Love, Death & Robots

USA, (2019–2022), 7 h 45 min (Minutáž: 6–21 min)

Kamera:

Ken Seng

Stefan Kapičič, Elaine Tan, Time Winters, Omid Abtahi, Christine Adams, Hakeem Kae-Kazim, Josh Brener, Gary Anthony Williams, Chris Parnell, Emily O'Brien (více)

Série(3) / Epizody(35)

Recenze uživatele okkac k tomuto seriálu (17)

Automatická hlasová služba (2021) (S02E01)

Co se stane, když necháme všechny naše činnosti na technologiích. Nic extra, ale zabavilo. Po shlédnutí si možná Roombu koupit rozmyslíte :D ()

Led (2021) (S02E02)

Nesedla mi animace a je to jen taková báchorka, která nic nepřináší. ()

Zakázané ovoce (2021) (S02E03)

Estetika Blade Runnera a trochu Pátého Elementu ve světě, kdy lidé žijí díky určité substanci nesmrtelně, takže z důvodů přelidnění se loví lidé, co se rozmnožují. (Sice teď by si to někteří zasloužili taky, ale co už). Jedna z lepších epizod. ()

Sníh na poušti (2021) (S02E04)

Moje nejoblíbenější epizody jsou většinou ty, které mají CGI animaci co nejblíže realitě. Zde se to taky potvrzuje. Skvělá epizoda. ()

Vysoká tráva (2021) (S02E05)

Prostředí půjčené z povídky Stephena Kinga, animovaná stylizace jak ze světa H.P Lovecrafta. Potěšilo, škoda, že tak krátké. ()

Duch Vánoc (2021) (S02E06)

Když čekáte, že Santa Klaus je hodný tlustý dědeček a ona je to to taková zmutovaná příšerka :D ()

Azyl (2021) (S02E07)

Není to špatný, ale raději bych chtěl vidět příběh o té vesmírné bitvě, která se na chvíli objevila ve flashbacku. ()

Utonulý obr (2021) (S02E08)

Filosofický kraťas o pochybné existenci bytí nebo co to vlastně bylo. ()

Tři roboti: Strategie úniku (2022) (S03E01)

Tři robůtci se satirickými komentáři ohledně záníku lidstva z první série jsou zpět a opět jejich glosy na účet lidského pokolení pobaví. Dobrá úvodní epizoda. ()

Děsivá výprava (2022) (S03E02)

Wow, jedna z nejlepší epizod celého seriálu. Stylizace, atmosféra a těžké gore. Na loď se dostane přerostlý krab s touhou po masu a je na posádce, jak se s tím vyrovná. Nic jsem o této epizodě nevěděl, ale jakmile se na konci objevilo jméno režiséra, tak vše docvaklo, a když jsem si našel i scénáristu, tak to docvaklo ještě více. Must see! 10/10 ()

Tep toho stvoření (2022) (S03E03)

Psychotická procházka po měsici Io. Je to sice hodně jednoduché, ale stylizace k tomu sedla a mělo to své kouzlo a určitý přesah. 7/10 ()

Noc mini mrtvých (2022) (S03E04)

Zombie apocalypse jako zrychlená groteska, které odvypráví celovečerní děj nebo sérii během 5 minut stylizovaná jako modýlky města a všechny záběry jsou z povzdálí jako u her jako původní GTA apod. P.S. Chudáci tučňáci 8/10 ()

Tým zabijáků (2022) (S03E05)

Team mariňáků dle toho největšího kliše bojuje proti obrovskému mechagrizzlymu. Neoriginální béčko, které nenudí, ale animací a scénářem je to něco do TV na sobotní ráno. Pokud pominu to brutální gore :D 5/10 ()

Roj (2022) (S03E06)

Zajimavý nápad. Dobrá animace, ale konec mi přišel hodně utnutý a chci se dozvědět víc. Tohle je spíše takové promo na něco většího, než plnohodnotný kraťas, který režíroval Tim Miller. 7/10 ()

Masonovy krysy (2022) (S03E07)

Žánrově podobné kraťasu Suits z první série dle mne. Farmář má problém s krysama ve stodole, které se trochu vyvinuly v primitivní kmen, tak nasadí moderní techniku na jejich likvidaci. Chuděry jsou brutálně masakrovány, aby si nakonec vydobily jeho respekt. 8/10 ()

V klenutých sálech pohřbený (2022) (S03E08)

Opět jsem si potvrdil, že to CGI, co chce být nejblíže realitě mne povětšinou náměty baví nejvíce. Parta mariňáků a tajemná obří jeskynní svatině a tam.. The Great Old One. Můj oblíbený H.P. Lovecraft v moderním podání. Škoda jen toho useknutého a rychlého konce. Chtěl jsem větší katarzi. 9/10 ()

Jibaro (2022) (S03E09)

Na závěr něco, co se mi nelíbilo vůbec. Stylizace, divoká kamera, postavy. Prostě ne 3/10 ()

Režisér Deadpoola chystá fantasy o pomstě

Režisér Deadpoola chystá fantasy o pomstě