Love, Death & Robots - 1. svazek (2019) (série)

Skládka (S01E09)

(epizoda)
  • USA The Dump

Hnusnej Dave si udělal útulné hnízdečko na skládce a rozhodně si ho nenechá vzít nějakým velkoměšťákem. (Netflix)

darkrobyk

Takový hnusný dekadentní příběh odehrávající se na místě, kde se všechno rozkládá. A z toho rozkladu se cosi zrodí. Ale jo, nic bombastického, vzhledem ke stopáži mě to bavilo. A na závěr rudá fontána a aport. ()

Frajer42

Znovu vizuál hrozně fajn, ale nedokáže skrýt to neuvěřitelné prázdno za ním. Příběh o redneckovi žijícím na skládce, kde si našel netypického domácího mazlíčka - monstrum z odpadků. Doposud nejspíš nejvíc nezajímavý příběh. [33 %] ()

ALIENka_

Očividně jsem jedna z mála, komu se tahle epizoda líbila, ale sakra sice to nebylo temný jak to mám ráda, ale za hovno to taky nestálo. Taková jednohubka na odlehčenou se skládkovým monstrem, co chytá lidi za koule a jeho kámoš je starej děda ze skládky nikdy neuškodí. ()

Trevor

Za páno Dvorchuckom prichádza zamestnanec realitnej kancelárie s cieľom získať od neho podpis k tomu, aby sa zo svojho pozemku, ktorou je skládka vysťahoval. On mu to chce podpísať pod podmienkou, že si vypočuje jeho príbeh...Vizuálne zvládnuté výborné, svojský príbeh dokázal tiež zaujať. ()

honajz2

Pointa je jasná hodně dopředu a je to tak strašně průměrné jak jen to jde, ale zase na druhou stranu, jsou zde i horší segementy... Navíc to ani netrvalo zbytečně dlouho. Slabé 3* ()

Lenka.Vilka

Nápad to byl skvělý. Myslím ta pointa, ale já prostě nemám ráda ty lidi, co nemají živou manželku, ale plastovou nebo ovci. Vidláci made in America jdou mimo mě. Za ten konec, ale nejde dát míň  ;) ()