Reklama

Reklama

Love, Death & Robots - Season 1 (2019) (série)


Požírač duší (S01E05)

(epizoda)
  • USA Sucker of Souls
Animovaný / Komedie / Fantasy / Horor / Sci-Fi
USA, 2019, 13 min

Obsahy(1)

Krvežíznivý démon, který byl osvobozený při archeologických vykopávkách, bojuje s tlupou nájemných vrahů vyzbrojených… kočkami? (Netflix)

Recenze (41)

Sayko 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Dobře, doposud jsem si myslel, že mají epizody v Love, Death & Robots alespoň podobnou animaci nebo tak něco, ale tady se to vylučuje. Což naopak neznamená, že by se mi tahle "anime" animace nelíbila, připadal jsem si jako když každé ráno koukám na Pokémony, jenom to bylo trochu sprostější a mělo to rychlejší drive, why not? Pecka! ()

ALIENka_ 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Narozdíl od předešlýho dílu má tenhle naprosto skvělou 2D animaci, se kterou bych se klidně koukla na celej film. Vlastně tenhle díl by byl dobrej, kdyby se tolik nesnažil bejt vtipnej v každý druhý scéně. Jediná věc, která mě tam fakt pobavila byly prcající kočky. Konec otevřenej, ale takovým strašně klišé způsobem typu "Postavy jsou obklopený hromadou krvelačných monster, záběr zčerná a je slyšet jenom křik". ()

Reklama

Naushika. 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Eh... ok? Zpracované solidně, ale obsahově naprosto nezajímavé. Navíc se autoři nějak nerozhodli, zda to má být jakože drsný a vážný nebo jakože sranda. A pokud to teda měla být sranda, tak tu si představuju jinak než jako náhodný a nepatřičný sexuální narážky. Působí to, jako by to režírovali a animovali normální lidi, ale psal puberťák. ()

Lenka.Vilka 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Naprosto ujeté zpracování klasického motivu. Na tomhle mě asi nejvíc bavily detaily. Rozpad studenta, kočky, vzkaz na C4. Konec přesně podle mého vkusu. Mám osobně moc ráda povídky a pokud končí přesně takhle, tak to vždy ocením maximem. Humor mě fakt bavil. A animace byla skvělá. Hezky se v ní vyjimala krev ;) ()

bart_ 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"Mohl by jste nadšení alespoň předstírat?" "Žoldnéři jsou jako štětky, doktore. Předstírané nadšení je za příplatek." ____ Moderně felinofobicky pojatá a explicitně brutální gore oslava vrcholného díla Brama Stokera. Konvenční vampirismus v čele s Castlevania či Twilight se může jít zahrabat. ____ "Přestaňte jódlovat, a řekněte jim, co je za těma dveřma!" "Ehm, je tam Nabodávač." "Ten spisovatel?" "To byl Nabokov, kreténe." ()

Galerie (1)

Zajímavosti (2)

Reklama

Reklama