Ano, drahoušku

USA, (2000–2006), 44 h 44 min (Minutáž: 22 min)

Kamera:

Tony Yarlett

Anthony Clark, Liza Snyder, Jean Louisa Kelly, Mike O'Malley, Billy Gardell, Phill Lewis, Bill Cobbs, Tiffany Dupont, Masi Oka, Haley Ramm, Ian Buchanan (více)

Série(6) / Epizody(122)

Seznamte se s velkou rodinou Warnerů! Zatímco Kim a Greg mají přehnané starosti o malého syna, její starší sestra s manželem a dětmi žijí mnohem svobodnější život chudších příbuzných. (oficiální text distributora)

anderson

Sitkom s neznámymi hercami, ktorý je podľa môjho názoru skvelý ba až geniálny. Glosuje radosti i strasti dvoch manželských párov. Na MARKÍZE bežali asi 2 série s vynikajúcim dabingom DANIELA DANGLA. (21.8.2008) ()

Olík

Seriál Ano, drahoušku nenajdete vypsaný ve slovníku pod pojmem Sit-Com. Ani neudělal z Anthonyho Clarka, J.L. Kelly, Lizy Snyder a Mike O'Malleyho dotěrnými fotografy obletované hvězdy. Dokonce ani hodnocení na těchto stránkách není kdovíjak lichotivé a přece ukončení jejich příběhů…….no nebudu lhát, že jsem ho oplakal, ale rozhodně bych další sérii uvítal a proč ne rovnou dvě :D ()

megajalec

Ja si zas myslím, že vtipné to je, nie nejako prehnane, ale zasmiať sa na tom dá. Pohľad do dvoch rodín, ktoré žijú spolu pod jednou strechou a sú úplne odlišné od seba. ()