Komunita zemědělců použije domácky vyrobené mechy, aby bránili svoje blízké před invazí mimozemšťanů. (Netflix)

darkrobyk

Ubránit farmu před vetřelci z trhlin není jen tak. Krávy už se nezachrání, tak snad to zvládnou farmáři. poslední záběr potěšil a nevěřím, že ho někdo předvídal. Akční oddechová mlátička s monstry a farmáři, co mají něco onačejšího než jen lasa a kolty. ()

DJ_bart

Hvězdná pěchota kontra Béďa Trávníček. Neskutečně poutavá polemika o ideálním způsobu jak efektivně ničit škodnou na vašem pozemku, která je o mílový kroky zábavnější než kdejaký moderní blockbuster. Famózní kraťas, který by si zasloužil plnohodnotný celovečerák. ()

Frajer42

Nápad s farmařením na nově osídlené planetě, který se odhalí divákům až v naprostém závěru byl asi fajn. Zbytek ovšem za moc nestál. Úplně do kolen mě rozhodně nedostala dosti jednotvárná animace a už vůbec ne stereotypní akce. Na prostoru 16 minut se tak rozprostřelo nezvykle moc nudy. V jednoduchosti je krása holt neplatí vždy a všude. [60 %] ()

ALIENka_

Tenhle díl spíš vypadal jako trailer na nějakou mobilní hru, hlavně co se týče animace, která mi osobně tady moc nesedla. Taky mi dost připomínala Fortnite (kdo nezná, nevyhledávejte si to jestli nechcete mít doživotní trauma) což tomu moc nepomohlo. Příběh ne až tak zajímavej a originální jako ty předchozí, ale závěrnejma 20 sekundama si to vylepšilo skóre na 3 hvězdy. ()

SonGokussj

Wow. Z počátečních pocitů "animace jak World of Warcraft a tak 10 fps k tomu, mno..." přes "sakryš to eskalovalo rychle, co bude dál?" až po "Neeee, dělej, přidej, probůh, co teď, aaaaaa neumírej!!!, uff, neeeeee". Aneb jak z velmi jednoduchého příběhu "prakticky kopie boje o Sion v Matrixu 3 udělat něco, na co upřeně 15 minut hledíte a s postavami opravdu cítíte... I pointa na konci byla příjemným zakončením, co se tam vlastně děje. ()

Trevor

Farmár Hank Graves spolu so svojou manželkou Beth a susedmi sa snažia uchrániť svoje farmy pred votrelcami z vesmíru...17 minútová epizóda ponúkla milý príbeh a dobrú animáciu s viac menej predvídateľným koncom. ()

honajz2

Pro mě zatím nejlepší epizoda, která si nechce hrát na nic víc než je, chce být jen vědomým jednoduchým akčňákem a v tomhle smyslu funguje, takže jsem si ji mohl i normálně užít. A skutečně celkem užil - atmosféru to má slušnou a postavy tu jsou poprvé konečně nějak zajímavé a dokonce, dokonce mají nějaký charakter! Jen jsem teda čekal, že to dospěje k něčemu ne tak očividnému, protože takhle to bylo skutečně trochu o ničem... 3* ()

Martrix

Byla by to pěkná epizodka pro trošku ostřejší pokračování Firefly. Mělo to všechno, co by člověk od placatě animovaného kraťasu mohl chtít a byť je to takový ten hrdinský, předvidatelný scénář...líbilo se mi to. Příjemné osvěžení od jalovostí ala Alita, kde všechno vypadá pěkně, ale je to bez šmrncu a atmosféry. ()

Lenka.Vilka

No, asi jsem retard, protože já vážně nečekala, že důvod, proč tam jsou ty emzáci je zrovna tenhle. Ale zase na druhou stranu to příběhu dodalo důvodu. Animace mě silně nebavila  :( ()

drackula

Táto epizóda mi veľmi sadla. Zápletka bola síce jednoduchá, ale kompenzovalo to množstvo akcie a originálnych nápadov. A posledný záber bola čerešnička na torte. Fakt super. 100% Disney plus ()