Dvě ženy, Manu a Nadine, se vydávají na divokou jízdu. Jedna z nich byla totiž brutálně znásilněna. Nejsou to špatné holky, jen chtějí zůstat naživu, ať to stojí, co to stojí. Jsou rozzuřené na celý svět, cítí se živé jen tehdy, když zabíjí, svobodné jsou jen při sexu... Krvavý pornografický příběh. (oficiální text distributora)

darkrobyk

Thelma a Louise po francouzsku? Tak to asi ne....přiznám se, že v kině před deseti lety jsem byl poněkud zaskočen. Přeci jen, tenhle typ filmů v kině běžně nebývá. Neodešel jsem ( což jsem vlastně neudělal nikdy), ale smíšené pocity se dostavily záhy. Souhlasím s tronem, že narozdíl od třeba Anatomie pekla se na to dalo alespoň dívat....Střílečka v klubu byla drsná - ,,a teď dostateš kulku mezi kulky ( vlastně kousek nad ně....)" - , avšak kromě předložení explicitního sexu a násilí zřejmě vyšší ambice tvůrci neměli. ()

POMO odpad!

Na normálny film priveľa "detailov", na porno primálo kopulácie. A na kontroverzný experiment príliš lacné, doslovné, amatérske a hlavne ÚPLNE bezcielne. Nechutná, zbytočná provokácia. ()

Enšpígl

Docela by mě zajímali komentáře místních uživatelek. Film mě zcela naplňuje představu o ženách jako křehkých a nežných tvorech. ()

hirnlego

Rozpočet padl na silonky, ale zas aspoň konečně vim, jak se sundávají. (2,5* a Thelma a Louise bude do kolonky "Podobné" přidávat jako kdo, pane Pornothy?) ()

Kordus

Spatne natocene, spatne zahrane... alespon ty pornograficke casti mohly byt odvedene lepe, kdyz uz se na nich podili tolik profesionalu... A tak nejlepsi veci na tomhle filmu je scenar, i kdyz ten stoji taky za ... . Jako byste vzali takovou Thelmu a Luisu a misto vsech dobrych scen dali "sukacky". ()

whack

Dve mladé ženy, ktoré, vzhľadom na predošlé udalosti, nenávidia svet a hlavne mužov, a mstia sa im. Ako sociálna dráma je to slabé, bral som to ako čiernu komédiu a bavil som sa. Jedna z nich má doma porozlepované nálepky španielskeho CNT, hehe, moja žena. ()

Radko

Ukázanie toho, prečo je praktická solidárna anarchia vzájomnej pomoci (alebo ak chcete: ľavicová anarchia) len veľmi ťažko uskutočniteľná. Dve mladé ženy zo sociálne podvýživeného prostredia (lacné podnájmy, inklinácia k drobným zločinom, dočasné práce, pouličné násilie, barové prostredia, privyrábanie si vlastným telom, drogy) sa náhodne stretnú. V momente, keď majú dosť svojich životov, ponižovania a traumatizujúcich príbehov znásilňovania a násilia. Opustia všetky normované pravidlá, aby si vytvorili vlastné. Začnú si žiť vlastnú, takpovediac pudovú, či prírodnú anarchiu. No nejde o vybájený svet ľudskej, prirodzenoprávnej, navzájom kooperujúcej spoločnosti. Naopak, násilia, ktorého mali po krk, sa nevzdávajú. Hojne ho užívajú pre zabezpečenie svojich potrieb a vášní. Každý sa javí ako konkurent, čo poslúži  - len pokiaľ slúži. Toto je svet pravicovej anarchie, založenej na súťaži, doslova v duchu hesla - silnejší pes jebe. Teda, tu skôr súložia silnejšie sučky. Psy (samci) sú v polohe spotrebného, rýchloobrátkového tovaru (jedna z hrdiniek kričí na jedného z milencov: "Ja chcem len Tvoj penis!"). Na jedno použitie. A presne takto si anarchiu predstavuje drvivá časť ľudí. A ani sa nejako veľmi nemýlia.  Plus - nielen, že nemajú záujem spoznať inú formu usporiadania spoločnosti bez pravidiel (takpovediac teoretickú, v praxi fungujúcu len ako veľmi dočasné autonómne zóny, prevalcované nenávidiacou tradičnou mocou).  Prirodzene túžia (len zväčša nemá gule to realizovať) po svete takto odpudivej konkurenčnej ultrapravičiarskej anarchie, založenej na súťaži bez odporných pravidiel, vnútených štátom. Len pre ukojenie seba, maximálne svojej rodiny. Ostatní nech bárs aj podochnú. Preto film považujem, napriek kvalitatívne lacnej a pomerne zúfalej prezentácii  za skvelú ukážku toho, ako takéto anarcho besnenie v praxi vyzerá a dopadá. Lacne, zúfalo, odpudivo = konkurenčne, zákerne súťaživo, pravicovo. ()

JAn odpad!

