Love, Death & Robots - 2. svazek (2021) (série)

Duch Vánoc (S02E06)

(epizoda)
  • USA All Through the House

Na Vánoce seběhnou dvě děti po špičkách do přízemí, aby na vlastní oči zahlédly Santu. Ujetý příběh jenom pro dospělé. (Netflix)

Bozvav

Tak tohle bylo až úchylný. Pro děti naprosto nepřístupné, nicméně nápad v pravdě parádní. Také by mne zajímala odpověď na otázku:"Co by se stalo, kdyby jsme nabyly hodný?"  Třeba by nám na to mohli odpovědět ti roztomilí malí členové jedné minority, jenž po MHD krade mobily a peněženky. Za mne 75%. ()

pilarius

Naprosto boží, dosud nejlepší díl! Úplně mě z něj mrazilo! To se mi fakt, fakt, fakt nestává. krásná a vhodně zvolená animace zdůrazňuje atmosférický kontrast mezi úvodem a tím, co následuje. ()

FeriusParfax

Při sledování Klause padla vzpomínka na tento díl. Hodně mě rozesmála průpovídka chlapce na konci. Dárky bych asi s díky odmítla. Super a vtipný nápad, jak trošku odlehčit vánoční atmosféru (když je to aktuální samozřejmě). ()

Tomate

Ukázať mi toto ako 5 ročnèmu tak by som bol asi najposlušnejšie dieťa na svete. Toto by sa malo premietať v škôlkach ako povinné pozeranie. P.S Čo sa stane neposlušným deťom? *glg* ()

Scanerior

Tato epizoda je velice povedená a jedná se podle mě dokonce o jednu z nejlepších epizod seriálu. Námět je zajímavý a provedení se také povedlo. Tato epizoda by také mohla skvěle sloužit jako varování pro zlobivé děti. Každopádně po všech stránkách výborná epizoda, která za svou krátkou stopáž dokázala podat zajímavý příběh. ()

v.indruchova

Nápad skvělej ale pro mě nechutný, vetřelec bleee XD. "CO se stane když nebudeme hodní?" END. Přichází mi myšlenka je opravdu dobrý nápad strašit děti? Nebudou nám některé chtít dokázat něco na truc? Některé tak zadupeme do země strachem že se z nich stanou poseroutkové kteří budou do 40 bydlet u mámy? ()