Domácí ochranka (S02E08) (epizoda)

Someone to Watch Over Me

Komedie / Rodinný / Romantický

USA, 1992, 22 min

Komentáře uživatelů k epizodě (3)

Príbeh: Dana mentálne vyzreje na Franka a ten jej dovolí schôdzku s Mikom od neho z práce, ktorého ale predchádza jeho povesť. Prevedenie: Tento seriál je založený na rodinnej zábave a mravných ponaučeniach. Ale keď u to ponaučenie tak nijak čakáte stráca to dych. Keď som bol malý fagan tak mi seriál mal čo dať. Dnes keď už viem rozoznať dobro a zlo je to dosť infantilná zápletka. 70%(15.4.2021)

To morální poselství se v tomhle díle dá ještě unést, na čemž má obří podíl téměř kompletní absence Carol, která by celou aféru jistě zvládla se svou obvyklou hysterií (grácií). V Duffyho podání to sice zaskřípe, ale dá se to snést. Navíc jsem si v tomhle dílu nevšiml žádného trestání (proč taky, když Frank schůzku povolil), otravnost klišé, že otec má samozřejmě pravdu a celou situaci výchovně zhodnotí, uznávám. Vedlejší linka s šetřícím J.Tem byla vtipná. ("Brandone! Tys to auto celý zničil!" - "Možná, ale je mi teprve sedm. Na co se vymluvíš ty?")(9.8.2019)

• topi80

To jsou ty díly, kdy člověku leze to výchovné poselství opravdu krkem. Dcera udělá něco, co se nevlastnímu tátovi nezdá, a jako na potvoru, táta měl zase pravdu, dcera je potrestána za to, že se nepodřídila, a vše v závěru výchovně zhodnoceno. ale zase uznávám, že vtip také nechyběl.(5.8.2019)