Love, Death & Robots - 1. svazek (2019) (série)

Svědectví (S01E03)

(epizoda)
  • USA The Witness

Žena, která se stala svědkyní brutální vraždy, prchá před vrahem ulicemi surrealistického města. (Netflix)

Lenka.Vilka

Spoiler: nečekala jsem, že se na konci prohodí postavy, ale že prostě jenom doběhne do bytu a tam divák uvidí věc z druhé strany. Tak by mi to dávalo větší smysl. A myslela jsem, že to tak bude, když si odemknul. Ale takhle jsem to nejspíš nepobrala na 100%. Ale jinak jízda skvělá a zpracování taky  ;) ()

3DD!3

Očekávaná pointa by byla kdyby se neprohodili vašnostové, ale jen tohle nestačí. Tenhle chytlavý neonoir by zasloužil vysvětlení, ale zde zcela schází. Vizuální kabátek je naštěstí strhující takže příběhovou strohost zastíní utíkající dudy a bobr. ()

DJ_bart

Dechberoucí psychedelický terno v podmanivě kolorované nervydrásající honičce. Audiovizuální delikatesa a mindblow jaxviňa, navíc perfektně vypointovaný ve stylu Richarda Kellyho. ()

Frajer42

Znovu jsem v tom zacítil takovou sluníčkářskou agitku. Tentokrát jsme museli všichni vidět ženu v permanentní roli oběti. Ať už zločin spáchá či zahlédne, tak vždy musí utíkat a bojovat o holé přežití. Závěrečná pointa a zacyklení bylo fajn a připomínalo uvěznění v očistci, ze kterého není úniku a kde člověk prožívá svá doživotní muka. Tím nelepším byla znovu samozřejmě animace, která byla znovu úplně jiná, jedinečná a neskutečně působivá a nechyběla ani trocha té nahoty. [80 %] ()

ledzepfan

Jakože ta animace, vypiplané interiéry, odlesky latexu, dynamika, kamera atd. to je fakt sexy.. Pointa je tam tak trošku jen pro tu pointu, ale to se v těch dvanácti minutách dá skousnout a snad i pochopit. ()

Laxik

Nebudu tvrdit, že to není sexy. Ani že to není zajímavé i z jiných důvodů. Problém je, že to je tak nějak o ničem, mnohem lépe si s tím pohrál před dvaceti lety nadšený student jménem Christopher Nolan. ()

SonGokussj

Animace na špičce, velmi živé, barvy famózní, avšak "když se nedaří, i na pos*aného spadne kadibudka"... Ty náhody a setkání a vidělí a lezení do míst, to byl prostě joke Vše krom příběhu, který se dal tipnout v posledních 2-3 minutách, vše super. Ale příběh sráží. ()

Trevor

Mladé dievča sa stane svedkyňou vraždy a tak pred vrahom z domu oproti uteká k svojmu kamarátovi Vladimírovi, kde pracuje ako tanečnica. Vrah jej však je v pätách...12 minút vizuálne perfektnej naháňačky, priaznivci japonských animácii si určite prídu na svoje, škoda však že sa zmenila pozícia obete a vraha v časovej slučke, inak by to bolo ešte lepšie. ()

honajz2

Ne zrovna povedený pokus o psychedelickou noční můru, u které sice věřím, že někomu její styl sedne, ale mě teda minul obloukem. Místo atmosféry mě spíš celých 12 minut pořádně otravoval a když to celé dospělo do nejočekávanější možné pointy, která je opravdu jen nakousnutá a nedotažená a všechny ty erotické scény, zabírající většinu dílu, jsou naprosto bezúčelné. Dost by tomu pomohlo, kdyby z toho skutečně vyplynula noční můra, kde by ty scény zobrazovaly skryté úchylky uvnitř hlavní postavy, ale holt se nestalo. Odnesl jsem si z toho snad jen to, že má Milego pořádný fetiš na latex a že by se klidně mohl dát na tvoření animovaného porna. Slabé 2* ()

Martrix

Čirá exhibice...mrkněte co umíme a představte si, že bychom udělali podobně vizuálně vytuněný celý film. Za mě všema deseti, pokud k tomu bude skvělý scénář. Použitá pointa je akorát na takový kraťas. ()