Riverovi se podařilo rozlousknout PIN ke druhému telefonu Stevie, v němž si vyslechl nenávistnou hlasovou zprávu, odeslanou v den vraždy jejím bratrem Jimmym, který si i díky jejímu svědectví odseděl šestnáctiletý trest za vraždu. Při výslechu se ale ukázalo, že Jimmy o svém alibi lhal jen částečně. Rosa dokončila psychiatrický posudek a k překvapení všech River prošel. Následně ovšem jeho psychikou otřáslo zjištění, že Stevie podle všeho udržovala milostný poměr s jistým Haiderem, který pracoval v její oblíbené kebabárně. Policie se snaží Haidera najít, nikdo z dalších zaměstnanců o něm však údajně nikdy neslyšel. Riverovi je jasné, že tady něco nesedí. (Česká televize)

Anderton

Vzorec sa opakuje, na konci minulej epizódy sa objavil nový podozrivý, jeho hľadanie následne pokračuje a končí prekvapivým výsledkom. Aspoň teda pre vyšetrovateľov, pre diváka nič nové pod slnkom/londýnskou hmlou. No a následne sme svedkami nového prekvapivého momentu. Vzhľadom na psychický stav hlavnej postavy je ale táto bezvýchodnosť a točenie sa v kruhu opodstatnená. I keď niektoré momenty mi v tejto epizóde prišli trochu nadbytočné. ()