Léto v Benátkách

• Francie Venise n'est pas en Italie (více)

BOURQUE

V podstate milý tini-romantický príbeh, ktorý z polovičky je „roadmovie“, z polovičky je „komediálna dráma“. Neurazí, ale táto Francúzka vec by mohla dopadnúť aj oveľa lepšie. Spíš v tom vidí nevyužitú možnosť. P.S.: Spev B. Poelvoorde sa po nejaký čas „paradoxne“ začne spíš iritovať ako baviť. Osobné hodnotenie: 64% (**) ()

Enšpígl

Já mám prostě neuvěřitelnou slabost pro pohodu, příjemnou atmosféru a super lidi, Benoit tady byl úplně okouzlující a i se mě líbil ten vztah staršího syna s náhodnou holčinou, jak si prostě dali krásný chvíle aniž by si zasahovali do života, no nádhera. Není to nějak mega vtipný, ale je to o pohodě, atmosféře, takových filmů v této době klidně milion. ()

Lacike

Je to taký priemerný rodinný film v ktorom sa jedna trochu netradičnejšia francúzska rodinka vydá na výlet do Benátok. Film som si pustil kvôli môjmu obľúbencovi Benoîtovi Poelvoordeovi, ale jednak tu nemá zas až tak veľký priestor a ani nič vtipné nepredvedie. Film sa sústredí na jeho syna, ktorý je pobláznený do svojej spolužiačky a na trampoty z toho vyplývajúce. Raz sa to dá v pohode pozrieť, ale absolútne ničím tento film nevyniká zo šedivého priemeru. 5/10. ()