Krok za krokem

Komedie / Rodinný / Romantický
USA, (1991–1998), 58 h 40 min (Minutáž: 22 min)

Kamera:

Tony Askins

Série(7) / Epizody(160)

Machrovic

HLÁŠKY ZE SERIÁLU: "Rozhodněte se rychle. To zboží je jako Madonna. Horké a dlouho to nevydrží." // "Kam jdeš? Bude to rande, protože ses konečně osprchoval?" // "To je nejpitomnější píseň, co jsem kdy slyšela." "Tos teda neslyšela tudle." // "Vy pracujete v televizi?" "Jo." "Ale něco mi není jasný, jak jste vylezl z tý bedny." // "Ať se holka jak chce brání, Codymu se neubrání". // "Tydle lístky jsou poukázky na půl hodinu sledování televize." "A co budu dělat až mi dojdou." "Budeš si číst." "Do prkýnka." // "Babička má jediný pravidlo. Nepít z misky na zubní protézy."// (o táboření) JT: "Potřebujem jen lovecký nůž a mozek." Dana : "Přežiješ jen s nožem?" // "Já náklaďákem cestuju rád. Protože se dá plivat nahoru a schytá to ten za tebou." ()

EstéCaňa

Kultovní americký seriál, který už po generace baví lidi u obrazovek. Mě zaujal prakticky již od dětství. A dnes jím nepohrdnu. ;) 9/10 ()

WolfR

Krok za krokem byl mým oblíbeným rodinným sitcomem. Nenáročná zábava, který vždy zlepší náladu a svým způsobem poučí. A Kouďák byl nejlepší! 4 hvězdy. ()

KajusaK

Oblíbené postavy: Dayna, JT, El. Seriál, který mám shlédnutý xkrát dokola,neustále mě baví, poutá k televizi. Vtipné dokonale, poučení na konci .. U mě za 5* , vše je skvělé, žádná kritika snad až na díly s Richem a malou Lilly. ()

tomeek

Od momentu, kdy jim tam práskli to nové dementní děcko (Lilly), to šlo celé doprdele. Morality, citovky a Cody nikde... ()

veertiik

Tak tohle je pořádná sranda. Sice by si některý ty "morální" konce mohli odpustit,ale jinak vynikající.Škoda jen, že pak odešel Coudy. Pak už to nebylo ono.Ale ty první série... ()

vesper001

V dětství mě to bavilo, zvlášť v období, kdy mi chyběl v Dallasu Bobby. Dnes mě baví Cody a Dana a k smrti otravují ty závěrečné lekce z morálky. 4/10 ()

Skuby47

Tento výborný rodinný sitcom je skvělou ukázkou, jak by tento žánr měl vypadat. Zdrojem komických situací je soužití dvou rodin plných různorodých osobností, při jejichž sbližování dochází k řadě humorných situací. Vzhledem k mé profesi mi vyhovuje i výchovné ponaučení, které z každého dílu vyplynulo. I když se epizody odehrávají většinou na malém prostoru jednoho bytu, tak skvělé vypointované dialogy zahrané i nadabované šťastně zvolenými herci, pobaví diváky všech generací. Každý si v něm může najít svého favorita. Já například nedám dopustit na Codyho, kterého nezapomenutelně svými hláškami a klátivou chůzí proslavil „Kickboxer“ Sasha Mitchell. „Čéče, Kouďáku, občas to v naší rodině taky pěkně jiskří. Zastav se, až budeš mít se svým karavanem cestu kolem! Dáme řeč.“ ()

Tyny

Seriál, na který jsem se vždy koukala, když jsem přišla domů a zrovna ho dávali v TV. Nikdy mně nezklamal, vždy jsem si s ním zkrátila dlouhou chvíli. 4* ()

Khumbac

Když jsem byl malý capart tak jsem na to koukal. Dnes mě to neskutečně sere. Taková trapárna !!! Jdu si raději pustit nějaký pořádný HOROR ! ()

Motinski

Jeden z najpríjemnejších sitcomov aké kedy vznikli. Postavy si zamilujete, vtipné je to tiež dosť a z 90's záležitosti ide o jedinú ktorá sa v mojich očiach vyrovnala Priatelom. Ani jedna časť ma nesklamala a Cody je proste frajer čo si scény kradne pre seba. ()

PeterNet

Je to fajn. Na hranici trapnosti, ale hranice se nepřekročí. Spoustu super hlášek! "Dejna, Dejna, Dejna. Kouká na mě - očima svejma!" :-D No a Koudy je kapitola sama o sobě :-) ()

Zemřel herec a komik Fred Willard

Zemřel herec a komik Fred Willard