Následníci 3 (TV film)

Descendants 3

Dobrodružný / Rodinný / Muzikál

USA, 2019, 106 min

Tuhle triologii jsem si oblíbil. Líbí se mi ten nápad "potomci padouchů a dobráků". Dove Cameron, Sofia Carson, China McClain jsou super trojka!!! A v tomto díle byla úžasná Sarah Jeffery a hlavně píseň Queen of mean.(1.9.2019)

1 díl má 55 procent 2 díl má 55 procent seriál je sračka, který by měl být povinně v černých číslech tohle mě přijde na úrovni jedničky. Pokud je to završení série tak skončila v tom nejlepším písně většina ujdou (až na tu kde zpívá Mal s Hádesem ta je na úrovni nějakého varieté a tu jak zpívá o tom polibku ) a ´´záporačka,, je parádní jak v lidské tak záporné podobně (tam má parádní outfit). Mínus za Hádese , který kdyby tam nebyl nic se nestane jinak tenhle díl mě přijde, že má nejvíce easter eggů na disneyovky. P.s. očekávám, že v blízké době půjde hodnocení hodně dole jelikož se sem banda intošů co budou nadávat na to, že se tam zpívá.(14.8.2019)

• Arsenal83

Jednotka aj dvojka majú priemer 55-56 percent. A toto má zatiaľ 76%, Čo sa to deje? Veď drak tu vyzeral tak umelohmotne, že umelšie už boli len tie dievčatá, čo sa tam stále tvária na tínedžerky. Ani homosexuálny pankáč kvalitu nedvihol. Avšak herci vedia spievať, to treba uznať, hlavne pieseň "Queen of Mean" od Sarah Jeffery bola zaujímavá.(11.8.2019)

Následníci 3 je najlepší film z celej trilógie Následníci. Skvelé pesničky, konečne sa Sarah Jeffery (Audrey) nejako predviedla. Len škoda, že sa Mal neponáša trochu viac na svojho otca. Mágiu a draka predsa zdedina po mame, a po otcovi má akurát kameň, ktorý ju aj tak nie vždy poslúcha.(13.8.2019)

• - Jedná se o poslední film Camerona Boyce, který zemřel méně než měsíc před premiérou filmu. (10milda)

• - Následníci jsou druhou trilogií filmů z dílny Disney Channelu po trilogii Gepardích koček. Muzikál ze střední je také trilogií, která by patřila do seznamu, ale třetí díl nebyl vysílán na Disney Channelu ale distribuován do kin. (10milda)

• - Natáčelo se od 22. května do 7. července 2018 ve Vancouveru (Britská Kolumbie, Kanada). (BMW12)