Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Malova posádka byla najata na krádež majetku Aliance z jednoho vlaku. Mělo by jít o jednoduchou práci, ale nic není takové, jaké se zdá... (TV Prima)

Recenze (5)

SteveV 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tady už si plný počet určitě zaslouží. Napětí, Mal ukáže svou pravou povahu a Simonův zásah a tím umožněný Inary nástup stojí rozhodně za to :-) Mal: Kaylee, co se to děje ve strojovně? Byly tam opice? Hrozné zdivočelé vesmírné opice? ()

bart_ 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"Tuhle práci bych udělal i zadarmo!" "Takže si můžu vzít váš podíl?" "Ne." ... velkolepý vlakový heist ihned v druhé epizodě? No neber to! Perte to do mě ať je po mně... ()

Reklama

Ainy 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Začínám si být tak nějak jistá, že je díky přitažlivému hudebnímu doprovodu, jenž dodává každému dílu nesmírný šmrnc, seriál tak úspěšný. Navíc se mi čím dál víc líbí kapitánův až flegmatický klid v řešení krizových situací. To jeho impulsivní jednání (v dobrém slova smyslu) je svým způsobem velmi vtipné. A to je dobře! ()

honajz2 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

S tímhle seriálem to mám těžké. Vyloženě špatného na něm není nic - je slušně natočený, má charismatické ústřední postavy, příjemně se to sleduje... Jen se mi vůbec nedaří se do něj pořádně dostat. Navíc kombinace sci-fi a westernu není nic, co by mě zrovna bralo a ani tu hlavní zápletku (která se nejspíš moc vyvíjet nebude) neshledávám až tak zajímavou, takže fakt netuším, jak moc a jak dlouho mě ještě vůbec bude Firefly zajímat. Další šok po Battlestar Galactice se asi holt konat nebude, no, ale třeba si mě to ještě v příštích epizodách získá. Potenciál tu je a Serenity pořád chci vidět, když už to mám v Chci vidět uložené asi dva roky... Silné 3* ()

Galerie (8)

Reklama

Reklama