Reklama

Reklama

Love, Death & Robots - Season 2 (2021) (série)


Automatická hlasová služba (S02E01)

(epizoda)
  • USA Automated Customer Service
Animovaný / Komedie / Fantasy / Horor / Sci-Fi
USA, 2021, 13 min

Obsahy(1)

Jestli vás úklidový robot zkouší zabít, stiskněte trojku. (Netflix)

Recenze (28)

Nevka 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Jedna z těch průměrnějších epizod. Oceňuji ale standardně vyvedený vizuál, sarkastickou telefonní podporu, jenž "paroduje" zaběhnutý standard 90 % podobných služeb, které dělají ze zákazníků idioty a marketingový přesah "nucených" služeb. ()

ComicGuy 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Nová séria Love, Death & Robots už je tu, a s ňou aj pilotná epizóda druhej série, ktorá si s nejakou inováciou veľkú hlavu neláme. Za to, ale pokračuje v kontroverznom poňatí seriálu najlepšie ako dokáže. Osobne by som ju skôr zaradil k tým slabším epizódam bez žiadneho významu, ale oproti niektorým fakt nemastným-neslaným kusom z prvej sezóny ide stále o veľmi zábavný počin, ktorý sarkasticky paroduje väčšinové odozvy na linkách zákazníckeho servisu. Animácia ani príbeh tu nie je žiaden Oscarový, ale tým, že sa to na nič nehrá je to v podstate super odreagovačka. Ak to bude pokračovať takto ďalej budem len rád. Vždy sa mi na tejto antológii páčilo, že aj jedna epizóda dokáže vyvolať diskusiu o jej kvalite a nikto sa s nikým nezhodne. Dúfam, že ma zbytok nesklame, zatiaľ to vyzerá byť fajn... ()

Remivsremi 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Efektní start nového ročníku. Hlavní zápletka se s každou minutou stupňuje a přeroste v nečekaný boj. Podivuhodný mix Wall-Eho a Terminátora. Bravurní animace. Když se nad tím ale jen trošičku pozastavíte, jde o hodně směšnou premisu. Ano, je tady již stále častější varování před technologiemi a jejích ovládnutím našeho každodenního života i pokus o poukázání na naší provázanost, závislost i omezení svobody kvůli neustálému dohledu. Je to podané spíš naivně a uspěchaně, což k nabízené délce dokážu celkem pochopit. Na ty nejlepší epizody se to nechytá. Technická stránka je úžasná. ()

ALIENka_ 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Je to tu! Do prdele ano, dočkali jsme se, dámy a pánové! Na druhou sérii čekám snad rok. První měla pár fakt luxusních příběhů, takže doufám, že druhá bude ještě lepší. I když tenhle díl mě teda nějak neoslovil. Dokonce si dovolím říct, že jako navnadění do druhý série byl pěkně na hovno, protože mě navnadil tak akorát na to, jít si lehnout a spát. Ještě, že tahle epizoda trvala jenom 10 minut. Už dlouho jsem neviděla nic takhle nezáživnýho. Možná mám náročnej smysl pro humor, ale tohle rádoby vtipný cosi mě snad umořilo nudou. Snažili se vůbec bejt vtipný nebo o co se sakra snažili? Vzpoura čisticích robotů ve městě, kde žijou samí důchodci. Dokážu si představit, že by to mohlo bejt mnohem zajímavější. A ta animace? Sice nerada hodnotím styly animace, ale ježiši, tahle byla fakt nekoukatelná. Já si nemůžu pomoct. Hlavně ty obličeje, to se fakt nedalo. Hodnocení: snad mě příští díl spraví dojem/10 ()

Zajímavosti (1)

  • V epizodě zazní píseň „Got It Boomin“ od Oren Major & The Grand Mess. (Duoscop)

Reklama

Reklama