Love, Death & Robots - 1. svazek (2019) (série)

Tři roboti (S01E02)

(epizoda)
  • USA Three Robots
Animovaný / Komedie / Fantasy / Horor / Sci-Fi
USA, 2019, 12 min

Dlouho po pádu lidstva se tři roboti vydávají na procházku postapokalyptickým městem. (Netflix)

Naushika.

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Vtipné by mi to přišlo, kdybych tytéž vtipy neslyšela už posté. Příběhově zajímavé by mi to nepřišlo asi za žádných okolností, protože to příběh nemá. Trio postav je zábavné a dobře nadabované, ale jinak je to prostě jen sled scének s neoriginálními průpovídkami a popkulturními narážkami a fakt hloupým závěrečným rozuzlením. Meh. ()

moviefan4

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

,,Pozabijali sa lebo boli banda debilov."😂 Druhý diel nasadil humoru nôtu ale nebolo to na škodu. Trio robotu ktorý si robia prehliadku v post apo svete a komentujú zvyky ľudí je super. Keď sa nato pozriete presne takto vyzerajú moderní ľudia v múzeu a raz aj my budeme exponáty na ktoré sa niekto bude chodiť pozerať. Možno aj naše trio 😁 ()

Esgalnor

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Těžko to mohlo být tematicky předchozímu dílu ještě vzdálenější. Zábavný kraťas se třemi ukecanými roboty na výletě se spoustou výborných hlášek, kde příběh spíš jen tvoří kulisu pro hlavní postavy a poctivě napsané dialogy. V post-apokalyptickém žánru svěží vítr, kdy epizodu kazí snad jen potřeba ji nějak ukončit. ()

Renfield

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Téměř výborné! Nápad s robotí cestovkou opravdu dobrý, co se "drbů" o lidech týče, dalo se z toho vytěžit ještě více, to je jasné. Ale v takovém případě by bylo těch dvanáct minut velmi málo. Dále je třeba pochválit nádhernou animaci a do detailu promyšlená zákoutí postapo města. Ale co ten závěr? Jakoby se nevědělo co s tím... no. prakticky cokoliv, jen tohle ne. 70% ()

bart_

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"Co to jako je?" "No přece míč, ne? Na, zkus to?" "A co s tím mám jako dělat?" "Však víš. Boing Boing!" "Ani nápad!" "Přestaň fňukat jako píča a už s tím kurva hoď." ____ Interakce dysfunkčně autistických robotů s téměř každodenními lidskými obyčeji - jednoduše geniální alegorie o malichernosti životních stereotypů na pozadí post-apokalypsy. Vůbec by nebylo ku škodě, kdyby se daná premisa využila k plnohodnotnému celovečeráku. Isaac Asimov by se při sledování bez debat telelil blahem. ____ "Eh, jseš v pohodě?" "Oh, sorry, jen jsem si myslela, že to vyzní líp než 'Ne, ta banda kreténu si totálně rozesrala planetu'." ()

• Kostra vojáka držícího útočnou pušku, ze které čouhá květina, je odkaz na slavnou fotografii „Flower Power“ z roku 1967. (NiWi)