Love, Death & Robots - 1. svazek (2019) (série)

Pomocná ruka (S01E11)

(epizoda)
  • USA Helping Hand

Astronautka ztracená na oběžné dráze si musí zvolit mezi životem a vlastní rukou. (Netflix)

darkrobyk

Stačí malý šroubek a...... Nejsem si jist, zda by to všechno klaplo, ano, náhody se dějí a zázraky někdy, ovšem ruka by se rozhodně hodila. Pěkná animace, pro vesmír mám slabost. ()

Frajer42

Vizuál byl přenádherný. Škoda, že to celé nedávalo pražádný smysl a kupila se jedna nelogičnost na druhou. Každopádně, tentokrát se mi tématem trefili tvůrci do vkusu, takže jsem ochotný ledacos přehlédnout a odpustit. [80 %] ()

ALIENka_

Sakra tohle by byla tak skvělá surová epizoda, kdyby dávala smysl. Ta ruka by jí takhle rychle určitě nezmrzla, v budoucnu asi nebudem znát monitorování objektů (požaduju vystvětlení jaktože si nevšimla nebo spíš senzory takhle velký věci (aspoň podle toho, jak to tam ukázali si myslím, že byla velká asi jako lidský hovno) mířící ke stanici a taky proč se sakra nepřivázala? ()

SonGokussj

Tož tady mě zamrazilo. Velmi zamrazilo a měl jsem jen lehce pootevřené oči, protože se na to nešlo dívat :-D Fůha... Síla odhodlání přežít. Pokud by si to vzal "do ruky" jinej režisér a trochu zapracoval na provedení, bylo by o dost impaktnější. Zde byla hluchá místa a konec zas zbytečně na chvilku otevřen. A také si nejsem úplně zcela jist, zda by to v reálu fungovalo :-) Ať už co se stalo s helping handou, nebo co následovalo poté. :-) ()

Trevor

Obsluha vesmírneho modulu, ktorá ma opraviť porucha na vesmírnej stanici sa po nehode ocitá vo vesmíre osamotená a musí spraviť dôležité rozhodnutie...Samotný názov epizódy je dosť ironický a jedna sa o jednu z najlepších epizód série. ()

honajz2

Animovaná verze Gravitace?? Proč, proboha? Nejsem sice žádný fanda toho Curaónova čistě vizuálního filmu, ale funguje mu proto, že v něm má živé, skutečné herce a že umí pracovat s emocemi diváka. Zatímco tahle napodobenina má animaci zas jak z nějaké hry, s emocemi neumí pracovat už vůbec a do toho si připočtěte pár do očí bijících nelogičností. Snad jediné, co mě zaujalo, byl vizuál vesmíru, pro který mám slabost, ale tím to tak končí. Jo, a ještě se mi líbilo, že je to krátké, když už nic dalšího. 2* ()

Martrix

Tak za prvé se dozvíme, proč by se měly na opravy satelitů posílat aspoň dva lidi. Pak něco o smůle, která hraničí s nepravděpodobností. A následně něco málo o fyzice a kuráži udělat něco nemyslitelného v zájmu záchrany života. Koukat na to...emocionální dopad o několik levelů jinde, než slavná a přeceňovaná Gravitace. ()

ZeroCZ1233

Solidní vesmírná esej o obětavosti s murpyho zákonem vzdálenosti, kdy je něco blízko a přitom tak ukrutně daleko zakončena drastickou vyvrcholením. Krásná animace jak vystřižená z videohry Prey jen výhodou. 8/10. ()