Reklama

Reklama

Love, Death & Robots - 3. svazek (2022) (série)


Tři roboti: Strategie úniku (S03E01)

(epizoda)
  • USA Three Robots: Exit Strategies
Animovaný / Komedie / Fantasy / Horor / Sci-Fi
USA, 2022, 11 min

Obsahy(1)

Přijdou takhle tři roboti do světa po apokalypse... a čeká je pekelná prohlídka míst, kde se poslední lidi zuby nehty drželi při životě. (Netflix)

Recenze (33)

Frajer42 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Za mě rozhodně snesitelnější, než předchozí díl s těmito rádoby hláškujícími roboty. Lepší bylo zejména zasazení děje na atraktivnější místa a mělo to i více humoru, čehož bylo snadné dosáhnout, neboť předchozí díl nebyl vtipný absolutně vůbec. Finále s kočkou si mohli odpustit. Velmi předvídatelné a extrémně trapné. [68 %] ()

Nevka 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tři roboti jsou zpátky v plné síle. Opět nešetří svým břitkým humorem a stále „jiskří" nadšením z nehezkého konce civilizace. Podmanivé exkurzi do historie života a smrti postapokalyptického společnosti tak chybí jen údernější finále, které na fanoušky seriálu pomrkne, ale více nepředá. ()

Reklama

Martinius 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

z sarmu predchadzajuceho dielu neostalo skoro nic. iba exkurzia uvedomelych robotov poukazujucich na to, ze svet zahynul kvoli roznym burzoaznym kulakom a odporcom svetlych zajtrajskov socializ..., teda vlastne wok-panvic a ich triednym nepriatelom. udernicku agitku zakoncuje jedina skvela scenka s mackami, co epizodu markantnejsie odlisuje od naboroveho videa do ruskej armady. ()

ALIENka_ 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Máme tu další sérii, a i přesto, že mi minulá přišla dost nemastná neslaná, jsem ráda, že přišli ven s další. Jenom doufám, že se tentokrát povede. Vrátili se tři roboti a no.. těma se to ani nedá moc zkazit, ne? ¯\_(ツ)_/¯ Odlehčená satirická komedie, kdy roboti prozkoumávají zkázu lidský rasy, dělají si srandu z milionářů a sem tam to proloží nějakým tím moudrem, který bylo sice řečený už milionkrát předtím, ale pořád je aktuální. A nakonec menší překvapení (ne v podobě Elona Muska). Hodnocení: i když nejsem fanoušek komedií, jako odlehčení to není špatný a různý druhy přežití podle třídy cením (kdo by se mnou skončil v dřevěným domku s oštěpem v ruce?)/10 ()

Cobur odpad!

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Ano, sci-fi je úžasný žánr pro sociální komentář, kritiku, prostě obecně pro vyjadřování se o světě a varování před budoucností. Ale zcela očividně ne každý je Dick, Asimov, nebo Ellison. A autor téhle epizody je na opačném konci spektra. Nejenom že veškerou expozici a myšlenky předává dialogem, ale obraz nedodává nic navíc, díky čemuž to celé funguje jako hodně fancy powerpoint. Navíc ty myšlenky nejsou nic nového, ale v poslední době milionkrát ohraná písnička, která je asi tak stejně sofistikovaná jako omalovánky a podobně blízká skutečnosti - ne všechny, pokud vůbec nějaké, reáné problémy se dají zjednodušit. A tyhle rozhodně ne. Závěr navíc nedává smysl. To Don't Look Up mělo alespoň Rona Perlmana. Ale sračky jsou to oboje. ()

Galerie (4)

Reklama

Reklama