JT má novou přítelkyni, kterou Mark doučuje matematiku. K JTho zděšení si u ní svým gentlemanským chováním získá náklonnost. Al potřebuje koupit první podprsenku, a tak poprvé potřebuje Carol jako matku více než vlastního otce Franka. (TV Nova)

MM_Ramone

V priebehu rokov 1991 až 1998 bol natočený americký, televízny, rodinný sitkom "Krok za krokom" (Step by Step). Bolo vyprodukovaných sedem sérií obsahujúcich stošesťdesiat častí. Dvadsiate epizóda z druhej série sa volá "Ako jednať s dámou" (No Way to Treat a Lady). JT má priateľku, ktorá potrebuje pomôcť s doučovaním matematiky. Dohodí jej svojho nevlastného brata Marka. Pri doučovaní si slušný a inteligentný Mark získa jej sympatie. JT začne na neho silne žiarliť. Al je vo veku, kedy si potrebuje kúpiť prvú podprsenku. Je jej trápne požiadať svojho otca Franka, aby jej s tým pomohol. Nakoniec sa toho ujme jej nevlastná mama Carol. **** ()

Sany33

Príbeh: JT má novú priateľku, ktorá má ale problémy s geometriou a tak sa Mark ponúkne, že ju bude doučovať. Všetko sa zvrtne lebo zrazu v JT vidí priemerného ľudoopa. Ten je však ochotný sa kvôli nej zmeniť. El potrebuje podprsenku a prvý raz v živote potrebuje pomoc od Carol a nie od Franka, ktorého to ničí. Prevedenie: Opäť veľmi zábavná časť, kde ma najviac baví Mark a Frank. 93% ()