poster

Krok za krokem (TV seriál)

 • USA

  Step by Step

 • Slovensko

  Krok za krokom

Komedie / Rodinný / Romantický

USA, 1991 - 1998, 58 h 40 min (Minutáž: 160x22 min)

Hrají:

Patrick Duffy, Suzanne Somers, Sasha Mitchell, Bronson Pinchot, Staci Keanan, Angela Watson, Christopher Castile, Brandon Call, Josh Byrne, Christine Lakin, Emily Mae Young, Jason Marsden, Patrika Darbo, Peggy Rea, Alexandra Adi, David Graf, Marla Sokoloff, Lisa Sheridan, Kathy Christopherson, Alan Blumenfeld, Donald Gibb, Heather Marie Marsden, Paula Trickey, Pat Crawford Brown, Clive Revill, Roz Witt, Tommy 'Tiny' Lister, Kara Holden, Nancy Lenehan, Fred Willard, Michelle Williams, Gregory Scott Cummins, Dana Dewes, Andrew Keegan, Yvette Freeman, Troy Evans, Arjay Smith, Jim Holmes, Shawn Christian, David Lascher, Dean Cochran, Joanna Garcia Swisher, Danielle Nicolet, Edward Winter, David Lipper, Bodhi Elfman, Fabio, Jaleel White, Erika Flores, Michele Maika, Angela Kinsey, Don Knotts, Robert Gant, Elizabeth Berkley, Peter Parros, Bailey Chase, Seth Green, Rebecca Herbst, Scott Gurney, Shannon Elizabeth, Joshua Hoffman, Diane Delano, Colin Bickley, Deborah Gibson, Françoise Robertson, Timothy Dowling, Bonnie Morgan, John F. O´Donohue, Andrea Elson, Walter Jones, Lea Moreno, Julie Benz, Drew Antzis, Chad Power, Nick Stabile, John Astin, Karen Austin, Brandon Crane, Terri Conn, Dale Jacoby, Sean Kanan, Rob Neukirch, Richard Kline, Chris Young, Kelly Packard, Jason Behr, Brian George, Debra Mooney, Senta Moses, Casey Sander, Leslie Danon, Ronnie Schell, Gina Gallego, Ashley Edner, Carl Ciarfalio, Rachel Grate, Jonah Rooney, Jennifer Lyons, Jim O’Heir, Danny Arroyo, Lee Weaver, Jennifer Aspen, Paul Willson, Greg Baker, Steven Anderson, Matthew Mahaney, Teresa Barnwell, Linda Cardellini, Jacob Smith, Hope Allen, Lance E. Nichols, Ian Patrick Williams, Loanne Bishop, Jan Hoag, Christine Belford, Al Molinaro, Bobby Edner, Peter Spellos, Kathy Kinney, Time Winters, Ethan Erickson, Tom Jourden, Michele Matheson, Carlos Lacámara, Chris Demetral, Matt Nolan, Richard Whiten, Myra Turley, Allen Cutler, Rachel Duncan, David Wagner, Doris Roberts, Carlease Burke, Jeff Juday, Todd Susman, Marsha Clark, Aria Noelle Curzon, Bruce Jarchow, Patrick Bristow, Michael Bryan French, Tom O'Rourke, Oliver Muirhead, Molly Morgan, Devon Odessa, John Wheeler, Charles Walker, Shirley Prestia, Richard Roat, Michael Milhoan, Michael McManus, Al Pugliese, Bryan O'Byrne, Jaclyn Bernstein, Zoska Aleece, Diana Bellamy, Debbie James, Brett Stimely, Ray Abruzzo, Scott Ferguson, Michael Cudlitz, Tiffani Thiessen, George Wyner, Sherry Hursey, Jim Jansen, Kristoffer Ryan Winters, Megan Blake, Adam Hendershott, Paul Kreppel, Ami Foster, Patricia Healy, Rick Scarry, Anna Slotky, Ryan Bollman, Steve Vinovich, Ron Karabatsos, Dona Hardy, Ira Heiden, Edward Edwards, Michael Warren, Jason Strickland, Lana Schwab
 • MessiM
  ****

