Love, Death & Robots - 1. svazek (2019) (série)

Tajná válka (S01E18)

(epizoda)
  • USA Secret War (více)

Elitní jednotky Rudé armády bojují s nadpřirozeným zlem hluboko v pralesích Sibiře. (Netflix)

dO_od

// Kdyby se Battlefieldy vykašlaly na neustále dokolečka opakovanou historii a taky přiblblý multiplayer a vznikla akční střílečka z tohohle prostředí, byl bych v sedmém nebi. Ale asi mi bude muset stačit tenhle kraťas. ()

darkrobyk

Tak trochu z toho dýchají příběhy M. Mignoly. Vojáci, okultismus, černá magie a stvůry, které se nenechaly spoutat. Krev, výbuchy, rozervaná těla a to vše ve výborné animaci. Zúčtování bylo rychlé... ()

pornogrind

Poslední epizoda je rozhodně obstojným zakončením první série. Když budu hodnotit první sérii jako celek tak je jasný, že kvalita epizod je kolísavá ale za sebe můžu říct, že snad jen dvě epizody byly vyloženě slabý. Proto dávám prví sérii Love, Death & Robots - 4 hvězdy. ()

Frajer42

Ghoulové a okultismus za mě mnohem více sluší středověku. Kombinace s neohroženými sověty připravenými bez mrknutí oka padnout za matičku Rus mi zrovna dvakrát nesedla. Na druhou stranu, jakousi atmosféru to mělo a animace se mi líbila. Rozhodně to lepší, co tento seriál nabízí, což ovšem není zrovna velká výhra. [70 %] ()

ALIENka_

Ano prosím. O toto jsem žádala celou nebo aspoň většinu druhý poloviny tohohle seroše. Závěrečná epizoda z mrazivý zimy z Ruska. Tomuhle dílu absolutně nemám co vytknout (snad jen krom toho, že ruština nebyla slyšet, ale to se dá přežít). Hned bych se koukla klidně i na film s timhle tématem. ()

Trevor

Elitná skupina vojsk Červenej armády počas druhej svetovej vojny na Sibíri pátra po nepriateľoch číhajúcich v útrobách Zeme...16 minút, toto by sa dalo spracovať aj ako samostatný seriál, skvelá grafika aj nápad. ()

honajz2

A zase ta herní animace... Mě se to nechce vysvětlovat furt dokola, už tu píšu asi k sedmému dílu a samotného už mě to nebaví, takže to napíšu už jenom ve zkratce - je to jako sledovat někoho, jak hraje střílečku a nemá k tomu žádný komentář. Prostě mě to nemá čím bavit, když k tomu někdo nemá nějaké vtipné poznámky a nebo (v tom lepším případě) si tu hru nemůžu sám zahrát. A jo, ta animace je slušná, ale vhodná je fakt jen na hru. A tady to už echt vypadá jako hra. Ale musím uznat, že z kategorie epizod, kterou jsem si pojmenoval "čistě akční hry", má tohle zpočátku aspoň nějakou atmosféru a ta záhada v tom taky funguje celkem slušně - než se teda začne vysvětlovat. Jinak mi přijde zajímavé, že skoro nikdo tu jakkoli nekomentuje, že je to celé o neohrožených a nebojácných Sovětech, kteří se nebojí padnout za vlast... Lepší 2* ()

Lenka.Vilka

Absolutní pecka u které mi vadil jenom jazyk postav a přízvuk. Ale asi by to "doma" neprošlo, kdyby to mělo být s titulkama. Jinak naprosto skvělý. Okultní klasika. Jenom dodám jednu věc. Jak bych si to užila mnohem víc? Kdyby na konci nebyly ty poslední tři vteřiny. A bylo jenom na divákovi, aby si domyslel... ()

Wade

Poslední část a já jsem rád že patří rozhodně mezi ty nejlepší ze všech jak dějem tak animací. Boj proti monstrům nezklamal a prostředí spolu s dobu ve které se odehrával tomu jen pomohli. 100% ()

drackula

Kombinácia druhej svetovej vojny, nehostinnej krajiny, okultizmu a krvilačných monštier funguje skvele. Animácia bola super, aj keď som mal občas pocit, že pozerám počítačovú hru. 80% Netflix ()