Vánoční věc (S03E11) (epizoda)

Christmas Story

Komedie / Rodinný / Romantický

USA, 1993, 22 min

Komentáře uživatelů k epizodě (5)

V priebehu rokov 1991 až 1998 bol natočený americký, televízny, rodinný sitkom "Krok za krokom" (Step by Step). Bolo vyprodukovaných sedem sérií obsahujúcich stošesťdesiat častí. Jedenásta epizóda z tretej série sa volá "Vianočná vec" (Christmas Story). Frank a Carol zabudnú kúpiť najmladšiemu členovi ich rodiny Brendanovi vytúžený vianočný darček. Preto sa vyberú v noci do obchodu s hračkami od ktorého má Frank kľúče, pretože tam má nejaké pracovné povinnosti. Lenže v priebehu tejto netradičnej návštevy sú pristihnutí starým policajným šerifom, ktorý ich zatkne. Sú podozriví z neoprávneho vniknutia a krádeže. Hrozí im že vianočné sviatky strávia vo väzení. *****(13.3.2020)

Vianočný diel, v ktorom je najlepší hláškujúci starý policajt.(19.7.2019)

• Ironfood

Hodně špatný díl, scénář téměř bez humoru, navíc to sráží extrémně trapný Don Knotts v roli policisty. Pro Američany to sice může být zajímavé cameo, nicméně u nás ho myslím prakticky nikdo nezná, hrál v 60. letech v Show Andyho Griffitha (po kterém byla ve Springfieldu pojmenována Matlockova dálnice:-)(4.2.2019)

Vánoční speciály jsou obvykle nudné epizody s přehnaným důrazem na rodinu. Speciál Krok za krokem speciálem vlastně ani není a přitom umí dobře tu vánoční náladu navodit.(6.1.2019)

• topi80

To bylo docela dost slabé.(5.8.2019)