Jedna ze seriálových klasik mého dětství. Frčel Robin Hood a proč nevyužít a nezpracovat další podobnou legendu? Zpracování se vcelku povedlo - přiměřená akce, sympatický hlavní hrdina a poutavá úvodní znělka. Navíc jsem si po vzoru hlavního hrdiny vyráběl nějaký čas doma kuše. :-) Zasloužené tři hvězdy.(30.1.2018)

No, pokusím se dát tři. Hlavně s ohledem na to, pro jakou cílovou skupinu to bylo natočeno. Já měl v době zhlédnutí většiny dílů po vojně a doma na mě vřeštělo pár kilo s manželkou společně vyprodukovaného genetického materiálu... Někdy jsem měl (hlavně v noci) sto chutí položit mu na hlavu jabko a dojít si pro kuši. Ještě že to nečte! :-) Jinak hodnotím celou věc jako vcelku přijatelný průměr žánru. 55%.(29.4.2010)

A kdo neměl kuši, ten byl mimo - dřevěné prkno, dřevěné ramínko, guma, kolíček, špejle omotaná drátem - to bylo najednou Vilémů Tellů (a nikdo kupodivu nepřišel o oko). Jakmile začala hrát znělka, už jsem seděl před televizí - tenhle seriál jsem neskutečně "žral", přesto dávám o * méně než u Robina Hooda.(7.11.2013)

Toto bolo pre mňa keď to bežalo v TV veľké žrádlo a nemohol som vynechať ani jeden diel, samozrejme že ďalšie série už nemali také grády ako prvá ale tak to býva u každého seriálu, že úroveň postupne klesá.... Vždy som mal rád dobrodružné filmy ako Robin Hood a Willem Tell bol v obľúbenosti hneď za ním. /80%/(23.12.2008)

I tenhle seriál patří k těm, jejichž úvodní píseň si budu pamatovat do smrti. A kuši, tu jsem si vyráběl prakticky z čehokoliv, z kolíčků, klacků, destiček, Lego(TM) kostek, papíru, trubek a už ani nevím z čeho dalšího. Taky jsem je pak prodával klukům v okolí:-) No a když udělá své i ultrasilná nostalgie, má ve výsledku cenu cokoliv dalšího dodávat?(9.4.2006)