Love, Death & Robots - Season 2 (2021) (série)

Automatická hlasová služba (S02E01)

(epizoda)
  • USA Automated Customer Service
Animovaný / Komedie / Fantasy / Horor / Sci-Fi
USA, 2021, 13 min

Jestli vás úklidový robot zkouší zabít, stiskněte trojku. (Netflix)

Nevka

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Jedna z těch průměrnějších epizod. Oceňuji ale standardně vyvedený vizuál, sarkastickou telefonní podporu, jenž "paroduje" zaběhnutý standard 90 % podobných služeb, které dělají ze zákazníků idioty a marketingový přesah "nucených" služeb. ()

ALIENka_

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Je to tu! Do prdele ano, dočkali jsme se, dámy a pánové! Na druhou sérii čekám snad rok. První měla pár fakt luxusních příběhů, takže doufám, že druhá bude ještě lepší. I když tenhle díl mě teda nějak neoslovil. Dokonce si dovolím říct, že jako navnadění do druhý série byl pěkně na hovno, protože mě navnadil tak akorát na to, jít si lehnout a spát. Ještě, že tahle epizoda trvala jenom 10 minut. Už dlouho jsem neviděla nic takhle nezáživnýho. Možná mám náročnej smysl pro humor, ale tohle rádoby vtipný cosi mě snad umořilo nudou. Snažili se vůbec bejt vtipný nebo o co se sakra snažili? Vzpoura čisticích robotů ve městě, kde žijou samí důchodci. Dokážu si představit, že by to mohlo bejt mnohem zajímavější. A ta animace? Sice nerada hodnotím styly animace, ale ježiši, tahle byla fakt nekoukatelná. Já si nemůžu pomoct. Hlavně ty obličeje, to se fakt nedalo. Hodnocení: snad mě příští díl spraví dojem/10 ()

Remivsremi

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Efektní start nového ročníku. Hlavní zápletka se s každou minutou stupňuje a přeroste v nečekaný boj. Podivuhodný mix Wall-Eho a Terminátora. Bravurní animace. Když se nad tím ale jen trošičku pozastavíte, jde o hodně směšnou premisu. Ano, je tady již stále častější varování před technologiemi a jejích ovládnutím našeho každodenního života i pokus o poukázání na naší provázanost, závislost i omezení svobody kvůli neustálému dohledu. Je to podané spíš naivně a uspěchaně, což k nabízené délce dokážu celkem pochopit. Na ty nejlepší epizody se to nechytá. Technická stránka je úžasná. ()

ZeroCZ1233

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

V zásadě typický souboj o přežití mezi technikou a člověkem v hávu pprůměré animace se stylizovaným vzhledem lidských hrdinů, kdy je právě hlavní zápletka to nejnudnější, co nám epizoda nabízí, místo toho, aby objevovala fikční svět, který díky náznakům působí mnohem zajímavěji a propracovaněji. ()

xsexbox

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Vizual je síce originálny no tváre su vymodelované tak nechutne že je utrpenie sa nato pozerať.Dej je tisickrat opotrebovany a nepriniesol do celkovej tematiky boj človek vs technologia vôbec nič nové. Akoby povedalo české dabingové duo vo Fife - Nuda , nuda ,šeď šeď. ()