Fish Night (S01E12) (epizoda)

Animovaný / Komedie / Fantasy / Horor / Sci-Fi

USA, 2019, 10 min

Tvůrci:

Tim Miller

Damian Nenow

Philip Gelatt

Yuri Lowenthal

K uživatelskému hodnocení v podobě nuzných 59% mohu říct pouze toto: to již nedokážete rozeznat pravou krásu a kouzelnost filmového díla, třebaže jeho samotný konec může být neúplný? Rouhejte se a běžte se upálit za Husem na hranici... Za mě úchvatná kombinace Spielberga a Burtona oslavující křišťálově čistou nevšední fantazii, navíc s animací jako od Tell Talle. Neber to... jedním slovem: masterpiece! ... ostatní museli vidět špatnou verzi, jinak si to nedokážu vysvětlit, poněvadž já jsem byl unešen.(28.3.2019)

• CheeseFigure

Pre mňa najväčšie sklamanie tohto seriálu. Animácia je skvelá, ale čo dej? Bol tam nejaký dej? Malo to nejakú pointu, okrem toho, aby sa ukázalo, ako vedia tvorcovia pekne animovať? Keby to aspoň koniec zachránil, ale ten je, ako písali ostatní ľudia, odseknutý. Sklamaný som. Dve hviezdy za úžasnú animáciu.(28.4.2020)

Vizuální laskomina složená z výtvarného stylu studia Telltale a snímku Teheránské tabu je zpočátku neurážející, pěkně se na to kouká, ale když přijde ten zlom, tak je to orgie barev, světla a stínu pod taktovkou zajímavého nápadu a záměrně neúplného závěru. To, že zdejší většina nechce konec nechat, aby namáhal jejich fabuli a nejsou schopni si vychutnat nádherné výtvarno hned neznamená, že je to chyba díla... 9/10.(24.5.2020)

Je až neuvěřitelné, co všechno se vejde do jednoho krátkého filmu! V první řekněme realistické části, stihnou tvůrci velmi solidně představit postavy, aby je vzápětí vhodili do snových vod. Atmosféra této části je fantastická, jak jsem si nebyl animací v úvodu úplně jistý, zde je dokonalá, snově barevná, navíc až nenápadně podbarvena nádhernou hudbou. Tvary slova sen se mi tu opakují, přesto, skutečně to byl jen sen? Odpověď chybí, vlastně bych byl za více minut a rozvedení příběhu rád. Zároveň ovšem nutné není, podstatné je řečeno, zbytek je na každém. 80%(30.5.2020)

• laserr

-3/10, 2. nejhorší díl. Věřím tomu, že originální povídka může být velmi dobrá, ale to zpracování tady prostě nefunguje. Některé věci, které spisovatel musí napsat, protože čtenář je nevidí, prostě ve filmu být nemusí, protože čtenář je uvidí. A ano, ta animace je super, ale není vlastně ničím zajímavá. Celý díl tak jde jedním uchem tam a druhým ven.(26.6.2019)