Bez komentáře. Byl bych sprostý. Ále, k čertu s tím. Budu sprostý. Píčovina. Výstižnějšího (a důvtipnějšího) výrazu opravdu není. ()

-bad-mad-wolf- odpad!

Že prý syrovost a hnus dnešní doby? Vůbec ne. Ve filmu není dostatečně rozkryta minulost antihrdinek, jejich krvavá cesta je příliš zidealizována do podoby cool masakru s občasnými pornovsuvkami, psychologie tu není žádná a dialogy jsou strašidelně fádní. Pointa, dílčí rozřešení, smysl, nic neexistuje. Z tohohle filmu se dozvíte absolutně to samé, co se dočtete v novinovém sloupku o dopadení kdejakého vraha, s tím rozdílem, že v novinách si přečtete i řádku dalších článků. Tady koukáte na neuvěřitelně špatně vypadající nic. ()

Boogeyman

Blbost !Snaha provokovat a šokovat. Ja to amatérsky natočené,snaží se to působit drsně a cool, je to hloupé, nudné. Jediný důvod,proč se o tomhle filmu mluví je fakt,že je to naostro. ()

Paldini

No jo, tak to dopadá, když si pár nadšenců z pornobranže myslí, že má na víc než jen na vyplňování tělesných otvorů. ()

dr.horrible

V akčných scénach to sem-tam skoro až funguje (masaker v bordeli), keď ovšem neriešite detaily, ako prečo vlastne zabíjajú všetkých okolo, a celkovo motivácie postáv (hlavne postavy Karen Lancaume). Horšie je to ale s príbehom a sexom, ktorý je vo filme väčšinou úplne zbytočne a ešte k tomu zobrazený pomerne nevkusne. K hercom a scenáru sa ani nebudem vyjadrovať. 25% ()

Jordan

toto nemusel byť zlý film - keby nebol plný prvoplánového pornografického besnenia, násilia, keby nebol tak bezdôvodne technicky hrozne ba až príšerne natočený, postrihaný, napísaný, odohraný . . . čiže v podstate všetko na tom filme je totálne odfláknuté, urobené zle dokonca strašne zle, ale jedna hviezdička s prižmúrením očí ako akési moje naivné konštatovanie, že kdesi v pravekých počiatkoch tohto filmu sa mohlo jednať o dobrý námet, ktorí ale tvorcovia totálne zbabrali . . . fakt neviem, možno si len tie dve herečky chceli poriadne zašukať a poprosili kamošku režisérku, nech im to zmenežuje a tak vznikol film . . . alebo fakt neviem . . . ()

Tomco

Prekvapujúco na svoje možnosti a žáner celkom zdarilý počin. Porno scény sú dostatočne vzrušujúce a zaujímavo nakrútené, ústredné herečky okrem príjemných pŕs majú aj určitú charizmu, ktorá ich posúvala vyššie ako na úroveň porno herečiek. Je však treba priznať, že príbeh má síce akú takú náväznosť a plynule sa posúva až do finále, ale je to všetko prinajmenšom stupídne a trápne. S vypnutým mozgom by sa dalo ísť ešte o hviezdičku vyššie. ()

Hunter2222

Nechápem ako so sa tak dlho dokázal pozerať na malé francúzke vtáky a rozťahané francúzke pizdy, ale prežil som to a dopozeral. Niečo sa mi tam aj páčilo, napríklad drogy, alebo masaker v reštaurácii. Ináč je to bohapustá sračka. ()

Joker Punx

Hrozná amaterská sračka! :D Film o dvou feministkách, jedna zabije chlapa, jedna zase holku. Pak se spolu seznamují na ulici. Tak si udělají společný road trip aby uprchli před zákonem. Vraždění pokračuje, okrádají lidi a zabíjí je. Jediná jejich zábava je když mají chuť, ulovit kluky aby si mohli pořádně zašukat. V šukacích scénách kdy hraje pop punk, to mě dostalo nejvíc :D Kamera je hrozná, amatéřina prostě, místama je to i vtipný, hlavně scéna kdy jedna z děvek nableje impotentnímu brejlatýmu dementnímu chlápkovi na péro :D Dvě hvězdy že jsem se u toho nenudil a za dobrej konec. Jinak je to celý amatérská feministická sračka! ;) Co taky jinýho čekat když to režírovali dvě ženský - Ha ha! ()

Jste Otrlý divák?

Jste Otrlý divák?