Sucker of Souls (S01E05) (epizoda)

Animovaný / Komedie / Fantasy / Horor / Sci-Fi

USA, 2019, 13 min

Tvůrci:

Tim Miller

Owen Sullivan

Philip Gelatt

Rob Cairns
  • Naushika.

Eh... ok? Zpracované solidně, ale obsahově naprosto nezajímavé. Navíc se autoři nějak nerozhodli, zda to má být jakože drsný a vážný nebo jakože sranda. A pokud to teda měla být sranda, tak tu si představuju jinak než jako náhodný a nepatřičný sexuální narážky. Působí to, jako by to režírovali a animovali normální lidi, ale psal puberťák.(2.4.2019)

"Mohl by jste nadšení alespoň předstírat?" "Žoldnéři jsou jako štětky, doktore. Předstírané nadšení je za příplatek." ____ Moderně felinofobicky pojatá a explicitně brutální gore oslava vrcholného díla Brama Stokera. Konvenční vampirismus v čele s Castlevania či Twilight se může jít zahrabat. ____ "Přestaňte jódlovat, a řekněte jim, co je za těma dveřma!" "Ehm, je tam Nabodávač." "Ten spisovatel?" "To byl Nabokov, kreténe."(24.3.2019)

Animace na úrovni beta verze pro nějaký přiblblý japonský anime. Kdyby tenhle kraťas nahrála na youtube parta animátorů, tak bych hodnotil výš. Bohužel po krásným vzhledu prvních třech dílů začíná animace u dalších být horší a horší. Začíná to vážně (naladil jsem se na hororovou notu), prostředek je komedie (ok budu to brát jako komedii) a končí to zas vážně (tak já už nevim). Naštěstí je tohle zatím jediný díl, kde komedie pro mě fungovala a i jsem se trochu pousmál, jinak by to bylo za 2*... Ale takhle za 3*...(4.5.2019)

Narozdíl od předešlýho dílu má tenhle naprosto skvělou 2D animaci, se kterou bych se klidně koukla na celej film. Vlastně tenhle díl by byl dobrej, kdyby se tolik nesnažil bejt vtipnej v každý druhý scéně. Jediná věc, která mě tam fakt pobavila byly prcající kočky. Konec otevřenej, ale takovým strašně klišé způsobem typu "Postavy jsou obklopený hromadou krvelačných monster, záběr zčerná a je slyšet jenom křik".(18.3.2019)

Dobře, doposud jsem si myslel, že mají epizody v Love, Death & Robots alespoň podobnou animaci nebo tak něco, ale tady se to vylučuje. Což naopak neznamená, že by se mi tahle "anime" animace nelíbila, připadal jsem si jako když každé ráno koukám na Pokémony, jenom to bylo trochu sprostější a mělo to rychlejší drive, why not? Pecka!(8.7.2019)