Krok za krokem (TV seriál)

Step by Step

Krok za krokom

Komedie / Rodinný / Romantický

USA, 1991–1998, 58 h 40 min (Minutáž: 22 min)

Patrick Duffy, Suzanne Somers, Sasha Mitchell, Bronson Pinchot, Staci Keanan, Angela Watson, Christopher Castile, Brandon Call, Josh Byrne, Christine Lakin, Emily Mae Young, Jason Marsden, Patrika Darbo, Peggy Rea, Alexandra Adi, David Graf, Marla Sokoloff, Lisa Sheridan, Kathy Christopherson, Alan Blumenfeld, Donald Gibb, Heather Marie Marsden, Paula Trickey, Pat Crawford Brown, Clive Revill, Roz Witt, Tommy 'Tiny' Lister, Kara Holden, Nancy Lenehan, Fred Willard, Michelle Williams, Gregory Scott Cummins, Dana Dewes, Andrew Keegan, Yvette Freeman, Troy Evans, Arjay Smith, Jim Holmes, Shawn Christian, David Lascher, Dean Cochran, Joanna Garcia Swisher, Danielle Nicolet, Edward Winter, David Lipper, Bodhi Elfman, Fabio, Jaleel White, Erika Flores, Michele Maika, Angela Kinsey, Don Knotts, Robert Gant, Elizabeth Berkley, Peter Parros, Bailey Chase, Seth Green, Rebecca Herbst, Scott Gurney, Shannon Elizabeth, Joshua Hoffman, Diane Delano, Colin Bickley, Deborah Gibson, Françoise Robertson, Timothy Dowling, Bonnie Morgan, John F. O'Donohue, Andrea Elson, Walter Jones, Lea Moreno, Julie Benz, Drew Antzis, Chad Power, Nick Stabile, John Astin, Karen Austin, Brandon Crane, Terri Conn, Dale Jacoby, Sean Kanan, Rob Neukirch, Richard Kline, Chris Young, Kelly Packard, Jason Behr, Brian George, Debra Mooney, Senta Moses, Casey Sander, Leslie Danon, Ronnie Schell, Gina Gallego, Ashley Edner, Carl Ciarfalio, Rachel Grate, Jonah Rooney, Jennifer Lyons, Jim O’Heir, Danny Arroyo, Lee Weaver, Jennifer Aspen, Paul Willson, Greg Baker, Steven Anderson, Matthew Mahaney, Teresa Barnwell, Linda Cardellini, Jacob Smith, Hope Allen, Lance E. Nichols, Ian Patrick Williams, Loanne Bishop, Jan Hoag, Christine Belford, Al Molinaro, Bobby Edner, Peter Spellos, Kathy Kinney, Time Winters, Ethan Erickson, Tom Jourden, Michele Matheson, Carlos Lacámara, Chris Demetral, Matt Nolan, Richard Whiten, Myra Turley, Allen Cutler, Rachel Duncan, David Wagner, Doris Roberts, Carlease Burke, Jeff Juday, Todd Susman, Marsha Clark, Aria Noelle Curzon, Bruce Jarchow, Patrick Bristow, Michael Bryan French, Tom O'Rourke, Oliver Muirhead, Molly Morgan, Devon Odessa, John Wheeler, Charles Walker, Shirley Prestia, Richard Roat, Michael Milhoan, Michael McManus, Al Pugliese, Bryan O'Byrne, Jaclyn Bernstein, Zoska Aleece, Diana Bellamy, Debbie James, Brett Stimely, Ray Abruzzo, Scott Ferguson, Michael Cudlitz, Tiffani Thiessen, George Wyner, Sherry Hursey, Jim Jansen, Kristoffer Ryan Winters, Megan Blake, Adam Hendershott, Paul Kreppel, Ami Foster, Patricia Healy, Rick Scarry, Anna Slotky, Ryan Bollman, Steve Vinovich, Ron Karabatsos, Dona Hardy, Ira Heiden, Edward Edwards, Michael Warren, Jason Strickland, Lana Schwab, Marie Caldare, Philip Boyd, John Scott Clough, Bonnie Hellman, Robert Neary, Christopher Maleki, Steve Carlisle, Nancy Linari, Marissa Jaret Winokur, Brian Turk, Denise Dowse, Michael B. Silver, Philip Charles Mackenzie, Kelly Collins Lintz, Michael Monks, Gladise Jiminez, Ken Kerman, Josh Keaton, Réal Andrews, Dennis Neal, Christopher Michael, Nicole Bilderback, Elayn J. Taylor, Suanne Spoke, Anthony Mangano, Judy Kerr, Benjamin Kimball Smith, Natanya Ross, Nick Spano, Guerin Barry, Sage Allen, Troy W. Slaten, Jean St. James, Sebastian Tillinger, Thomas Hobson, Francesca P. Roberts, Scott Foley, Ellis Williams, Stan Ivar, Adria Tennor, John C. McDonnell, Judy Kain, Rachel Winfree, Maggie Lawson, Billy Stevenson, Justin Lauer, Yunoka Doyle, Tony Longo, Chad Bannon, Caroline Keenan, Mary-Pat Green, Mick Cain, Molly Cheek, Mary Pat Gleason, Gerry Lock, Peggy Stewart, Jim Wise, Patricia Belcher, Marcy Goldman, Marisa Coughlan, Amy Hunter, Alex D. Linz, Peter Dennis, Jeanette Miller, June Lockhart, Alton Butler, Erika Gabaldon, John Petlock, Dylan Haggerty, Will Estes, Jay Lambert, Ron Fassler, Susan Blakely, Hattie Winston, Scarlett Pomers, Brett Donowho, Patrika Darbo (a.z.), Peggy Rea (a.z.), Shawn Levy, Eric Balfour, Rif Hutton, Nancy Linehan Charles, Jensen Daggett, Mickey Jones, Brittany Levenbrown, Christopher Darga, Darlene Kardon, Nedra Volz, Larry Hankin, David St. James, John Stamos, Beau Billingslea, Devon Gummersall, Norma Michaels, Michael Landes, John Asher, Kort Falkenberg, Lee Arenberg, Philip Brown, Andre Rosey Brown, Steven Barr, Michelle Buffone, Kelly Connell, John David Conti, Donnie Jeffcoat, Del Hinkley, Joseph Chapman, Dan Eisenstein, Dan Gilvezan, Theodore Borders, Aaron Lohr, Natasha Pearce, Hector Maisonette, Shonda Whipple, Sue Bugden, Amy Moore Davis

