Přijímací zkouška (S02E01) (epizoda)

S.A.T. Blues

Komedie / Rodinný / Romantický

USA, 1992, 22 min

V priebehu rokov 1991 až 1998 bol natočený americký, televízny, rodinný sitkom "Krok za krokom" (Step by Step). Bolo vyprodukovaných sedem sérií obsahujúcich stošesťdesiat častí. Úvodná, v poradí prvá epizóda z druhej série sa volá "Prijímacia skúška" (S.A.T. Blues). Ambiciózna a sebavedomá Dana Fosterová dosiahne v prijímacom teste na vysokú nižšie hodnotenie ako svojrázny Cody Lambert. Je z to rozhorčená, nevie to pochopiť, nedokáže sa s tým zmieriť. Po opakovanej skúške však musí priznať, že neprávom Codyho podceňovala a vyvyšovala sa nad neho. *****(8.1.2020)

Jeden z nejlepších dílů Kroku za krokem. "...a než se naděješ, 'Doktor Koudy na operační sál, doktor Koudy na operační sál' ."(1.2.2018)

Príbeh: Dana sa pripravuje na prímačky na vysokú školu. Jej sebavedomie nabúra Kodi, ktorý sa tiež hlási na rovnakú školu a dokonca zvládol test lepšie ako ambiciózna Dana. Prevedenie: Jedna z najlepších častí aké som zatiaľ videl. Humor je veľmi dobre časovaný a konflikt medzi Danou a Kodim je asi najlepší v celom seriáli. Do toho je to aj celkom poučné a chytí to za srdiečko. 99%(21.3.2021)