Komentáře uživatelů k TV seriálu (15)

 • Emzet
  *

  So Little Time je prezentován (a kdoví, možná i zamýšlen) jako seriál pro děti. To sice neberu jako omluvu pro to, když má dospělý u sledování pocit, jakoby si sám prováděl vyšetření prostaty bez umrtvení, ale budiž. Ovšem když se tento seriál poprvé objevil nejprve na Fox Kids a následně na Jetixu, bylo mi asi kolem deseti let a už tehdy jsem dvojčata Merykejt a Ešly považoval za mentálně strádající, neřkuli debilní. Inu, puberta je mocná čarodějka. Pokud nepatříte mezi cílovou skupinu (tj. holčička mezi 11. a 15. rokem věku, nemající nic lepšího na práci), je zcela zbytečné trávit s touto záležitostí čas; dozvíte se akorát o zoufale nedomrlých a zakrnělých citových problémech Olsenovic děvčat. Ani "humorná" stránka věci zrovna neexceluje a občasný solidní gag by se dal z této taškařice vykřesat jen s velikou námahou. Propána, běžte raději svlíkat Bárbíny nebo něco na ten způsob. Na druhou stranu musím tvůrcům jednu věc přičíst k dobru - oproti Hannah Montaně jde o hotový skvost.(1.8.2010)

 • StarsFan
  **

  No... nic moc to sice nebylo, ale občas se na to dalo dívat :-)(28.5.2006)

 • NinadeL
  ***

  Jako vždycky, MKO a AO hrají nečekaně... dvojčata ;)(16.3.2009)

 • freddy
  ****

  Moje srdeční záležitost. Seriál, který miluji a u nějž mne mrzí pouze to, že se ve vysílacím schématu TV Jetix neustále mění doba jeho vysílání. Jedná se o oddechovku, která mi vždy zpestří náladu a u níž se pobavím. Určitě to bude dvojčaty Olsenovými, které do tohto seriálu padnou jako zadek na nočník... Čtyři hvězdičky jsou z mého pohledu ideálním ohodnocením (přece jen snímkům, kterým jsem dal pět hvězdiček se nevyrovná seriál ani zdaleka), jednotlivé díly jsem si i nahrával do počítače, bohužel, než jsem stihl si je přepálit, odešla mi operační paměť a já o ně přišel. Ale zpět k seriálu. Jednoduchý nijak náročný děj, který je docela zábavný a který mne baví, to je hlavní přednost tohoto seriálu a já nebudu mít problém se na něj kdykoliv podívat znovu...(12.5.2007)

 • Carol Pifková
  **

  Nič úžasne to neni, ale keď na bývalom Fox Kids nič iné nešlo bolo aj toto dobré a občas sa na tom aj dalo zasmiať... Kedysi som Olsenky mala rada.(1.4.2012)

 • ScarPoul
  **

  ale no náhodou ja som sa pri niektorých dieloch smial taký manuelo del valle je super.(4.8.2008)

 • mysiak
  *

  Pokus o vtipný seriál kruto nevyšiel...trápnosť tu smrdí ako triky Asylumu...ale fans týchto sestier sa to bude páčiť..a to je asi hlavné...však nejde o obyčajných ľudí, ktorým hrozí z tohto infarkt...(15.9.2008)

 • Marek1991
  *

  Svojho času sa mi ako dievčatá veľmi páčili, najmä Mary-Kate. Dokonca som tento seriál mal aj celkom rád, ale dnes to už tak nevidím. Dnes, keď sa už na veci pozerám triezvo, zisťujem, že to bola poriadna blbosť. Veľa pozitív na tom nenachádzam, maximálne, že ako mladé dievčatá hrať vedeli dosť na úrovni. Ak chcem byť objektívny a spravodlivý sám k sebe, tak inak ako jednu hviezdu nedám.(3.3.2012)

 • JJ.Gibson
  *

  Jednu hvězdičku pouze za Olsenky, jinak musim říci, že i kdyby mi bylo deset, tak bych na takovou blbost nikdy nekoukal!!!(4.3.2006)

 • stOKYi
  **

  kamarát mi vraví že sa raz ráno zobudil medzi dvojičkami.. a mal dilemu že nevedel ktorú pretiahol. Jedno viem isto, že ja by som taký problém nemal, lebo viem, že by som pretiahol obe.(1.2.2009)

 • Chise
  ***

  Ty holčičky sice hrát moc neumí, ale oblečky mají pěkné.(20.5.2007)

 • alambert
  ***

  Dvě hvězdy za většinou poměrně vtipný děj, jedna navíc za mladé a hezké Olsenky :-D(10.1.2011)

 • Nijura
  **

  Pamatuji si tento seriál ještě když jsem byla malá, a bylo to v období mého zbláznění do Olsenek. :D(7.2.2011)

 • Mercilonka
  ***

  Svého času bych to srovnala s pozdějším seriálem Hanah Montana. Není to pro každého, je to o ničem, ale pro vypnutí mozku celkem ucházející.(25.11.2012)

 • Tinaa
  ****

  Jako menší jsem měla tento seriál ráda, už jen pro to, že tam hráli sestry Olsenovy (mé oblíbené) a taky to prostředí, pláž, amerika. Navíc jsem k tomu mohla vzhlížet, jaké řeší holky problémy s klukama, sami se sebou, že i já jednou toto řešit budu ;). Teď už se to nikde nevysílá a nevím, jak by mě to chytlo, ale to je mi jedno, vzpomínky z dětství na toto jsou čtyři hvězdy :).(13.2.2009)