Komentáře uživatele Sany33 k tomuto TV seriálu

Príbeh: Začiatok existencie milej americkej rodinky. Prevedenie: Trocha silený začiatok a trocha naivný humor. Svadba s niekým koho sotva poznáme a okamžité nasťahovanie do domu. Ale zas na druhej strane urýchlilo to postup príbehu. Pocity: Páči sa mi, že hneď od začiatku je jasne dané že každý obyvateľ domu má svoj charakter. Horšie to už je s humorom, z ktorého som zrejme vyrástol nakoľko som sa k seriálu vrátil asi po 15 rokoch. 55%(20.2.2021)

Príbeh: Prvé dni spolužitia a hneď prvé problémy. El odmietol partner na večierok a Dana nevie zohnať lístky na muzikál Mačky. Prevedenie: Konečne boli vidieť aj nijaké tie emócie a to je to, prečo som seriál mal tak rád koncom roka 2000. Scéna s tancom bola úžasná. Jaleel White to naozaj roztočil so veľkom štýle. Až som si povedal, že tohto chlapca museli dlho hľadať. 70%(20.2.2021)

Príbeh: Je nutné zaviesť doma pravidlá aby sa rodina navzájom rešpektovala. Nanešťastie to vedie k pravému opaku. Prevedenie a pocity: Ide o jednu z lepších častí, kde sa dá na pár gagoch veľmi dobre pobaviť. Frank konečne začína baviť a Dana a jej hlášky potešia. 80%(22.2.2021)

