Dvě ženy, Manu a Nadine, se vydávají na divokou jízdu. Jedna z nich byla totiž brutálně znásilněna. Nejsou to špatné holky, jen chtějí zůstat naživu, ať to stojí, co to stojí. Jsou rozzuřené na celý svět, cítí se živé jen tehdy, když zabíjí, svobodné jsou jen při sexu... Krvavý pornografický příběh. (oficiální text distributora)

Prochy38

Whaw. Tak to bylo dost divné. Pornografický thriller s nemálo feministickým podtextem, no budiž. Jako řekněme si to na rovinu. Když bych to bral jako porno, tak musím tleskat za herecké výkony obou hereček. Takových moc není. Jinak upřímně, vůbec bych se nedivil, kdyby se tohle normálně dělo. Odvrácená tvář Francie v podání dívek, které vědí, že jsou odepsané a do pekla nechtějí samy. Drsný, krvavý, ale ne blbý! ()

lennyd odpad!

Jedna byla brutálně znásilněná. Když jí je nejhůř, potká Druhou - a společně se rozhodnou pomstít všem okolo, ale hlavně všem chlapům. Ale nejdřív si s nimi hodlají pořádně užít ... Ach jo, fakt by mne zajímalo, kde se mi doma vzalo toto DVDéčko. Jo už vím to bylo tenkrát před lety, kdy podobná levná DVDéčka cpali ke každýmu druhýmu časopisu. Jenže tento film si nezaslouží ani to, aby kvůli němu někdo vůbec lisoval DVDéčko. Příběh absolutně nesmyslný, herečky - pornoherečky - naprosto odpudivé, český dabing také hrozný. Možná bych si zasloužil medaili, že jsem tuto sra*ku dokázal dokoukat až do konce, docela mne zajímalo, jestli i konec bude tak zpackanej jako zbytek filmu. A ano, byl... ()

Z0oMb3E odpad!

Lacnejšie porno (bez vyvrcholení) s prepracovanejším dejom. Presne takto to vyzerá, keď si pornoherci/pornoherečky myslia, že dokážu zaujať nielen svojím umením, telom či technikou, ale dokonca hereckým umením. Stupídne dialógy, amatérsky strih či kamera kvalitou blížiaca sa SonyEricssonu posielajú film priamo do odpadu! I keď už som videl aj horšie odpady. ()

sedm.1

Jako umění Baise-moi tedy neberu.Jde o neskutečně syrový nářez,krev,otevřený sex(rozuměj porno),násilí,vulgarita,vše v míře na hranici snesitelnosti.O herectví herců-neherců nemá smysl mluvit + scénář a režie od člověka,který musí společnost asi hodně nenávidět,celkově snímek,který možná šokuje,ale čistě jen jako underground,nikoliv Artfilm,za který se považuje.Řekl bych taková undergroundová Thelma a Louise :)! ()

Tomco

Prekvapujúco na svoje možnosti a žáner celkom zdarilý počin. Porno scény sú dostatočne vzrušujúce a zaujímavo nakrútené, ústredné herečky okrem príjemných pŕs majú aj určitú charizmu, ktorá ich posúvala vyššie ako na úroveň porno herečiek. Je však treba priznať, že príbeh má síce akú takú náväznosť a plynule sa posúva až do finále, ale je to všetko prinajmenšom stupídne a trápne. S vypnutým mozgom by sa dalo ísť ešte o hviezdičku vyššie. ()

• Snímek byl v Austrálii zakázán. Projekci, která přes zákaz v místním kině proběhla, ukončila příjezdem policie. (slatkac)
  • Arthousový shocker, jak se Ošukej mě někdy přezdívalo, byl na nátlak rodičovských a mravnostních organizací např. v Austrálii zakázán a stažen z kin. Do konzervativnějších států se nepřekvapivě ani nedostal. Mnoho diváků ho odmítlo právě pro nekompromisní kombinaci pornografie a „antisystémového“ hraného filmu. (Zdroj: Letní filmová škola)
  • Obě hlavní představitelky se živily jako pornoherečky. Karen Lancaume (která v roce 2005 spáchala sebevraždu) hrála v několika desítkách pornofilmů. Raffaëla Anderson se po Ošukej mě pokusila z pornoprodukce posunout jinam a účinkovala v mainstreamových titulech i v dokumentech. O své zkušenosti s pornoprůmyslem také napsala knihu. (Zdroj: Letní filmová škola)

Jste Otrlý divák?

Jste Otrlý divák?