Cody má možnost vyrazit na turné s rockovou hvězdou. Frank je posedlý dětskými autíčky. (TV Nova)

majo25

Nechápem, čo majú Američania s tým starými Fordami Mustangami (ročník 67 alebo tak nejako). Veď sú to stariny, nové (športáky) sú stokrát lepšie...už len to, ako vyzerajú, ale tiež čo majú pod kapotou a ako vyzerá ich "kokpit". Mark sa v prítomnosti rockstar činil. ()

Sany33

Príbeh: Cody sa stane pomocníkom miestnej rockovej hviezdy s ktorou si padnú do oka. Frank sa rozhodne kúpiť deťom auto a nakoniec prepadne kríze stredného veku. Prevedenie: Mne osobne keby taká kráska povedala, nech s ňou idem na turné tak neváham ani minútu. 79% ()

Loki_Six

"Roadie extraordinaire. You get to lug around all the big heavy equipment, play with, like, these really dangerous electrical wires and... Hey, by the end of the week, you got burns all over hands your hair is standin' straight up. You get, like, this big old ragin' hernia. Yeah, is showbiz glamorous or what?" ()

topi80

Vždy žasnu, jaké se Codymu vždycky otvírají karierní možnosti. A on nakonec vždy všechno podělá, protože asi není nic lepšího než bydlet v karavanu na dvoře domu s 6 mladšími bratranci a sestřenicemi... ()