Love, Death & Robots - 3. svazek (2022) (série)

Noc mini mrtvých (S03E04)

(epizoda)
  • USA Night of the Mini Dead
Animovaný / Komedie / Fantasy / Horor / Sci-Fi
USA, 2022, 7 min

Lehce nevhodná hřbitovní muchlovačka se zvrtne a způsobí zamoření světa zombíky. Asi nejroztomilejší apokalypsa, kterou kdy uvidíte. (Netflix)

Cobur

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

S přehledem nejlepší epizoda co jsem dosud viděl - u zbytku série nemám příliš velké naděje - zábavná, s dokonalým tempem, skvělým humorem. Zároveň ale i má myšlenku, která ale divákovi není cpaná do až do hrtanu lopotně tragickým dialogem (viz. Roj a Tři roboti) ale nenápadně se proplétá sérií gagu až do posledního záběru. A ano, není sofistikovaná, ale komplexní myšlenku do stopáže pod 20 min v konvenčním narativním kraťasu nenacpete. ()

Frajer42

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

5minutový kraťas o tom, co může odstartovat jedna taková běžná šukačka na hřbitově. Nejvíce je třeba pochválit originalitu, protože žádný z předchozích dílů se tomuto nepodobá. Dále je díl nesmírně hravý a do určité míry i zábavně střelený. Že bych si ho však bezprostředně po zhlédnutí musel jít samým nadšením vyhonit, to se rozhodně říct nedá. Zejména střední část mohla být o něco nápaditější. [75 %) ()

Nevka

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Úvod na hřbitově a závěrečný „pšouk" jsou geniální a pro tento formát dokonalé. Škoda, že se zbytek epizody kreativně více neutrhl ze řetězu. Při tak krátké stopáži by určitě nebyl problém přidat pár bizarností navíc. Pak bych s klidem řekl, že to nemá chybu. ()