Gibbons přežil útok na utajovanou vojenskou základnu. Útočníci mají za cíl zlikvidovat amerického prezidenta. Gibbons navštíví vězně - bývalého poručíka Stonea a spolubojovníka z akcí, kterému poradí, aby ve vězení zaútočil, protože se na něj něco chystá. Přiletí pak pro něj vrtulníkem a pomůže mu z vězení uprchnout. Po Gibbonsovi je vyhlášeno pátrání a Stone se stane nový agentem xXx. Podaří se jim dostat do zničené centrály pro informace v počítači. Gibbonse zajme Deckert, současný ministr, bývalý voják, který je namočený v nekalostech. Při výbuchu Gibbons zahyne. Stone s agentem Tobym pátrají po všech členech zapojených do špinavé Deckertovy hry. Stone osloví Charlie, přítelkyni a spojku Gibbonse, která mu pomůže dostat se k Deckertovi. Všichni členové jednotky, kteří podporovali Gibbonse, zmizeli, Deckertovi lidé je hledají. Stone se chytí do Charlieho léčky a je zavřený v domě obklíčeném policisty, kde je zavražděný generál. Jemu se podaří uprchnout. Deckert mezitím svolává všechny své muže a pohřeb generála chce využít jako krycí akci pro vraždu prezidenta. Stone s Tobym zjistí, kde ukrývá Deckert zbraně a vydají se je zničit. K velkému překvapení tam objeví živého Gibbonse a další členy bývalé jednotky. Stone zničí zbraně, podaří se mu utéct a kontaktuje jednoho z agentů tajné vojenské základny Steela. Přesvědčí ho o Deckertových nekalostech a společně naplánují protiútok... (TV Prima)

SaNcHeZ_cz odpad!

Ne. Tohle vážně ne. Všechno co bylo zábavné na jedničce tady prostě není. Místo další porce zvrácené trikařské akce a mlácení charismatem Vina Diesela po hlavě celou metráž filmu jsem dostal jen totální výplach z trubek, kde ani překvapivě Jackson nefunguje ani trochu. Obsazení Ice Cube jako nástupce Vina Diesela, považuji za fail roku 2005. ()

MikO_NR_1909

Je to vskutku hrozný film, o tom pŕŕŕ. Ale rovnako z toľkej dejovej impotencie i nechcene zábavný. Ultra rýchly drive naprieč klišé scenárom a nasratým Cubeom je kombinácia par excellence na všetky druhy paródií a napodobenín. S Civalom sa dá sčasti súhlasiť, je to proste tak. Celkom dobre sa na tú hrôzu pozerá, hehe. ()

Bat55

O xXx: Nová Dimenzia môžem kľudne povedať, že je to film úplne na prd. Nie len čo sa týka akcie (ktorá je v určitých častiach skvelá, napríklad začiatok pôsobí výborne), ale aj hereckého obsadenia a príbehu ide o katastrofu. Príbeh je dobrý, ale film nemá žiadne srdce a nedisponuje žiadnym aspektom, kvôli ktorému by si film človek obľúbil. Je to len zostrih hlášok a akčných scén. Do toho prichádzajú otravné a nehorázne nudné a stupídne dialógy, prakticky o ničom. Ice Cube nesahá Vinovi Dieselovi ani po členky, pri prvej scéne, keď som ho videl som mal čo robiť, aby som sa nerehotal, jednoducho absolútne premárnená dvojka a to jednotka disponovala výbornou akciou (nehovorím, že tento diel je po akčnej stránke zlý, ale mohlo to byť podstatne lepšie), výborným Vinom Dieselom, ktorému aspoň hlášky sadali do úst a Jacksonom, ktorý bol v prvej časti celkom fajn, tuto nič moc. /40%/ ()

kaylin

Namachrované béčko, které je ale ve srovnání se svým prvním dílem spíše nudné, než jakkoli podařené. Akce nechybí, to by asi ani nebylo možné, ale je to akce, která není tak krásně velkolepá jako v případě Cohenova filmu. Ani postavy nejsou nakonec tak zajímavé, mimo jiné i proto, že Jacksonova postava měla zůstat v pozadí a ne se drát dopředu. ()

YURAyura odpad!

