Reklama

Reklama

Love, Death & Robots - 1. svazek (2019) (série)


Alternativní historie (S01E17)

(epizoda)
  • USA Alternate Histories
Animovaný / Komedie / Fantasy / Horor / Sci-Fi
USA, 2019, 8 min

Obsahy(1)

Chcete vidět umírat Hitlera na sto a jeden neuvěřitelný způsob? Tak prosím. Vítejte v  Multiversity! (Netflix)

Recenze (53)

dan4815 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Solidně zničený potenciál tématu, které mohlo tolik nabídnout. Humor je v rozmezí u žáka druhé až šesté třídy a u inkluzivního žáka v rozsahu první až střední. Díl nenabídl žádnou zajímavou zápletku ani myšlenku, a ve spojitosti s bídným humer jsem docela blízko odpadu. Nevím, je vidět, že díl komponovaný pro diváky ze základních škol, nebo pro lidi na tripu. Nejsem si však jist, zdali by neměli pak solidní badtrip. ()

Trevor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Nová aplikácia umožňuje ľuďom zmeniť udalosť a predpokladá, ako by sa svet vyvíjal...Na škodu veci je, že sa jedna iba o zmenu smrti Adolfa Hitlera a nie viacerých postáv a, ako inak, v prípade víťazstva Ruska sa vo vesmíre pristane neskôr a nad tým sa už ani nedá zasmiať ani plakať, to už treba ľutovať. Ďalším faktorom je, že keďže som prečítal knihu Stephena Kinga o atentáte na Kennedyho a o alternatívnej realite nezdal sa mi ani nápad nijako mimoriadny. ()

Reklama

Vikyy98

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tenhle díl je ze všech nejhorší. Dobrej námět, ale nedává to smysl, což by nevadilo, kdyby to bylo vtipný. Tohle jsou ale nápady malýho dítěte. Víctor Maldonado a Alfredo Torres mají dosti infantilní smysl pro humor. Je to patrné i v díle o Třech Robotech a v díle o Jogurtu. Zde se však jejich nesmysl pro humor projevil nejvíc (Hitlera zavalí želé, které na něj vystřelilo SSSR a prvním mužem na měsíci se stane Putin. Hah) Laxika, kterej dal 5/5 a napsal, že se řehtal od začátku do konce, bych propleskal, aby se ze svého nevkusu probral. ()

Frajer42 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Úvodní nápad s alternativní historií, kdy můžete změnit nějakou událost v minulosti a sledovat, jak to ovlivní budoucnost, mě dostal. Bohužel nadšení velmi záhy vyprchalo. Tvůrci si vzali na paškál tu vůbec nejotřepanější možnou postavu, která napadne úplně každého jako první - Adolfa Hitlera. To by mi ještě nevadilo. Bohužel, tahle přehlídka trapnosti a ubohých nápadů měla v mých očích asi takový smysl pro humor, jakým překypuje Petr Fiala - vůbec žádný. Přitom to téma otevíralo dveře do kořán neomezeným možnostem. Animace mě také nijak neoslovila. [30 %] ()

laserr odpad!

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

-4/10. Nejhorší díl. Tohle mělo potenciál být hodně zajímavé, trochu zajímavé a trochu vtipné, nebo hodně vtipné. Tvůrci se rozhodli jít do třetí, podle mě nejméně lákavé, možnosti a zvolili humor na úrovni druhého stupně základní školy. Animace se mi taky nelíbí, ale uznávám, že se k tomu perfektně hodí. ()

Galerie (3)

Zajímavosti (1)

  • V jedné z alternativních budoucností se první ženou na měsíci stala Janine Lindemulder. Toto jméno patří jedné z největších německých pornohvězd přelomu 20. a 21. století. (NiWi)

Reklama

Reklama