Reklama

Reklama

Love, Death & Robots - 1. svazek (2019) (série)


Obleky (S01E04)

(epizoda)
  • USA Suits
Animovaný / Komedie / Fantasy / Horor / Sci-Fi
USA, 2019, 17 min

Obsahy(1)

Komunita zemědělců použije domácky vyrobené mechy, aby bránili svoje blízké před invazí mimozemšťanů. (Netflix)

Recenze (41)

SonGokussj 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Wow. Z počátečních pocitů "animace jak World of Warcraft a tak 10 fps k tomu, mno..." přes "sakryš to eskalovalo rychle, co bude dál?" až po "Neeee, dělej, přidej, probůh, co teď, aaaaaa neumírej!!!, uff, neeeeee". Aneb jak z velmi jednoduchého příběhu "prakticky kopie boje o Sion v Matrixu 3 udělat něco, na co upřeně 15 minut hledíte a s postavami opravdu cítíte... I pointa na konci byla příjemným zakončením, co se tam vlastně děje. ()

Esgalnor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Kvalitou ústup stranou, střídání horších a lepších dílů se tak nějak dá čekat. Příběh má sice pár fajn okamžiků, ale celkově moc nenadchne. Animace slabší, zápletka ne moc zajímavá, stejně jako postavy. Přitom "svět" měl potenciál, u závěrečného záběru mě až zamrzelo, že se s nápadem samotným nepracovalo lépe. ()

Reklama

Martrix 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Byla by to pěkná epizodka pro trošku ostřejší pokračování Firefly. Mělo to všechno, co by člověk od placatě animovaného kraťasu mohl chtít a byť je to takový ten hrdinský, předvidatelný scénář...líbilo se mi to. Příjemné osvěžení od jalovostí ala Alita, kde všechno vypadá pěkně, ale je to bez šmrncu a atmosféry. ()

ALIENka_ 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tenhle díl spíš vypadal jako trailer na nějakou mobilní hru, hlavně co se týče animace, která mi osobně tady moc nesedla. Taky mi dost připomínala Fortnite (kdo nezná, nevyhledávejte si to jestli nechcete mít doživotní trauma) což tomu moc nepomohlo. Příběh ne až tak zajímavej a originální jako ty předchozí, ale závěrnejma 20 sekundama si to vylepšilo skóre na 3 hvězdy. ()

bart_ 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"Off course. 'Quit your job', they said. 'Become a farmer'. But never fucking mentioned the goddamn giant insects!" ____ Hvězdná pěchota kontra Béďa Trávníček. Neskutečně poutavá polemika o ideálním způsobu jak efektivně ničit škodnou na vašem pozemku, která je o mílový kroky zábavnější než kdejaký moderní blockbuster. Famózní kraťas, který by si zasloužil plnohodnotný celovečerák. ()

Galerie (1)

Zajímavosti (1)

  • Monstra z této epizody se nazývají DeeBees, stejně jako nepřátelští roboti ze hry „Gears of War 4“. (NiWi)

Reklama

Reklama