Príbeh: Frank sa vybodol na výročie a na scéne sa objavuje bratranček Cody, ktorý si dáva ako prvý cieľ dobiť Danyno srdce. Prevedenie a pocity: Popri sociálnej sonde do vzťahu Carol a Fanka, kedy sa rieši výročie, je najzaujímavejšia vedľajšia postava konečne na scéne. Toho chlapa proste milujem a jeho prítomnosť posunula seriál o dve úrovne vyššie. 90%(22.2.2021)

Príbeh: Frank sa rozhodne zasvätiť JTho do svojej práce a predať mu tak svoje skúsenosti. On sa však chytí viac na umývanie vlasov v Carolinom salóne krásy. Nakoniec sa ako najväčší kutil v rodine ukáže El. Prevedenie a pocity: Veľké množstvo vtipných scén, hlavne na stavbe a následne v salóne kde ma veľmi bavila aj Peggy. Opäť to má humorným spôsobom aj nijaké to mravné ponaučenie čo ma začína celkom baviť a som celkom rád, že som na tomto seriály vyrástol. 90%(22.2.2021)

Príbeh: na to aby vyhrali rodinné hry musia začať ťahať za jeden povraz. Prevedenie: Celkom milá časť kde sa dostávame trocha mimo dom a to seriálu celkom slušalo. Rodinníé hry sú tradičná hra amerických mestečiek a celkom som sa na nej bavil. Pocity: Nemám v podstate moc čo vytknúť akurát to spásonosné Kodiho antré ale inak v pohode. 80%(25.2.2021)

Príbeh: Osláviť v jeden deň detské narodeniny aj zostrojiť svadbu sa môže javiť ako problém. Prevedenie: Opäť časť s humorom aj citom pre ponaučenie. Tieto mám veľmi rád. Pocity: Veľmi pekné okamihy. Hlavne láska Brandona a jeho otca a rovnako Carol akceptujúca potrebu rodiny pred svojimi snami. 90%(27.2.2021)

Príbeh: Dana chce ísť silou mocou na koncert svojho obľúbeného speváka do pochybného motorkárskeho podniku aj napriek tomu, že ju pred tým všetci vystíhajú. Nakoniec sa jej rebélia zmení na záchrannú misiu do ktorej sa zapája celá rodina. Prevedenie: Tieto figthovacie scény z prelomu tisícročí jednoducho nejde nemilovať. Cody je jednoducho vynikajúca postava, ktorú si každý okamžite obľúbi a tu je toho jasný príklad. 90%(10.3.2021)

Príbeh: Fanrove deti milujú campovanie, to sa ale nedá povedať o deťoch Carol. Prevedenie: Rodinka sa dostáva mimo domu, čo je celkom výnimočné, takto pokope. Exteriéry lesa ponúkajú mnoho námetov na vtipy ako utopené auto alebo súboj s medveďom. Pocity: Diel sa mi páčil mal nápad a myšlienku. Nebol zas prehnane vtipný a netlačil na pílu ale krásne ukázal rozdiely medzi oboma rodinami. 91%(10.3.2021)

Príbeh: Rodina sa jednohlasne zhodla na potrebe telefónneho záznamníka. Ten však v nesprávnych rukách dokáže narobiť viac škody ako úžitku. Prevedenie: Jeden z vtipnejších dielov. Kde sa veľa vecí ničí, okrem iného aj samotný záznamník. Pocity: Páči sa mi na seriály vyváženosť, kedy jedna časť ponúka viac mravného ponaučenia a druhá zas viac humoru. Toto je časť s vtipnejším základom čo mi vyhovuje. 90%(10.3.2021)

Príbeh: Rodina sa dostane do hľadáčika kamier a Carol sa musí zmieriť s tým, že sa ich dve rodiny nikdy nezmieria. Prevedenie: Kameramani vlezlí, Carol na nervy, Frank s pocitom viny a deti, tie si to náramne užívajú. Pocity: V diely nebolo nič extrémne vtipné ani poučné ale ide aj tak o vyšší nadpriemer. 81%(10.3.2021)

