Krok za krokem (TV seriál)

Step by Step

Krok za krokom

Komedie / Rodinný / Romantický

USA, 1991 - 1998, 58 h 40 min (Minutáž: 160x22 min)

Patrick Duffy, Suzanne Somers, Sasha Mitchell, Bronson Pinchot, Staci Keanan, Angela Watson, Christopher Castile, Brandon Call, Josh Byrne, Christine Lakin, Emily Mae Young, Jason Marsden, Patrika Darbo, Peggy Rea, Alexandra Adi, David Graf, Marla Sokoloff, Lisa Sheridan, Kathy Christopherson, Alan Blumenfeld, Donald Gibb, Heather Marie Marsden, Paula Trickey, Pat Crawford Brown, Clive Revill, Roz Witt, Tommy 'Tiny' Lister, Kara Holden, Nancy Lenehan, Fred Willard, Michelle Williams, Gregory Scott Cummins, Dana Dewes, Andrew Keegan, Yvette Freeman, Troy Evans, Arjay Smith, Jim Holmes, Shawn Christian, David Lascher, Dean Cochran, Joanna Garcia Swisher, Danielle Nicolet, Edward Winter, David Lipper, Bodhi Elfman, Fabio, Jaleel White, Erika Flores, Michele Maika, Angela Kinsey, Don Knotts, Robert Gant, Elizabeth Berkley, Peter Parros, Bailey Chase, Seth Green, Rebecca Herbst, Scott Gurney, Shannon Elizabeth, Joshua Hoffman, Diane Delano, Colin Bickley, Deborah Gibson, Françoise Robertson, Timothy Dowling, Bonnie Morgan, John F. O´Donohue, Andrea Elson, Walter Jones, Lea Moreno, Julie Benz, Drew Antzis, Chad Power, Nick Stabile, John Astin, Karen Austin, Brandon Crane, Terri Conn, Dale Jacoby, Sean Kanan, Rob Neukirch, Richard Kline, Chris Young, Kelly Packard, Jason Behr, Brian George, Debra Mooney, Senta Moses, Casey Sander, Leslie Danon, Ronnie Schell, Gina Gallego, Ashley Edner, Carl Ciarfalio, Rachel Grate, Jonah Rooney, Jennifer Lyons, Jim O’Heir, Danny Arroyo, Lee Weaver, Jennifer Aspen, Paul Willson, Greg Baker, Steven Anderson, Matthew Mahaney, Teresa Barnwell, Linda Cardellini, Jacob Smith, Hope Allen, Lance E. Nichols, Ian Patrick Williams, Loanne Bishop, Jan Hoag, Christine Belford, Al Molinaro, Bobby Edner, Peter Spellos, Kathy Kinney, Time Winters, Ethan Erickson, Tom Jourden, Michele Matheson, Carlos Lacámara, Chris Demetral, Matt Nolan, Richard Whiten, Myra Turley, Allen Cutler, Rachel Duncan, David Wagner, Doris Roberts, Carlease Burke, Jeff Juday, Todd Susman, Marsha Clark, Aria Noelle Curzon, Bruce Jarchow, Patrick Bristow, Michael Bryan French, Tom O'Rourke, Oliver Muirhead, Molly Morgan, Devon Odessa, John Wheeler, Charles Walker, Shirley Prestia, Richard Roat, Michael Milhoan, Michael McManus, Al Pugliese, Bryan O'Byrne, Jaclyn Bernstein, Zoska Aleece, Diana Bellamy, Debbie James, Brett Stimely, Ray Abruzzo, Scott Ferguson, Michael Cudlitz, Tiffani Thiessen, George Wyner, Sherry Hursey, Jim Jansen, Kristoffer Ryan Winters, Megan Blake, Adam Hendershott, Paul Kreppel, Ami Foster, Patricia Healy, Rick Scarry, Anna Slotky, Ryan Bollman, Steve Vinovich, Ron Karabatsos, Dona Hardy, Ira Heiden, Edward Edwards, Michael Warren, Jason Strickland, Lana Schwab, Marie Caldare, Philip Boyd, John Scott Clough, Michael Tomlinson, Bonnie Hellman, Robert Neary, Christopher Maleki, Steve Carlisle, Nancy Linari, Marissa Jaret Winokur, Brian Turk, Denise Dowse, Michael B. Silver, Philip Charles Mackenzie

Kdo by tohle neznal, ani se mi nechce věřit tomu, že je někdo takový, kdo neviděl ani jeden díl. Podle mě to je jeden z nejpopulárnějších seriálů všech dob. Postavy jako Frank, Carol, Dana, J. T., Karen, Mark, AL, Brendan a hlavně pak Cody(jehož vtip a smích jsou skoro legendární). Dvě rozpadlé rodiny, které se spojily v jednu. Díky tomu vzniká cleá řad humorných situací. Při některých jsem se popadal za břuch. Slabinou je, že seriál s přibívajícími díly znančně ztrácel tempo. Jakmile odešel Cody, ztratilo to šmrnc a kouzlo.(20.3.2007)