  Jako malý jsem to sjížděl. To byl vždycky takový ten seriálový blok v televizi. Po návratu ze základky hodit tašku do kouta a už to jelo, Krok za krokem, Sabrina nebo Chůva k pohledání, a pak pro starší Dawsonův svět nebo Beverly Hills 90210. Někteří to používali jako kulisu při paření GTA Vice City. Ty časy jsou dávno pryč a s nimi i tyto seriály. Popravdě už ani nevím, jak Krok za krokem dopadl, pamatuji si, že s tím taliánem a odrostlými dětmi už to nebylo moc ono. Jediný, kdo mi plně utkvěl v paměti je Cody Lambert. Rád na ten seriál vzpomínám, ale vidět ho už nechci, zkazil bych si dojem.(15.12.2016)

 • Richie666
  ****

  Neznám to zpaměti ani nevím, kolik sérií bylo natočeno, nicméně pravdou je, že od jistého dílu číslo XY se zábavnost tohoto seriálu začala nepřímo úměrně ke stoupajícímu "XY" snižovat, čemuž značně dopomohla i absence Kouďáka... Stejně tak všechna ta morální ponaučení, která s sebou každý díl nese, působí občas dost křečovitě a časem začnou lézt na nervy. Jinak ovšem znamená Krok za krokem především nemalou porci srandy a zábavy, a proto ho mám prostě rád :) ...(22.11.2006)

 • Faidra
  ****

  Člověku, kterému při slovech "americký rodinný sitcom" naskakuje vyrážka, mohu Krok za krokem upřímně doporučit jako protilék. Soužití milujících se rodičů a nenávidějících se nevlastních sourozenců přináší vtipné okamžiky samo o sobě, natož když je umocněno šarmem Patricka "Bobbyho" Duffa a houfem nesourodých elementů v podobě nádherně kousavé Dany, živé reklamy na kosmetiku Karen, malého vědátora Marka, načasovanou hormonální nálož J.T. a neopakovatelného bratránka Codyho. Jen ty závěrečné moralitky kdyby nebyly...(1.8.2007)

 • flanker.27
  **

  Snad úplně první sitcom v českých televizích a tehdy vůbec nejsledovanější pořad. Nemanželský sex? Verboten. Sprostá mluva? Verboten. Vlastní názor? Verboten. Zvláštní, že i přes vyložený odpor k morálním poselstvím pro dobrého Američana jsem to odkoukal takřka celé (podobně jako u Přátel). To asi Dana a Cody.(22.10.2008)

 • Paxxx.cz
  *****

  Perfektní sitcom pro celou rodinu, který mám hodně rád i dnes. Měl jsem v oblibě prakticky celou tuto rodinku, ale jednozačně nejlepší je Cody. Seriál při jehož sledování se hlavně pobavíte, ale i někdy poučíte. Od doby co kvůli prolémům v osobním životě odešel ze seriálu Codeman šla úrověň docela dost dolů, takže těm hercům co se tuhle postavu snažili nahradit jsem jejich úkol rozhodně nezáviděl...9/10.(9.3.2009)

 • - V sedmém díle s názvem "Klaun se žení" Carol (Suzanne Somers) telefonuje a v pozadí jde vidět Al (Christine Lakin) sedící u stolu se sluchátky. V dalším záběru ovšem El u stolu nesedí, ale teprve vchází do kuchyně. (Sawasdee)

 • - V jedné epizodě luští Frank křížovku, ve které nemůže přijít na jméno města v Texasu na 6 písmen. Jedná se o narážku na seriál Dallas, kde Patrick Duffy ztvárnil Bobbyho Ewinga. (Kulmon)

 • - Step by step tiež znamená, že pre každého člena rodiny je presne polovica zvyšku rodiny nevlastná, čo sa v angličtine povie step. (kacer4)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace