Krok za krokem

Komedie / Rodinný / Romantický
USA, (1991–1998), 58 h 40 min (Minutáž: 22 min)

Kamera:

Tony Askins

Série(7) / Epizody(160)

Recenze uživatele topi80 k tomuto seriálu (104)

Potrestaný zloděj (1993) (S03E04)

Škoda, že si tvůrci trochu nepohráli s tím, jak se Dana mohla vyřádit na těch esejích. Byl by z toho dobrý dvojdíl. ()

Výměna rolí (1993) (S03E05)

Jako bývalý teenager a současný rodič musím říci, že rodiče to mají fakt těžší. Jak píše spoludiskutující, značně nedotažený díl, který zcela absentoval na vzájemné rýpání Dany a JTho. Námět by vystačil na dvojdíl, takhle z toho nezůstalo skoro nic. ()

Podnikatelé (1993) (S03E07)

No jo, ale co vlastně udělali nakonec s tím úvěrem? ()

Svatba na spadnutí (1993) (S03E09)

Trochu křečovité, což trochu vyváží scéna s vycpanou Al. ()

Vánoční věc (1993) (S03E11)

To bylo docela dost slabé. ()

Manželská krize (1993) (S03E12)

Jak praví každý manželský psycholog, hra na pravdu se nikdy nevyplácí. :-) A podobně se nevyplácí svěřit koupi auta někomu jako JT. Ani když jste fiflena nebo feministka. ()

Čtenářský kroužek (1994) (S03E14)

Kdybych zjistil, že žena vydělala za minulý měsíc o tolik víc než já, tak si nehledám novou práci, nýbrž tu stávající práci opustím. :-) ()

Mužských 13 let (1994) (S03E15)

No jo, taky jsem si vykládal náklonnost jedné dívky na intru, která se na mě při každém pozdravu jako jediná usmála, poněkud jinak. Kdo by pak pro Marka neměl pochopení... ()

Zrodila se hvězda (1994) (S03E17)

Konečně jsme se dozvěděli, jaká je ten modeling dřina. A vy jste pořád těm modelkám, co naříkají v rozhovorech, nevěřili :-) Ano, stejný komentář už jsem použil u jednoho dílu 2. série :-) ()

Obchodní talent (1994) (S03E19)

Aneb když někdo najde štěstí v zaměstnání, které se v USA těší obzvláště velké prestiži :-) ()

Čtyřicítka (1994) (S03E20)

Po čtyřicítkovské (ne)krizi Franka se dostáváme i ke čtyřicítce Carol, ovšem v o poznání křečovitějším balení, což naštěstí vyvažují nijak geniální, ale celkem vtipné scénky s Lincolnem. ()

Záhada ztraceného deníku (1994) (S03E21)

Tvůrci by se měli podívat na podobně laděný díl seriálu Ženatý se závazky, aby se přiučili, jak se to dělá. ()

Cody dělá kariéru (1994) (S03E22)

Ujetý díl, který jede na nejnižší pudy, ale mně se líbil. Dva týpci na rande byli výborní a střet Codyho se světem businesu rovněž. ()

Školní ples (1994) (S03E23)

Tento zážitek jsem chudákovi J.T. opravdu nepřál. Codyho bych v té kuchyni přerazil :-) ()

Na univerzitě (1994) (S04E02)

Dana je sice excelentní ve svých uštěpačných poznámkách, ale bylo na čase, aby jí někdo řekl, že jakmile se pustí do nějakých velkých myšlenek, jsou to obvykle žvásty. :-) ()

Ztráta paměti (1994) (S04E05)

Je dobré dát holce, kterou vydíráním přimějete jít na rande, instrukce, kterak vás popsat :-) ()

Psychoterapie (1994) (S04E08)

Jeden z nejlepších dílů. Ať už díky rodinné radě nebo scénám u terapeuta. ()

Vánoční smíření (1994) (S04E12)

Teta Edna, konečně někdo normální na scéně. ()

Zpátky do školy (1995) (S04E18)

Díl, ve kterém bude muset J.T. unést spoustu vtipných poznámek na svou adresu. ()

Neslušný návrh (1995) (S04E20)

Díl, který překvapivě končí tak, že si J.T. uvědomí, co propásl za příležitost. ()

Zemřel herec a komik Fred Willard

Zemřel herec a komik Fred Willard