Sonnie's Edge (S01E01) (epizoda)

Animovaný / Komedie / Fantasy / Horor / Sci-Fi

USA, 2019, 17 min

Tvůrci:

Tim Miller

Scénář:

Philip Gelatt

Hudba:

Rob Cairns
 • CheeseFigure
  ****

  Animácia mi pripomenula počítačové hry, hlavne ten o paličke (Dick sa myslím, že volal) mi pripomínal charakter z hry Dishonored (odporúčam, skvelá hra). Súboj monštier bol fajn, oceňujem, že autori boli nekompromisný a súboj spravili riadne krvavo. Dejovo je to potom priemer, za ten záver tomu ale prihadzujem hviezdičku navrch.(30.3.2019)

 • Cobur

  To byla tak hrozná hovadina. Jo, vypadalo to parádně a celá řemeslná část byla parádní, ale příběh? Charaktery klišovitý až běda, vyjádření myšlenky na úrovni blekotajícího opilce a pointa jak z šestákového románu. Zatímco Wonder Woman dokázala, že woman empowerment může ve filmech dokonale fungovat i bez toho, aby vám tvůrci rvali danou myšlenku do krku násilím, tohle ukazuje, jak to dopadne v opačném případě.(14.4.2019)

 • Heisenberg_
  *****

  "Are you scared now?" ... Krev stříkající ze všech stran, roztodivná monstra, přenádherně nasvícené ženské vnady, souboj na život a na smrt vně obří neonové arény - co víc si ve špičkovém cyberpunkovém futuristickém krátkometráku přát? Naprosto parádní jednohubka idylicky vhodná na lenivé večery. Extratřída!(19.3.2019)

 • ZeroCZ1233
  *****

  Love, Death & Robots. Všechny tyto tři zvýrazněné veličiny se tu objeví prezentované, na seriálové poměry, dobrou animací, která (jak tu bylo někým zmíněného) vskutku připomíná mé milované Dishonored a všechno to je podbarvené pestrou paletou barev, které nám dávají z každého záběru najevo, že se opravdu jedná o kybernetický punk. Ale zároveň se přechází do temnějších pasáží, které tomu dodávají nečekaně syrovou atmosféru, která jen jemně podtrhuje hlavní téma strachu a jeho filozofii.(28.3.2019)

 • Esgalnor
  ****

  Drsná, sexy a neskutečně našlapaná patnáctiminutová jízda, která snad režisérům otevře dveře k lukrativním pracovním nabídkám. Animace strhující, tempo brutální. Jen ten arénový souboj, byť výborně zpracovaný, je poněkud předvídatelný - neuškodilo by dát trochu přednost charakterům a hlavní dějové linii. Přesto ale klobouk dolů, že zde bylo dříve či později řečeno všechno podstatné a člověk se nemá šanci nudit. Jako úvod série šlo těžko vybrat lépe.(30.3.2019)

 • - Předlohou první epizody je stejnojmenná povídka od Petera F. Hamiltona z knihy „Druhá šance v ráji“. (FikusW)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace