Love, Death & Robots - Season 1 (2019) (série)

Sonnie's Edge (S01E01)

(epizoda)
Animovaný / Komedie / Fantasy / Horor / Sci-Fi
USA, 2019, 17 min

V podzemním království nemá Sonnie v soubojích monster žádného přemožitele. Dokud si ale dává pozor. (Netflix)

bart_

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

"Hate. That was something I had to learn. You don't come into this world with hate, but fear, that's primal. It fills your senses. You can see it, hear it, taste it, and it keeps me alive." ____ Krvavé lázně, futuristická monstra, podmanivě nasvícené ženské vnady, a souboj dvou odlišných vůlí - to vše v neonově stylizovaném gladiátorském cyberpunku o krvelačném zápasu dvou bestií - jenže to nejvíce krvelačné monstrum častokrát není žádná okultní zrůda, ale člověk samotný.... ()

Esgalnor

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Drsná, sexy a neskutečně našlapaná patnáctiminutová jízda, která snad režisérům otevře dveře k lukrativním pracovním nabídkám. Animace strhující, tempo brutální. Jen ten arénový souboj, byť výborně zpracovaný, je poněkud předvídatelný - neuškodilo by dát trochu přednost charakterům a hlavní dějové linii. Přesto ale klobouk dolů, že zde bylo dříve či později řečeno všechno podstatné a člověk se nemá šanci nudit. Jako úvod série šlo těžko vybrat lépe. ()

CheeseFigure

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Animácia mi pripomenula počítačové hry, hlavne ten o paličke (Dick sa myslím, že volal) mi pripomínal charakter z hry Dishonored (odporúčam, skvelá hra). Súboj monštier bol fajn, oceňujem, že autori boli nekompromisný a súboj spravili riadne krvavo. Dejovo je to potom priemer, za ten záver tomu ale prihadzujem hviezdičku navrch. ()

ZeroCZ1233

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Love, Death & Robots. Všechny tyto tři zvýrazněné veličiny se tu objeví prezentované, na seriálové poměry, dobrou animací, která (jak tu bylo někým zmíněného) vskutku připomíná mé milované Dishonored a všechno to je podbarvené pestrou paletou barev, které nám dávají z každého záběru najevo, že se opravdu jedná o kybernetický punk. Ale zároveň se přechází do temnějších pasáží, které tomu dodávají nečekaně syrovou atmosféru, která jen jemně podtrhuje hlavní téma strachu a jeho filozofii. ()

Rayen1

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Jak tu někdo psal v komentářích - graficky hodně podobné Dishonored a atmosférou Cyberpunk 2077 (nebijte mě, prosím!)... první díl má vždycky tu nevýhodu, že chvilku trvá, než se člověk zorientuje, co vlastně má čekat, a hlavně dát takhle mindfuck příběh jako první, to asi není úplně dobrý... ale bylo to cool, celkem dost odvážný na Netflix, řekl bych :D ()

• Předlohou první epizody je stejnojmenná povídka od Petera F. Hamiltona z knihy „Druhá šance v ráji“. (FikusW)