Sonnie's Edge (S01E01) (epizoda)

Animovaný / Komedie / Fantasy / Horor / Sci-Fi

USA, 2019, 17 min

Tvůrci:

Tim Miller

Scénář:

Philip Gelatt

Hudba:

Rob Cairns
(další profese)
 • lajkus
  ****

  Prvních pár minut jsem se bál, že to bude zas jeden ten příběh o holce, na kterou byli všichni muži zlí a tak ona je zlá na všechny ty jednoduché testosteronem napumpované magory co furt volaj :,, ŽENSKÝ NEJSOU TAK DOBRÝ JAKO MY CHLAPI´´. Naštěstí jsem se mýlil. Souboj dvou tězkotonážních monster byl OK. Lesbické hašteření, hodně dobrá animace a dobrý konec to vytáhl na 4*....(4.5.2019)

 • bart_
  *****

  "Hate. That was something I had to learn. You don't come into this world with hate, but fear, that's primal. It fills your senses. You can see it, hear it, taste it, and it keeps me alive." ____ Krvavé lázně, futuristická monstra, podmanivě nasvícené ženské vnady, a souboj dvou odlišných vůlí - to vše v neonově stylizovaném gladiátorském cyberpunku o krvelačném zápasu dvou bestií - jenže to nejvíce krvelačné monstrum častokrát není žádná okultní zrůda, ale člověk samotný....(19.3.2019)

 • Esgalnor
  ****

  Drsná, sexy a neskutečně našlapaná patnáctiminutová jízda, která snad režisérům otevře dveře k lukrativním pracovním nabídkám. Animace strhující, tempo brutální. Jen ten arénový souboj, byť výborně zpracovaný, je poněkud předvídatelný - neuškodilo by dát trochu přednost charakterům a hlavní dějové linii. Přesto ale klobouk dolů, že zde bylo dříve či později řečeno všechno podstatné a člověk se nemá šanci nudit. Jako úvod série šlo těžko vybrat lépe.(30.3.2019)

 • ZeroCZ1233
  *****

  Love, Death & Robots. Všechny tyto tři zvýrazněné veličiny se tu objeví prezentované, na seriálové poměry, dobrou animací, která (jak tu bylo někým zmíněného) vskutku připomíná mé milované Dishonored a všechno to je podbarvené pestrou paletou barev, které nám dávají z každého záběru najevo, že se opravdu jedná o kybernetický punk. Ale zároveň se přechází do temnějších pasáží, které tomu dodávají nečekaně syrovou atmosféru, která jen jemně podtrhuje hlavní téma strachu a jeho filozofii.(28.3.2019)

 • CheeseFigure
  ****

  Animácia mi pripomenula počítačové hry, hlavne ten o paličke (Dick sa myslím, že volal) mi pripomínal charakter z hry Dishonored (odporúčam, skvelá hra). Súboj monštier bol fajn, oceňujem, že autori boli nekompromisný a súboj spravili riadne krvavo. Dejovo je to potom priemer, za ten záver tomu ale prihadzujem hviezdičku navrch.(30.3.2019)

 • - Předlohou první epizody je stejnojmenná povídka od Petera F. Hamiltona z knihy „Druhá šance v ráji“. (FikusW)