Príbeh: Carol si musí zadovážiť nové auto. K tomu všetkému sa Penny rozhodla predstaviť nového priateľa. Prevedenie: Mravné ponaučenie JTho, Norbiho postava z pohrebného ústavu a Frankove vypenenie sú ťažnými lanami tohto dielu. Ale na plný počet to stačí lebo nenudí aj poučí. 95%(10.3.2021)

Príbeh: Carol sa nemôže viac pozerať na Frankovo vedenie účtovníctva a tak sa mu rozhodne pomôcť. Spoliehať sa na výpočtovú techniku sa ale nezdá ako dobrý nápad. Deti zatiaľ číhajú na UFO. Prevedenie: Jeden z menej vtipných dielov a k tomu všetkému premisa s UFOm, nič moc. 60%(12.3.2021)

Príbeh: Rodičia odchádzajú na romantický víkend a deti majú dom iba pre seba. Dokáže Dana udržať dom pokope kým sa rodičia vrátia? Prevedenie: jeden z tých zábavnejších dielov. Najskôr dokonalé stvárnenie zaseknutého chrbta v podaní Franka a potom JT, ktorému z krbu trčia iba tenisky. 90%(12.3.2021)

Príbeh: Dana si ide pre vodičák. Nanešťastie v ten istý deň ho Frankovi zoberú lebo nedokáže vyplniť test. Prevedenie: Páči sa mi tu opäť tá generačná interakcia a aký to ma vplyv na rodinu a vzťahy. je to aj celkom vtipné a poučné a to je dôvod prečo seriál pozerám znova. 91%(12.3.2021)

Príbeh: Marka v škole šikanujú kvôli domácim úlohám. O to väčšie prekvapenie je, že sa jedná o dievča. Bude musieť zasiahnuť Ell a nechcene priznať, že sa postavila za svojho mladšieho brata. Prevedenie: Celkom milá sociálna sonda ale na úkor humoru . Nezachráni to ani Dana s jej nepodareným článkom. 75%(12.3.2021)

Príbeh: JT sa pasuje do role manažéra dievčenskej kapely, ktorá trénuje u nich v dome a v ktorej hrá jeho mladšia sestra Ell. V deň ich prvého vystúpenia ale dievčatá ochorejú a na pódium sa predsa niekto postaviť musí. Prevedenie: Tranzvesti shou v závere epizódy vôbec nebola tak vtipná ako si tvorcovia predstavovali. Na druhú stranu záchrana v podaní Carol a dievčat, ktoré vôbec nechytali ani playback sa mi celkom pozdávala. 69%(12.3.2021)

Príbeh: Carol sa rozhodne dokončiť si školu a tak nechá domácnosť na Frankovi, čo ale asi nebude najlepší nápad. Prevedenie: Trampoty, ktoré zažíva Frank v domácnosti ma veľmi pobavili a finálne zomknutie sa rodiny a prísľub pomoci len aby pomohli mame v škole je milé. 93%(12.3.2021)

Príbeh: Carol je aj s deťmi pozvaná do klubu pre zbohatlíkov. Dana aj napriek prvotnej nevôli si v klube nájde priateľa a Frank vidinu budúcej zákazky. Prevedenie: Frank ako sedliak bol celkom vtipný a celkové zblíženie Dany a Franka sú ťahákmi tohto dielu. 95%(14.3.2021)

Príbeh: Frankov otec príde na návštevu aj s novou snúbenicou. JT sa stáva Daniným otrokom za jedno telefónne číslo. Prevedenie: Interakcia medzi Lambertovcami je celkom zaujímavá a poučná ale už menej vtipná. Na druhej strane otrok JT a finálna pomsta Dane je viac zábavná ako poučná a tak sa to celkom slušne dopĺňa. 78%(21.3.2021)

Príbeh: Carol sa rozhodne na Frankove narodeniny pre špeciálny darček a to kurz lietania. Prevedenie: Grom celej časti sú trampoty na palube lietania kde naši hlavný hrdinovia natrafia na psychicky labilného pilota, ktorému sa rozhodnú zachrániť nie len vzťah ale aj život aby si tým zachránili aj tie svoje. 72%(21.3.2021)

