Krok za krokem

Komedie / Rodinný / Romantický
USA, (1991–1998), 58 h 40 min (Minutáž: 22 min)

Kamera:

Tony Askins

Série(7) / Epizody(160)

Recenze uživatele tron k tomuto seriálu (1)

Krok za krokem (1991)

"Miláčik. Máme šesť detí. Nemáme súkromie." Akonáhle nastal v Krok za krokom moment morálneho ponaučenia (väčšinou päť minút pred záverečnými titulkami), bolo mi trápne aj za ľudí, ktorí sedeli pred televízorom spolu so mnou. Ale tých dvadsať minút predtým bola sitkomová jazda! Geniálne postavy, kde si každý našiel svojho favorita, či už "štěknu" Danu alebo večne nadržaného Franka, ktorému stačilo vidieť punčový rez a už chcel Carol zatiahnuť do spálne za znechuteného, pobúreného pohľadu ich detí. Iste, ako roky utekali, prišli problémy. Deti starli, zápletky sa čiastočne recyklovali, morálne poučky začali byť naozaj riadne kruté, starý dobrý Cody odišiel (a bol čudne nahradený kurióznym Bronsonom Pinchotom z konkurenčných Perfektných príbuzných) a jedno z detí dokonca bez vysvetlenia zmizlo (!). Napriek zakopnutiam mohutné 4*. Pre mňa vysoká škola sitkomu spolu s Priateľmi. ()

Zemřel herec a komik Fred Willard

Zemřel herec a komik Fred Willard