Lucky 13 (S01E13) (epizoda)

Animovaný / Komedie / Fantasy / Horor / Sci-Fi

USA, 2019, 15 min

Tvůrci:

Tim Miller

Jerome Chen

Philip Gelatt

Rob Cairns

"Víš v jaký lodi letíme?" "Žádná loď, tohle je zkurvená lítající rakev." ... Aneb jak z fámy může vzniknout silné osobní pouto mezi člověkem a neživou věcí, u níž by se dalo uvažovat nad tím, že má duši - jednoduše interesantní sonda do vod materialismu. Mimochodem lépe uchopená a využitá Hvězdná pěchota. Vskutku kuriózní záležitost.(28.3.2019)

Existuje moc hezká povídka o lodi, která měla duši...tam to dávalo smysl. Tady se bohužel pracuje s myšlenkou, že stroj měl nějaký záměr... . Kdyby šlo o strojovou inteligenci, tak proč ne, ale takto je to haluz. Přitom stačila jedna věta navíc...dali ti tam experimentální software, nebo záběr na tepající mozek napojený na hardware stroje... prostě něco. Takže akce moc pěkná, animace taky, ale příběh slaboučký, až pitomý.(5.5.2019)

Začalo to docela slabě a ten voiceover byl trochu moc, ale mělo to vcelku povedený konec. Což je u této série zatím takový malý zázrak.(18.3.2019)

Jeden z nejlepších dílů, kde ultra realistické CGI kupodivu konečně funguje a nestává se z něho uncanny valley - možná je to těmi charaktery, ale krom posledního dílu mi zde postavy přišli nejvěrohodnější. Ale hlavně příběh je takový dojemný a hezky vystavěný. Ještě nikdy jsem asi takhle nefandil výsadkové lodi :-).(31.5.2019)

Chápem tomu. Má to peknú myšlienku. Aj akčné scény ujdú. Ale neviem. Seriál ma aj silnejšie časti.(11.7.2019)