Príbeh: Frank je povýšený do čestnej lóže klubu Káčerov. Jeho miesto sa uvoľní a uchádza sa o neho jeho synovec Kodi. Lóža usporadúva konkurz na kráľovnú krásy a Karen a Carol sa zapoja ako matka s dcérou. Prevedenie: Ja týmto sektárskym spolkom ktoré sa tiahnu po celej Amerike moc nerozumiem ale evidentne to má dobrý základ v ich histórií keďže sa to dostalo až do tohto seriálu. Koniec časti veľmi poučný a zábavný. 80%(21.3.2021)

Príbeh: Dana sa pripravuje na prímačky na vysokú školu. Jej sebavedomie nabúra Kodi, ktorý sa tiež hlási na rovnakú školu a dokonca zvládol test lepšie ako ambiciózna Dana. Prevedenie: Jedna z najlepších častí aké som zatiaľ videl. Humor je veľmi dobre časovaný a konflikt medzi Danou a Kodim je asi najlepší v celom seriáli. Do toho je to aj celkom poučné a chytí to za srdiečko. 99%(21.3.2021)

Príbeh: Školské problémy detí sa premietnu do výchovných metód rodičov. Až kým sa nepríde na to, že posudky učiteľky nie sú tak úplne spravodlivé. Prevedenie: Pekná interakcia kedy Carol bojuje za JTho a Frank pre zmenu učí Marka ako neprísť o všetky prsty na ruke. 90%(4.4.2021)

Príbeh: Frank sa v Aliných očiach vidí ako menej cenný otec a tak sa rozhodne pre samovražednú misiu. JT sa snaží ohúriť dievča a tak sa rozhodne pre zmenu image. Prevedenie: Linka s Frankom je mi dôverne známa nakoľko som tiež otec a tiež sa snažím vyzerať v očiach mojich detí ako jediný superhrdina. Linka s JT ma ale za to pobavila viac. 91%(4.4.2021)

Príbeh: JT a Kodi sa rozhodnú natáčať televíznu gaučovú show. Všetko sa ale mení keď sa im do show vmiesi krásne dievča. Prevedenie: Som rád že sila priateľstva je aj v tejto časti seriálu silnejšia ako moc ženského pokolenia. Tak by to v podstate malo fungovať stále. Zo žiarlivosti a horúcej hlavy nikdy nič dobré nevzíde. 80%(4.4.2021)

Príbeh: Frank a deti presvedčia Carol aby mohli na týždeň strážiť psa susedov. Vec sa ale veľmi rýchlo mení a pes je hotová pohroma ale Carol už prirástol k srdcu. Čo ale ak si ho budú musieť nechať natrvalo? Prevedenie: Správanie Carol bolo už trocha choré a len veľmi málo vecí sa mi zdalo vtipných. Zachraňoval to prevažne Kodi a obrovský pes. 75%(4.4.2021)

Príbeh: Deti dostali prácu v novej reštaurácií. Dana je ale trocha premotivovaná a tak podnik pod jej rukami krachuje. Našťastie sa Carol a Frank podujali jej pomôcť. Prevedenie: Páči sa mi tá veková interakcia podávaná s humorom. Rovnako aj to poučenie z vlastných chýb. Táto časť mala čo ponúknuť po všetkých stránkach. 93%(15.4.2021)

Príbeh: Karen je pozvaná na modelingové fotenie. Carol s tým nesúhlasí ale Frank ju presvedčí. že je to pre jej dcéru veľká šanca ako preraziť. Prevedenie: ja jednoducho Karen ten jej afekt nežerem a nie je ani vtipný. Celú časť ťahá na svojich ramenách Carol a fotograf, ktorý je za všetky prachy. 75%(15.4.2021)

Príbeh: Dana mentálne vyzreje na Franka a ten jej dovolí schôdzku s Mikom od neho z práce, ktorého ale predchádza jeho povesť. Prevedenie: Tento seriál je založený na rodinnej zábave a mravných ponaučeniach. Ale keď u to ponaučenie tak nijak čakáte stráca to dych. Keď som bol malý fagan tak mi seriál mal čo dať. Dnes keď už viem rozoznať dobro a zlo je to dosť infantilná zápletka. 70%(15.4.2021)