Cube je pro mě lepší šálek čaje než Vin Diesel, ale jako je to spíše průměrné béčko. ()

Cappuccino

Jediné väčšie plus vytvára vo filme Jackson...Ice Cube ala veľký gangster je trápny až za hranice možnosti. Nežeriem mu to. ()

HAL

James Bond je běloch, Ethen Hunt je běloch, no prostě všichni tajní agenti kteří kdy za něco stáli byli běloši. No a producenti s napůl maořanem Lee Tamahorim se rozhodli že je to strašná nespravedlnost, takže negři (ehm pardon, afroameričané) vrací úder v této místy velice vtipné parodii na jejich filmy. Kde sehnali takové herce netuším, ale sázka mu vyšla stoprocentně protože všichni přehrávají kde můžou, tváří se drsněji než Chuck Norris na TotalGymu a vůbec si ze všeho dělají nehoráznou prdel, všichni záporáci jsou bílí a všichni hodní zas rozumí autům víc než celé osazenstvo Rychle a zběsile dohromady. Scénáristi se činili - dějová výplně mezi akčními scénami a hlavně některé "hlášky" měly velice silnou tendenci posílat mě do kolen, obzvlášť ty s neopakovatelnou dikcí Kostky Ledu, a digitální blázen Tamahori se zase postaral o svižně natočenou akci plnou sci-fi udělátek, výbuchů a trojhlavňových tanků, a samozřejmě nezapoměl ani na svůj trademark kterým jsou hromady velmi špatných triků. Je to jednoduše tak strašně debilní, až je to vtipné. Za ameriku, za černochy, za hamurgery se shakem. 6/10 ()

Idaho

Priznam se ze se mi to libilo vice nez prvni dil. Ac tam bylo spousta nelogickych veci. Rozhodne to drzelo pri sobe vice nez pitoma jednicka, kde byl Diesel jen na okrasu... ()

Diesel chystá další xXx

Diesel chystá další xXx

24.08.2015

První xXx si určitě pamatujete. Akčňák z roku 2002, ve kterém FBI naverbuje milovníka extrémních sportů a pošle ho do Prahy, aby tu jezdil na táce po schodech v Nerudově ulici, měl velký úspěch. Vin… (více)