Love, Death & Robots - 3. svazek (2022) (série)

Roj (S03E06)

(epizoda)
  • USA Swarm
Animovaný / Komedie / Fantasy / Horor / Sci-Fi
USA, 2022, 17 min

Dva vědci zkoumají tajemství pradávné mimozemské entity. Místo nich ale poznají strašlivou cenu přežití v krutém vesmíru. (Netflix)

Nevka

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

V jádru skvělý nápad s úchvatnou animací. Nemůžu se však zbavit pocitu neúplnosti, který nejsem schopný nějak smysluplně překonat. Pokud budu mít možnost, asi zkusím dohledat přímo povídku, protože mám dojem, že se cestou něco důležitého „ztratilo". ()

vimluk_CZ

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

V první chvíli mi dech sebrala animace. To prostředí vesmíru a všeho okolo je neuvěřitelné. Jako hlavní postavičku tu máme v podstatě Willa Smithe (nevím proč, ale fakt jsem ho tam ze začátku viděl :D) a neuvěřitelně velkolepý worldbuilding, který mě naprosto pohltil. Během těch 15ti minut jsem se opravdu přemístil do jiného světa. Když už jsem si říkal, že by to chtělo nějakou gradaci, o pár sekund později jsem ji dostal. Tomuto počinu tak chybí k naprosté dokonalosti jen to, že na tak obsáhlý a zajímavý svět těch 15minut nestačí. Klidně bych na to rád viděl něco delšího. Tenhle díl ve mě opravdu zanechal silný dojem. ()

PaTeXx

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Kreativní myšlenka i vizualizace byly hlavními motivy tohoto okouzlujícího počinu, jehož idea zakončení byla v podstatě taková Millerova největší posedlost, která se ho drží zuby nehty - zánik lidské rasy. Závěr byl až moc otevřený. Přiznávám, že to působí spíše jako promo k novému celovečeráku. Dal bych za něj prachy do kina? To si kurva pište. ()

Frajer42

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Trochu divné, ale poměrně zajímavé a má to docela dobrou atmosféru. Souhlasím s většinou. Působí to tak trochu nedokončeným dojmem. Jako by sami tvůrci přesně nevěděli, co se tím vším snaží diváctvu sdělit. Respektive, sledovat průběh celého dílu a seznamovat se s funkcí a fungováním roje je výrazně lepší, než třeba závěrečná pointa. [70 %] ()