Love, Death & Robots - Season 2 (2021) (série)

Zakázané ovoce (S02E03)

(epizoda)
  • USA Pop Squad
Animovaný / Komedie / Fantasy / Horor / Sci-Fi
USA, 2021, 18 min

Polda, co dostal na starost boj s přelidněním, se musí srovnat s vysokou cenou svojí práce – i když to bude pár lidí stát život. (Netflix)

Nevka

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Výborně vystavěná epizoda, která na malém prostoru perfektně pracuje s myšlenkou dlouhověkosti. Jasně, jsem si absolutně vědom toho, že hraje na city a "snaží se zapůsobit". Ale to nemění nic na tom, že já to žeru. Forma, jakou je svět "Pop Squad" představený mě jen utvrzuje v tom, že některé "povídky" by si zcela určitě zasloužily celovečerák nebo minisérii. A ani bych se nezlobil, kdyby si tohle vzal na starost někdo jako Denis Villeneuve. ()

David.Darco

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Zatiaľ najlepšia epizóda druhej série. Možno to bude aj tým, že má zatiaľ najväčší priestor pre zoznámenie sa so svetom v ktorom sa nachádzame. Ekologicko-demografická thrillerová zápletka je veľmi aktuálna a stále dostatočne atraktívna, navyše ju postapokalyptický look betónového sveta perfektne dopĺňa. ()

LasT_Olt

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Jsem naprosto uchvácen. Krásně je zde rozebrán ten paradox scifi a vlastně i fantasy žánru, nad kterým uvažuju už mnoho let. Pokud se člověk stane nesmrtelným, jaký má potom smysl rodit další děti? Animace skvělá, tyhle cinematicy budou vždycky highlighty LD&R. ()

xsexbox

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Sychravá atmosféra s lietajúcim Batmobilom ktorý má na sebe síce nápis Polícia , no motto pomáhať a chrániť už neplatí.Teda platí ,pomáhať a chrániť občanov nad 200 rokov. Luxusný diel. ()