Love, Death & Robots

USA, (2019–2022), 7 h 45 min (Minutáž: 6–21 min)

Kamera:

Ken Seng

Stefan Kapičič, Elaine Tan, Time Winters, Omid Abtahi, Christine Adams, Hakeem Kae-Kazim, Josh Brener, Gary Anthony Williams, Chris Parnell, Emily O'Brien (více)

Série(3) / Epizody(35)

Recenze uživatele Bozvav k tomuto seriálu (11)

Dobrý lov (2019) (S01E08)

Mně se moc nelíbila animace, ale příběh dobrý. Za mne 65%. ()

Automatická hlasová služba (2021) (S02E01)

Obdobné pocity mám z našeho luxobota "Boba" i já. Naštěstí se zatím jeví spíše jako debil, než jako útočný agresor. 90% ()

Led (2021) (S02E02)

Jako počin výtvarníka huliče kacku dobrý, jinak myšlenková slabota. 30% ()

Zakázané ovoce (2021) (S02E03)

Neuvěřitelný počin, velmi emociální. Z toho by mohl být celovečerňák.Skvěle zanimované. 100% ()

Sníh na poušti (2021) (S02E04)

Jednoznačně dokonalý vizuál, s příběhem už je to trochu horší. Akce hafo.70% ()

Vysoká tráva (2021) (S02E05)

Překvapivě jednoduchá avšak velmi hutná záležitost, jenž měla působivou atmosféru, dobře pracovala s napětím a i závěr byl boží. Za mne 100%. ()

Duch Vánoc (2021) (S02E06)

Tak tohle bylo až úchylný. Pro děti naprosto nepřístupné, nicméně nápad v pravdě parádní. Také by mne zajímala odpověď na otázku:"Co by se stalo, kdyby jsme nabyly hodný?"  Třeba by nám na to mohli odpovědět ti roztomilí malí členové jedné minority, jenž po MHD krade mobily a peněženky. Za mne 75%. ()

Azyl (2021) (S02E07)

Zbytečně krátké, mohlo to být zajímavěji zpracované, toho chudáka chápu, také technice úplně nedůvěřuji. 50% ()

Režisér Deadpoola chystá fantasy o pomstě

Režisér Deadpoola chystá fantasy o pomstě