• Česko

Baise-moi

Drama / Krimi / Thriller / Erotický

Francie, 2000, 77 min

• hot_spot

Celkem trapný rádoby-snuff, který zůstal někde na půl cesty mezi pornem a "realistickou výpovědí". Scény, které by chtěly působit šokantně, jsou většinou tak dementně nastříhány i zpracovány, že to s divákem ani nepohne. Po šíleně bezcílných dialozích nám tu tedy zbývají jen pornosekvence, a když ty jsou jediným celkem zajímavým aspektem celého filmu, asi tu je něco sakra špatně...(27.2.2009)

• Tomco

Prekvapujúco na svoje možnosti a žáner celkom zdarilý počin. Porno scény sú dostatočne vzrušujúce a zaujímavo nakrútené, ústredné herečky okrem príjemných pŕs majú aj určitú charizmu, ktorá ich posúvala vyššie ako na úroveň porno herečiek. Je však treba priznať, že príbeh má síce akú takú náväznosť a plynule sa posúva až do finále, ale je to všetko prinajmenšom stupídne a trápne. S vypnutým mozgom by sa dalo ísť ešte o hviezdičku vyššie.(22.2.2008)

Hodně špatné porno, kde se hodně a blbě kecá, hodně zabíjí a na to že tam hraje pár profíků které znám z běžné adult produkce (a to často hodně high-end levelu) málo šuká... Otřesné výkony herců a pitomý děj... Za co jsem tedy dal dvě hvězdy? Jednu za Karen, druhá za roztomile pitomou Raffaelu a třetí za to, že někde hluboko ve mně film rezonoval se skrtou touhou podniknout na vlastní kůži podobnou šílenou jízdu bez návratu.. Jsem možná blázen... Ale kdo z vás se nikdy nechtěl na všechno vy...t v podobném stylu, ať první hodí kamenem... Jo a jako vždy říkám nesledovat s dabingem ale v originálním znění!(15.4.2012)

• Jordan

toto nemusel byť zlý film - keby nebol plný prvoplánového pornografického besnenia, násilia, keby nebol tak bezdôvodne technicky hrozne ba až príšerne natočený, postrihaný, napísaný, odohraný . . . čiže v podstate všetko na tom filme je totálne odfláknuté, urobené zle dokonca strašne zle, ale jedna hviezdička s prižmúrením očí ako akési moje naivné konštatovanie, že kdesi v pravekých počiatkoch tohto filmu sa mohlo jednať o dobrý námet, ktorí ale tvorcovia totálne zbabrali . . . fakt neviem, možno si len tie dve herečky chceli poriadne zašukať a poprosili kamošku režisérku, nech im to zmenežuje a tak vznikol film . . . alebo fakt neviem . . .(26.6.2007)

• Hapretor

Až tak debilní, místama nechutné a trapné, nepromyšlené, nezáživné, že si to jednu hvězdu zaslouží.Francouzi si tady sáhli na dno svých možností - bohužel těch negativních. Film divákovi nic nedá:buď se střílí, nebo šuká. Když se neděje nic, jsou slyšet tupé dialogy tupých herců v tupých rolích.Chcete nějaké "vzrůšo"? Puste si rovnou kvalitní porno.Tam ten děj bude třeba lepší.Musim ale přiznat, že párkrát jsem se zasmál. Přes všechny hrůzy je to místama aspoň trochu vtipný.Jinak "ble!"(20.5.2010)

• - Obě hlavní představitelky se živily jako pornoherečky. Karen Lancaume (která v roce 2005 spáchala sebevraždu) hrála v několika desítkách pornofilmů. Raffaëla Anderson se po Ošukej mě pokusila z pornoprodukce posunout jinam a účinkovala v mainstreamových titulech i v dokumentech. O své zkušenosti s pornoprůmyslem také napsala knihu. (Zdroj: Letní filmová škola)

• - Arthousový shocker, jak se Ošukej mě někdy přezdívalo, byl na nátlak rodičovských a mravnostních organizací např. v Austrálii zakázán a stažen z kin. Do konzervativnějších států se nepřekvapivě ani nedostal. Mnoho diváků ho odmítlo právě pro nekompromisní kombinaci pornografie a „antisystémového“ hraného filmu. (Zdroj: Letní filmová škola)

• - Snímek byl v Austrálii zakázán. Projekci, která přes zákaz v místním kině proběhla, ukončila příjezdem policie. (slatkac)