• dobytek

Nedávno jsem zahlídnul několik dílů týhle sračky (už zase to opakujou, tentokrát na TV Prima) a svoje hodnocení snižuju ze 2 na 1 hvězdičku, protože mi to přišlo už úplně stupidní. Já nechápu, proč v tom seriálu jsou všechny postavy tak extrémně nesympatický. Když to tak vezmu, tak hlavní postavy maj tyto charakteristiky: otec - dement, matka - hysterická slepice, Kouďák - dement, J.T. - další dement, Dejna - kráva, Karen - dementní slepice, všichni ostatní - banda dementů a slepic... Tito dementi a slepice pak spolu vedou neuvěřitelně debilní rozhovory a do toho se každou chvíli ozve umělý "HAHAHAHA", aby i ten nejtupější američan pochopil, že to mělo bejt vtipný nebo "OOOOOOUUUHH", aby zase každej pochopil, že to mělo bejt smutný. Potom z toho vyleze nějaký moudro ve stylu "Milé děti, vždycky poslouchejte rodiče. Milé děti, pornografie je špatná, áno? Milé děti, vaše maminka se sice chová jako dozorce v koncentráku, ale myslí to s váma dobře." a z rádoby komediálního sitcomu se stane kulervoucí doják. Sice občas (tak 1× za 10 dílů a nejspíš omylem) se tam najde něco vtipnýho, ale v podstatě je to jenom další z mnoha úplně zbytečnejch sitcomů. Tenhle je snad akorát trochu víc slizskej.(7.5.2006)

Pravda, už je to nějáký ten rok starý seriál ale kromě oblečení, které už se teď nenosí. Nezestárne. Výborné hlášky, skvělý členové rodiny. "Couďáka" bych musela zabít kdyby tam vystupoval déle, takže ještě, že tam nebyl celou dobu. Mohli by si odpustit ty morální poučky na konci každého dílu a bylo by to dokonalé, stejně ale 5* Nejoblíbenější postava: Rich, Dana, Al, Karen(16.11.2009)

Jako malý jsem to sjížděl. To byl vždycky takový ten seriálový blok v televizi. Po návratu ze základky hodit tašku do kouta a už to jelo, Krok za krokem, Sabrina nebo Chůva k pohledání, a pak pro starší Dawsonův svět nebo Beverly Hills 90210. Někteří to používali jako kulisu při paření GTA Vice City. Ty časy jsou dávno pryč a s nimi i tyto seriály. Popravdě už ani nevím, jak Krok za krokem dopadl, pamatuji si, že s tím taliánem a odrostlými dětmi už to nebylo moc ono. Jediný, kdo mi plně utkvěl v paměti je Cody Lambert. Rád na ten seriál vzpomínám, ale vidět ho už nechci, zkazil bych si dojem.(15.12.2016)

Krok za krokem je jeden z nejlepších rodinných sitcomů. Nejvtipnější je asi určitě Coudy ( Kouďák ), scény sním stojí opravdu za to. A když zrovna nebyl na scéně, chyběla tomu dost šťáva. Ale i bez Kouďáka to má něco do sebe. Pro pobavení to určitě stačí. Rodina Fosterů: Carol - Ovdovělá kosmetička, která se na Jamaice zamilovala do rozvedeného stavitele Franka Lamberta (kde se také vzali). Karen - Neustále se snaží stát modelkou. Mark - Inteligentní chytrý šprt, který je také fanouškem do počítačů. Dana - Panovační a snaživá holka, která se snaží být až přespříliš perfektní. Rodina Lambertů: Frank - Bezstarostní manžel a otec, který pracuje ve stavitelské firmě. John Thomas - Flákač, jeho nejlepší kamarád je Rich Halke. Alicia - Rozpustilé, svérázné, typicky americké děvče. Brendan - Nesmělý, bezstarostný a stydlivý kluk. / Viděné epizody z 1-7 série *160.dílů / Zhlédnuté vše ( Hodnocení: 9/10 )(10.11.2009)

• - "Moře" v titulcích je jen naklíčované, ve skutečnosti se vedle horské dráhy nachází parkoviště (které je v některých záběrech vidět). (Imazol)

• - Frankovo celé jméno je Franklin Delano Lambert. (Stocki)

• - Ve 22. epizodě třetí řady si na konci dílu zahrál sám sebe John Stamos známý jako Jess ze seriálu Plný dům, o kterém se také zmínil. (Stocki)