Dana se seznamuje se starším mužem a učí se mnoho nového. Carol si libuje v těch nejpodivnějších pokrmech. (TV Nova)

MM_Ramone

V priebehu rokov 1991 až 1998 bol natočený americký, televízny, rodinný sitkom "Krok za krokom" (Step by Step). Bolo vyprodukovaných sedem sérií obsahujúcich stošesťdesiat častí. Štrnásta epizóda zo štvrtej série sa volá "Na veku záleží" (Thirtysomething). Devätnásť ročná Dana Fosterová začne chodiť s mužom, ktorý je dvakrát tak starý ako ona. Jej matka Carol je z toho zhrozená a chce aby Dana tento vzťah ukončila. Dana však tvrdohlavo tvrdí, že ich vekový rozdiel je nepodstatný. Je do Raula vášnivo zamilovaná. No po čase zistí, že Carol mala pravdu. ***** ()

Sany33

Príbeh: Carol ovládajú tehotenecké chute a musí s tým niečo robiť. Dana sa našla staršieho priateľa ale vekový rozdiel si začne naplno uvedomovať až keď sa spozná s jeho priateľmi ktorý majú úplne iné záujmy. Prevedenie: Všežravá Carol je dokonalá a Frankove prehováranie fotkou stojí za to. Dana má v tejto časti na starosti morálne poučenie. 90% ()