Krok za krokem

Komedie / Rodinný / Romantický
USA, (1991–1998), 58 h 40 min (Minutáž: 22 min)

Kamera:

Tony Askins

Série(7) / Epizody(160)

Recenze uživatele flanker.27 k tomuto seriálu (2)

Krok za krokem (1991)

Snad úplně první sitcom v českých televizích a tehdy vůbec nejsledovanější pořad. První série mne tehdy jako kluka pubertálního věku nadchla (patřím k těm, kteří odrůstali spolu se seriálem), pak to ovšem šlo silně dolů hlavně kvůli tomu vlezlému moralizování. Ne že by se stále nenašlo dost dobrých vtipů (a proto jsem taky na seriál nikdy nezanevřel), ale můj vrozený odpor k morálním poselstvím pro průměrného Američana to poněkud pokazil. Nemanželský sex? Verboten. Sprostá mluva? Verboten. Vlastní názor? Verboten. Leč Dana a Cody mají v mém srdci místo navždy. A rovněž je třeba pochválit vynikající český dabing. ()

Nevlastní otec (1991) (S01E08)

K seriálu jako celku mám silné výhrady, ale tahle epizoda je moje zamilovaná. Přiznejme si pánové, kdo z nás v pubertálním věku nechtěl být jako Kouďák v téhle epizodě. :) ()

Zemřel herec a komik Fred Willard

Zemřel herec a komik Fred Willard