Slabší pohlaví (S04E21) (epizoda)

Where Have You Gone, Joe DiMaggio?

Komedie / Rodinný / Romantický

USA, 1995, 22 min

Komentáře uživatelů k epizodě (4)

V priebehu rokov 1991 až 1998 bol natočený americký, televízny, rodinný sitkom "Krok za krokom" (Step by Step). Bolo vyprodukovaných sedem sérií obsahujúcich stošesťdesiat častí. Dvadsiata prvá epizóda zo štvrtej série sa volá "Slabšie pohlavie" (Where Have You Gone, Joe DiMaggio?). Frank Lambert a jeho syn J.T. uzavrú stávku s Carol a jej dcérou Danou, že hravo zvládnu povinnosti, starosti a bežné záležitosti ako tehotné ženy. Dajú si na bruchá závažia a pustia sa do toho. Čoskoro sa však ukáže, že precenili svoje sily. Samozrejme, že stávku zahanbujúco prehrajú. ***(2.12.2019)

Toto sa príliš nepodarilo. Vojna pohlaví a Frank s JT sú hanbou mužského pokolenia. Potešila aspoň epizódna účasť Tommyho 'Tiny' Listera.(30.7.2019)

• Grogan

Tohle je moc špatný díl, který trochu zachraňuje jen linie s Brandonem, který tu měl jednu z mála větších rolí v epizodě - navíc téma idolů, kteří nejsou takoví, za jaké je fanoušci považují, je dost universální. Sice tady máme Codyho občasné pitvoření, který mi málokdy přijde vtipné, ale jde to. Ovšem tu příšernou feminizační story, kde se J.T. trapně naváží do ženského pohlaví, uzavře tupou sázku a nakonec je nucen přiznat, že se mýlil (a jak trapně ponižujícím způsobem), lze přežít leda s pytlíkem na zvracení. A nikdy nepochopím, proč tvůrci ponížili i Franka, který se na ženy nevytahoval a do přijmutí sázky ho donutila Carol. Těch epizod, kde nám bylo vnucováno, že ženy jsou lepší než muži, bylo v seriálu ještě více, tohle byl jeden z těch nejhorších dílů.(16.8.2020)

• topi80

Moc slabý díl.(5.8.2019)