Love, Death & Robots - 1. svazek (2019) (série)

Požírač duší (S01E05)

(epizoda)
  • USA Sucker of Souls

Krvežíznivý démon, který byl osvobozený při archeologických vykopávkách, bojuje s tlupou nájemných vrahů vyzbrojených… kočkami? (Netflix)

Naushika.

Eh... ok? Zpracované solidně, ale obsahově naprosto nezajímavé. Navíc se autoři nějak nerozhodli, zda to má být jakože drsný a vážný nebo jakože sranda. A pokud to teda měla být sranda, tak tu si představuju jinak než jako náhodný a nepatřičný sexuální narážky. Působí to, jako by to režírovali a animovali normální lidi, ale psal puberťák. ()

darkrobyk

Má slabost pro knížete Temnoty zvedá i mé hodnocení. Pěkná animace, krve dostatek - roztržení mlaďase je vážně vtipné. A pak ty kočičky. A kdeže jsou, když je narážeč za dveřmi? Beztak se někde mrouskají.... ()

Frajer42

Nad animací jsem si nepohonil jako většina zdejších hodnotitelů, ale neurazila mě. Zato mě však velmi urazil krajně nezáživný děj. Vtípky zde nefungují a absolutně nechápu, proč mají jednotliví tvůrci takové neukojitelné nutkání cpát všude kočky.  Upíří monstrum vzhledem k možnostem animace zoufale nezáživné. Děj místy dokonce nudnější než Jurečkovo blábolení. [50 %] ()

PetrPan

Z kočky se zřejmě brzy stane ta Schrödingerova.  Další akční a tentokrát  i řádně krvavý, zde klasicky animovaný, flick s číčou ve významné roli.  Scéna s rozpadem obličeje pak opravdu pobavila, stejně jako konec. Tohle prostě nasere, byť se to dalo čekat. Ne úplně čistá, ale opět pětka. ()

ALIENka_

Narozdíl od předešlýho dílu má tenhle naprosto skvělou 2D animaci, se kterou bych se klidně koukla na celej film. Vlastně tenhle díl by byl dobrej, kdyby se tolik nesnažil bejt vtipnej v každý druhý scéně. Jediná věc, která mě tam fakt pobavila byly prcající kočky. Konec otevřenej, ale takovým strašně klišé způsobem typu "Postavy jsou obklopený hromadou krvelačných monster, záběr zčerná a je slyšet jenom křik". ()

Laxik

Tohle mělo mít tak dvojnásobnou stopáž, protože je to dobrý... vtipný, pěkně nakreslený, akční. Ale chtělo by to příběh a konec, který není naprosto debilní. ()

Trevor

Dvojica vedcov s tromi vojakmi prehľádavajú ruiny hradu, v ktorom žil knieža Drakula a ako to vyzerá, ešte stále žije...Doteraz asi najvtipnejšia epizóda s množstvom dobrých hlášok. Trvanie epizódy 13 minút. ()

honajz2

Dal bych i 4*, ale to by to nesmělo mít klasický hororový konec. I tak to je za mě zatím nejlepší díl, který, podobně jako ten minulý, si nesnaží hrát na víc než je a díky tomu funguje docela dobře. Jen mě zamrzel hodně slabý závěr, pár trapných pubertálních hlášek a snaha být cool za každou cenu a nacpat tam co nejvíc krvavých scén to jde, ale jinak spokojenost. I ty postavy tu mají nějaký charakter, dokonce i víc, než v minulé epizodě. Tak snad to bude mít vzestupnou tendenci a nejlepší epizody mě ještě čekají. Jen se teda těžce neshodnu s ostatními uživateli, když se mi z prvních pěti dílů nejvíc líbily ty s nejnižším hodnocením... Silné 3* ()

Lenka.Vilka

Naprosto ujeté zpracování klasického motivu. Na tomhle mě asi nejvíc bavily detaily. Rozpad studenta, kočky, vzkaz na C4. Konec přesně podle mého vkusu. Mám osobně moc ráda povídky a pokud končí přesně takhle, tak to vždy ocením maximem. Humor mě fakt bavil. A animace byla skvělá. Hezky se v ní vyjimala krev ;) ()