Reklama

Reklama

Po životě - Série 3

(série)
všechny plakáty
Trailer

Epizody(6)

Obsahy(1)

Tony už sice není takový agresivní mrzout jako dřív, ale pořád se mu nedaří zaplnit prázdnotu, kterou v něm zanechala smrt milované manželky. (Netflix)

Videa (1)

Trailer

Recenze (24)

BoXBe 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Mám Rickyho přístup rád. Jakmile pustil další video s manželkou, došla mi trpělivost a přeskakoval jsem. Možná to byl cíl, ale už jsem necítil lítost, ale zmar. Nebyl tam za mě žádný posun u nikoho. Je fajn, že snad byli ve finále happy, ale vody zůstaly brutálně stojaté. Nejvíce nosné byla sportovní klání a nepovedená rande. Naopak vtípky postavené na bizarnosti a nechutnostech už moc nebavily... ()

ScarPoul 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Mal som po slabšej druhej sérií obavy. Musím ale povedať, že Ricky prekvapil. Netlačí na pílu a emócie podáva postupne. To, že tu absentujú pre mňa dve zaujímavé postavy ( Sandy a Roxy) je škoda. Pre mňa dosť veľká a do určitej miery ma mrzelo, že tieto dve postupne budované charaktery nedostali priestor pre správne ukončenie ich životných ciest. Mimo to sú ale vedľajšie postavy tým najsilnejším, čo seriál má. Ricky sa stále točí v emočnom kruhu a od prvej série neponúka nič nové. Ale je lepidlom pre všetky osudy v mestečku a tie zaujímavé sú. Koniec je správne dojemný a zároveň je tretia séria aj plná pekných vtipov. Ale ako vravím, netlačí to na pílu. Dôstojné zakončenie seriálu, ktorý nie je tým najlepším čo Ricky spravil, ale haniť ho za to určite netreba. 3 - 80% ()

Reklama

ZeroCZ1233 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

První série rozjela skvělou černohumornou komedii o truchlení, uzavřenosti, životní vyprázdněnosti a snaze se postavit zpět na vlastní nohy a něco znamenat. Druhá série na to sice hůř, ale pořád stále dobře navázala a udržela se v kolejích zlého humoru, který je pro Rickyho tak typický. Třetí a závěrečná série je však dno, na které jsem myslel, že se Ricky se svým projektem nikdy nedostane. Z dříve drsného, nekompromisního a schválně trapného humoru tu zůstala jen ta trapnost, avšak ne ta vtipná trapnost, ale ta trapnost, která člověka užírá k smrti tou neskutečnou pokleslostí rádoby vtipných momentů. I scénáristicky se Ricky dostal do velmi slepé uličky. Dějová linie, která má uzavřít celý seriál tu přešlapuje na místě, hlavní hrdina působí jako kdyby na něj události předchozí série neměly žádný vliv, takže dělá neustále to stejné, kouká na videa své ženy z dob, kdy byli všichni šťastní a naživu, párkrát se pousměje, občas ukápne slzu a… to je vše. Ostatní postavy také zabředly do bažiny průměru, karikaturní figurky to jsou stále, ale jejich příběhové oblouky plné výše zmíněného trapného humoru buď nikam nevedou a když náhodou ano, tak buď nekončí, nebo skončí scenáristicky nejvíce jednoduchou alternativou, která se zrovna nabízela. Smutné zklamání a ještě smutnější konec něčeho, co mělo na začátku všechno a z čeho nezbylo skoro nic. ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Pokud se Vám líbily předchozí dvě série, což je předpoklad, abyste si pustili i třetí, tak budete spokojeni. Není v ní totiž nic zásadně nového. Hlavní postava se opět utápí v depresi, v okolí všudypřítomný covid, pár nových postav, které jsou opět fajn, a jakýs takýs zakončení celého seriálu, které v podstatě jde proti zdi s ničím, což je vlastně škoda, ale dá se to přežít. Humor seriálu a atmosféra anglického maloměsta, které jsou největší devizou seriálu, jsou tu pořád na úrovni, takže to seriálu rádi odpustíte. Čtvrtou sérii bych nicméně klidně uvítal. ()

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

pokud tahle série celý After Life uzavřela,pak je to rozloučení důstojné a za mě je třetí řada nejlepší.Tentokrát dokonce i přibyla trocha toho Gervaisovského humoru a spolu se všemi těmi vedlejšími a mnohdy bizarními figurkami to jako celek funguje.Co mě trochu mrzí je vývoj samotného Tonyho,který se za všechny tři série nikam moc neposunul (určitě ne tak jak bych čekal) a lehce se to zlomí až v úplném závěru.Na druhou stranu se to ovšem velmi těžko hodnotí ve chvíli kdy jsem si žádnou podobnou tragédií - naštěstí - neprošel.Rickyho budu mít i nadále raději v jeho komediální až na dřeň poloze,ale za to jak zvládnul napsat,zrežírovat a zahrát takhle místy emočně silné drama a přesto mu dodat humor si zaslouží uznání...80% ()

Galerie (50)

Reklama

Reklama