Gibbons přežil útok na utajovanou vojenskou základnu. Útočníci mají za cíl zlikvidovat amerického prezidenta. Gibbons navštíví vězně - bývalého poručíka Stonea a spolubojovníka z akcí, kterému poradí, aby ve vězení zaútočil, protože se na něj něco chystá. Přiletí pak pro něj vrtulníkem a pomůže mu z vězení uprchnout. Po Gibbonsovi je vyhlášeno pátrání a Stone se stane nový agentem xXx. Podaří se jim dostat do zničené centrály pro informace v počítači. Gibbonse zajme Deckert, současný ministr, bývalý voják, který je namočený v nekalostech. Při výbuchu Gibbons zahyne. Stone s agentem Tobym pátrají po všech členech zapojených do špinavé Deckertovy hry. Stone osloví Charlie, přítelkyni a spojku Gibbonse, která mu pomůže dostat se k Deckertovi. Všichni členové jednotky, kteří podporovali Gibbonse, zmizeli, Deckertovi lidé je hledají. Stone se chytí do Charlieho léčky a je zavřený v domě obklíčeném policisty, kde je zavražděný generál. Jemu se podaří uprchnout. Deckert mezitím svolává všechny své muže a pohřeb generála chce využít jako krycí akci pro vraždu prezidenta. Stone s Tobym zjistí, kde ukrývá Deckert zbraně a vydají se je zničit. K velkému překvapení tam objeví živého Gibbonse a další členy bývalé jednotky. Stone zničí zbraně, podaří se mu utéct a kontaktuje jednoho z agentů tajné vojenské základny Steela. Přesvědčí ho o Deckertových nekalostech a společně naplánují protiútok... (TV Prima)

iXtr3m3

Slabšie ako jednotka, Vin je predsa len Vin, ale nebolo to úplne na zahodenie. Čo nezvládol Ice a parta okolo neho, to nahradila väčšia akcia a väčší úlet. ()

sQelle

Jenom Ice Cube dokáže vyhodit jističe v baráku a i tak ohřát jídlo z funkční lednice v mikrovlnce. A přesně tyhle naprosto nelogické blbosti popisují tenhle film naprosto dokonale. ()

cab

Ice Cube nebyl az tak spatnej, ale ostatni podprumer. Film je urcen pro cernosskou skupinu lidi, patrioty ve Statech,vyznavace rapu nebo milovniky nabusenych aut. Honicka na kolejich a par dalsich nesmyslu mi budou vrtat hlavou do te doby nez zalehnu do postele a usnu :)!!! 30% ()

Peť@n

Byl sem trochu skeptický, když sem se dozvěděl, že ve dvojce nebude XxX Vin Diesel, který vesměs jedničku táhl svým charisma. Naštěstí Ice Cube převzal jeho roli myslím více než dobře. Pěkné technologické vychytávky, monstrozní hlučné akční scény, proložené různými vtípky a hláškami. Nejvíc mě pobavilo jak banda pouličních zlodějů aut krade tank....velice pěkné... Nesmyslné, ale vtipné. Stačí vypnout mozek a užívat si svižnou akci. 4* jsou pro mě jasnou volbou.... ()

Locksmith

První díl XXX jsem viděl před několika lety. K tomuto filmu jsem usedal s nadějí, že to bude alespoň tak kvalitní, jako ten předchozí. Bohužel, nestalo se. V tomto filmu nalezneme ještě více nesmyslů než v prvním dílu (takhle snadno zvednout tank?) a ani Ice Cube se při vší snaze Vinu Dieselovi nemůže rovnat. Nejvíc mne ve filmu pobavilo, s jakou lehkostí se scénáristé zbavili právě jeho, nyní již nežádoucí postavy Xandera Cagea. Jedna hvězdička za některé hlášky, kdybych neviděl první díl, byly by možná dvě. ()

Fary

Jednicka mela aspon napad. Tohle je blby, tezko uveritelny (v jednicce byl clovek ochotnej pripustit, ze Vranovsky zamek stoji u more a pod osmitisicovkou), navic "negersky" (auta, hudba, styl) a proste celkove o nicem. Navic Ice Cube se do ty role vubec nehodi! :( ()

wosho

Jednička nebyla žádné terno, ale po této strašlivé blbosti ji mnohé můžu odpustit. Nová dimenze je béčko s áčkovým rozpočtem, jemuž však schází zábavnost a lehkost. Mé hodnocení je hodně odřené a ty ** jsou za dobré obsazení vedlejších postů. ()

Ripley

Rapper Ice Cube by se měl věnovat jen tomu co umí a ne prznit akční film svým antiakčním a anticharismatickým projevem.To už zpěvák Prince by to zvládnul lépe,ale asi by požadoval vyšší honorář.No,ale aspoň bych se zasmál.Takhle mě bylo do pláče.Troufnu si tvrdit,že tohle byl nejhorší výběr herce na hlavní roli v akčním áčkovém/béčkovém filmu.Dávám dvě hvězdičky za solidní akční sekvence a pár dobrých nápadů,ale když si vzpomenu na to digitální finále,které mi připomínalo počítačovou hru z let devadesátých,mám chuť hodnocení ještě snížit. ()