Oah bro - anotha niggas film 4 niggas! Coola!!! Kripl X je tu opet a tentokrat pekne natreny nacerno. Angazovali sice par necernosskych hercu, ale presne podle stale uplatnovaneho pravidla bilich, ze do filmu /na skolu/ se musi dostat i par barevnych hrecu /studentu/ bez ohledu na schopnost hrat /naucit se/. Pravda Amerika by porad jeste cerneho prezidenta nestravila a jako zaporna postava? To by prece v tomoto filmu neslo ;]] Ale jestli jste ti parvi gangsta cernosti gurmani, tak jiste v tomto filmu najdete, co hledate - rychla draha "vytunena" ;]] auta, zlate retezy, spousty zbrani a s tim spoeneho strileni, nesmyslne exploze a demolice, afro-americky patriotismus, exkluzivni skaredou cernosku. V priapade, ze jste zasanci spise predchazejiciho dilu, co nemel ani na hlave, ani v hlave, budete neprijemne zklamani - zadny cesky cernoch se neobjevi.... ()

MATADOR

I když hodnotím stejně jako "první díl" je tohle opravdu pořádný přešlap, pryč jsou styloví nepřátelé a ještě přijatelné umělé scény, tady se už nemyslí, zde je musíte sledovat a nepřemýšlet. Do závěrečného "finále" jsem měl docela dobrý pocit, ale to digitální finále pohnojilo co mohlo. Nejsem rasista, ale počet černochů na jednoho bělocha se asi musel vyrovat, když v jedničce to bylo zrovna naopak. ()

Aleee89

Akční pohádky nejsou nic pro mě, vůbec mě to neohromí. Myslím, že dvojka je o malou kapku lepší. Asi tomu prospěla výměna Vina Diesla. Dvojka mi připadá taková víc světácká. A zdá se mi, nevím, čím to je, že dvojka a jednička jsou úplně jiné filmy. Dvojka mi jedničku ani v nejmenším nepřipomíná. Takže opět nic moc, je to trochu jiné, možná lepší, ale nic pro mě. ()

Eldrick

By mě zajímalo, jestli se Ice Cube s tou křečí v držce narodil, nebo si vážně myslel, že vypadá drsně?! Většího dřeváka vybrat nemohli. ()

OG_Swifty

Prvni xXx byl prehnanej, naprosto bez debat, ale porad se to snazilo bejt brany vazne. Oproti tomu xXx s Ice Cubem pusobi od zacatku do konce jako totalni parodie s trapnyma hlaskama a debilnima napadama ala negri gang zda ulice kolem kapitolu lip nez kdokoliv jinej, ukradnou tank a ja nevim co jeste. Proste krizenec cernosskejch komedii s Queen Latifah s herni sagou Saints Row. Kvalitativne se jedna o naprostou bidu s hodne viditelnym CGI a vlastne ani nevim, proc tomu dam prumer. Asi proto, ze je to docela kratky, porad me to docela zabavilo (jak debilitou tak akcnima sekvencema), a hlavne diky legendarnimu soundtracku, na kterym jsme jako teenageri / hiphoperi totalne ujizdeli. ()

Rocky88 odpad!

Ty voe, no to je chujovina. Jak do tohodle může někdo dobrovolně jít? Ale aspoň Ice Cube za něco stál, takhle jsem se dlouho nenasmál. Potkat ho na ulici, vysměju se mu do ksichtu takovým způsobem, že se rozbrečí a poběží k mámě pod sukni. ()

Rodriguez

Pokračování trojitého x nebylo vůbec špatné. Ba naopak, plné akce, napětí, honiček, prostě vše co má takový správný akční snímek mít. Jenže ono to zde stejně nějak nefungovalo a tak si budeme muset počkat, až se do akce zapojí nový XXX. 40% ()

BUD-SFIS

Mno nic mne v tomto filmu neuchvatilo, jen snad Ice Cube ale tot vse. Myslenka nulova, nebo spise velmi stupidni. Sice mozna velky rozpocet ale melo se vice nechat na pc triky, jsou az trapne k poznani na tuto dobu... ()

pakobylka

----- "Hoši, nechci dělat chytrýho nebo tak, ale není tohleto slepý ?!?" ... "Nic slepýho neexistuje !!!" ----- Nádherně prostoduchý, nesmyslný a zároveň vrcholně zábavný akční nářez. Objektivně vzato na 4* nemá, na to by musel být buďto podstatně skutečnější, nebo naopak šílenější - ani jedno nevylučuju. Navzdory svým nedostatkům mi slušně zvedl náladu, takže pohodové 3*. ()

Fallen_One odpad!

Časy, kdy se na Tamahoriho filmy šlo koukat už jsou dávno passé. Tak špatný výběr hlavního "herce" už jsem dlouho neviděl. A k čemu všechny ty efekty, když si k ničemu ani nikomu nelze vypěstovat byť jen malinkatý vztah. ()

Diesel chystá další xXx

Diesel chystá další xXx

24.08.2015

První xXx si určitě pamatujete. Akčňák z roku 2002, ve kterém FBI naverbuje milovníka extrémních sportů a pošle ho do Prahy, aby tu jezdil na táce po schodech v Nerudově ulici, měl velký úspěch. Vin… (více)