Witta

Kdyby byl Ice Cube jeste o kousek drsnejsi, uz by pravdepodobne praskala hruzou i televize:-) Jako hlavni akcni hrdina mi moc nesedl, ono opravdu nestaci jenom se drsne tvarit, pokud dotycnemu schazi charisma a to zde schazi mirou vrchovatou. Ne ze bych byl fanousek Vina Diesela, ale Ice Cube je proste uplne jinej level. Jinak je ve filmu spousta absurdnich akcnich scen viz jizda autem po kolejich za vlakem, atd, atd. a to je vlastne vsechno. Spokojeni tak zustanou snad pouze fanousci aut a hiphopu, krome prehrsle hiphopovych songu jako nezbytny doprovod pro Ice Cubovi drsne pohledy, se zde objevi i dalsi hoper Xzibit. Ja nejsem fanousek ani jednoho a proto je me hodnoceni celkove podprumerne. ()

kwoky

Dve hvezdy za akci. Jinak je to tak okate drsne a nektere prvky tak trapne, ze jsem se musel uculovat od zacatku do konce. Kdyby tomuhle filmu nekdo pricaroval IQ +30, tak porad budeme na urovni igelitoveho pytle na odpadky. Jednim slovem DEMENCE tak velika, ze jednu hvezdu jeste strhavam. ()

Haymar

Nevím proč, ale mě to strašně připomínalo "Kurýra 2". Nejspíš tou plastičností, absurdními akčními scénami a přehnanou snahou pokořit svého předchůdce za každou cenu. A dost možná úplně shodným příměrem slušná-jednička VS. neuvěřitelně-sračkoidní-i-když-očekávaná-dvojka. Navíc Ice Cube je natolik (ne)velkým a (anti)charismatickým (ne)hercem, že vedle něho jsou i Ben Affleck se Stevenem Seagalem mnohonásobnými oskarovými herci ()

Mauric

Po filmu Three Kings jsem si říkal,že tomu tlustýmu negrovi to se zbraní docela jde,ale bohužel.Zde se jeho úsměv změnil ve ztuhlý navždydrsný škleb,který cituje Tupláka kdy může a bojuje jen za svý správný,utlačovaný bratry.Nudu se zde snaží vytáhnout z bláta akce,která jí ke svému neštěstí potápí ještě o něco níže do hlubin.Ani kopa nadsázky a (pro milovníky) nigga hip hop tenhle film nemůžou vytáhnout z hnoje.Vrcholem druhého xXx je scéna,kdy se rozjedou hlavní hrdinové z garáží "Pimp my Ride" se svejma nadupanejma černejma(jak jinak) karáma proti tankům.Yay! PS:U zmiňované scény se mi hned vybavila hláška z Be Cool ,kde se Travolta ptá jednoho černouška ohledně jeho auta:"T:Kolik to žere?20 litrů na 100km? Č:30 litrů!!!" :-D ()

FARGO

Zatraceně povedené béčko, ve které se to hýří skvěle zvládnutými akčními scénami a tak blbými hláškami, až se jim budete smát. Pokud na tohle přistoupíte, pobavíte se velmi dobře. Jen vypnout mozek a nebrat zasmání se u tohoto filmu jako špatnou vizitku.(dal bych 4, nebýt až moc přestřelené a špatně natočené poslední honičky) ()

Paldiny

Len v americkom akčnom filme sa môže tlupa negrov beztrestne promenádovať s tankom ulicami Washingtonu. Po tejto stránke snáď ešte väčší exXxtrém, než tomu bolo minule, ale ako celok je nový Level uspokojivý. Hlášky odsýpajú, akcia slušná, zápletka blbá tak akurát a obsadenie luxusné. Ice nemôže síce rátať s Dieslovou charizmou, s drsným kukučom problém nemá, Defoe záporáka vie, Speedman ešte s dušičkou kariéry veľkého herca a Samuel drsoň ako vždy. Keď odpráskol pohľadnú dcéru ministra obrany akú už pred ním poslal Ice 2x päsťou k zemi, som sa iba šklebil na monitor. Film tak úlohu prebrať do nedeľného rána splnil a ja nemám dôvod mu kaziť už i tak nízke hodnotenie. ()

M.I.K.E.

Pokud si jdete pouze sednout do kina a nečekáte nic u čeho lze zapnout mozek, tak se skvěle pobavíte. Ano, realita s logikou se zapoměli u scénáristy doma v šuplíku, ale akční scény jsou grandiózní. Ice Cube má sice charisma jako solný sloup, ale vš zachraňují Sami Jackson se skvělým záporákem v podání ,,klasicky" odporném W. Dafoem. ()

system

Presne takova hovadina jakou jsem ocekaval, stupidni scenar, desne dialogy, trapne digitalni efekty. Co ovsem z tohoto "superlativy vychvalovanem snimku" vybocuje nad vsechno ostatni je hlavni hrdina v podani Ice Cubea. Panove a damy pripravte si pytliky na zvraceni, prihazi nejhorsi filmovy hrdina vsech dob. Nejde ani o to, ze hraje krecovite jako 80-ti leta babka po operaci hemeroidu, ale ten jeho namachrovany vyraz a radoby "cool" postoje by nejednoho nasraly. Ale jinak za tim neni zadna nevrazivost:-), jenom proste toho kluka nemam rad. ()

Diesel chystá další xXx

Diesel chystá další xXx

24.08.2015

První xXx si určitě pamatujete. Akčňák z roku 2002, ve kterém FBI naverbuje milovníka extrémních sportů a pošle ho do Prahy, aby tu jezdil na táce po schodech v Nerudově ulici, měl velký úspěch. Vin… (více)